h همسر و فرزند جمشید دانایی فرد+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

همسر و فرزند جمشید دانایی فرد+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,همسر و فرزند جمشید دانایی فرد+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,همسر و فرزند جمشید دانایی فرد+تصاویر

همسر و فرزند جمشید دانایی فرد+تصاویر

همسر و فرزند جمشید دانایی فرد+تصاویر

همسر ˈجمشید دانایی فرˈ مرزبان ربوده شده ایرانی از مجامع بین المللی برای کمک به روشن شدن وضعیت و بازگشت همسرش به میهن اسلامی درخواست همکاری کرد. ˈالهام نظام دوستˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با تقدیر از همراهی ملت بزرگ ایران و مسوولان کشور با او در طی دو ماه گذشته اظهار کرد: انتظار دارم مجامع جهانی من و فرزند تازه متولد شده جمشید را فراموش نکنند و کمک کنند هر چه زودتر خانواده ای را از نگرانی رهایی بخشند. وی همچنین از تمام کسانی که در هر سطح و به هر شکل در آزادی چهار سرباز مرزبان ایرانی و بازگشت آن ها به آغوش گرم خانواده هایشان تلاش داشته اند، تقدیر و تشکر کرد.

نظام دوست گفت: فرزندم چندی پیش و پس از ربوده شدن شوهرم به دنیا آمد و چشم انتظارم تا جمشید پس از بازگشت به میهن اسلامی اسم او را انتخاب کند و به امید آن روز در زمان حاضر فرزندم را ˈامیدˈ صدا می زنم. وی افزود: شوهر من مانند هر سرباز دیگری در هر نقطه از جهان در راه صیانت و حفاظت از مرزها و آسایش مردم کشورش تلاش داشت و انتظار دارم آنهایی که او را در اختیار دارند این موضوع را درک کنند. گزارش تصویری الهام نظام دوست و امید دانایی فر همسر و فرزند جمشید دانایی فر مرزبان ربوده شده ایرانی در ستون عکس ایرنا تحت عنوان ˈچشم در راهˈ قابل دیدن است.
21 فروردین 1393