h تراکتور بازیکنان ملی پوشش را نمی دهد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تراکتور بازیکنان ملی پوشش را نمی دهد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تراکتور بازیکنان ملی پوشش را نمی دهد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تراکتور بازیکنان ملی پوشش را نمی دهد

تراکتور بازیکنان ملی پوشش را نمی دهد

اشگاه تراکتورسازی برای در اختیار داشتن بازیکنان ملی‌پوشش به فدراسیون فوتبال نامه نوشت. به گزارش سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، چند روز پیش در رسانه‌ها مطرح شد لیست تیم ملی کشورمان روز 22 فروردین اعلام می‌شود و ملی‌پوشان باید بیست و سوم فروردین خود را برای حضور در اردوی آفریقای جنوبی آماده کنند.

از این رو باشگاه تراکتورسازی روز یکشنبه مورخه 17 فروردین در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال از نیاز مبرم خود به بازیکنان ملی‌پوش در بازی‌های آسیایی خبر داد و مطرح کرد و نوشت: از آنجایی ‌که باشگاه‌های تراکتورسازی، سپاهان، استقلال و فولاد در مرحله حساس و تعیین کننده‌ای از مسابقات آسیایی قرار دارند، نبود بازیکنان ملی‌پوش ضربه‌ای جبران‌ناپذیر به آنها وارد خواهد کرد به خصوص تیم تراکتورسازی که در مقابل الاتحاد عربستان دو بازیکن محروم و چند ملی پوش را در اختیار نخواهد داشت.

لذا از ریاست محترم فدراسیون درخواست می‌شود که با اتخاذ تدابیر لازم برنامه اردوی تیم ملی را طوری تقویم بندی نمایند تا زحمات یکساله باشگاه ها محفوظ مانده و بتوانند با در اختیار داشتن بازیکنان موثر و کلیدی خود از گروه خود به مرحله بعدی صعود نمایند.

20 فروردین 1393