h متلاشی کردن تیم تروریستی در خوزستان توسط سپاه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

متلاشی کردن تیم تروریستی در خوزستان توسط سپاه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,متلاشی کردن تیم تروریستی در خوزستان توسط سپاه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,متلاشی کردن تیم تروریستی در خوزستان توسط سپاه

متلاشی کردن تیم تروریستی در خوزستان توسط سپاه

سپاه پاسداران تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در خوزستان را شناسایی و دستگیر کرد. به گزارش تسنیم، روابط عمومی سپاه پاسداران از شناسایی و دستگیری یک تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در خوزستان خبر داد.

بنابراین گزارش در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اقدام سرویس‌های جاسوسی وابسته به بیگانگان مبنی بر سازماندهی و اعزام یک تیم عملیاتی برای اقدامات تروریستی و خرابکارانه در ایران، با الطاف و عنایات الهی و عملیات پیچیده اطلاعاتی و شناسایی، رصد و کنترل اعضای تیم مذکور در خارج از مرزها، پس از ورود آنان به کشور در روزهای آغاز سال جدید، نیروهای اطلاعاتی سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان در عملیاتی سریع آنها را غافلگیر و دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش، تروریست‌ها در چارچوب یک پروژه عملیات روانی با هدف بمب‌گذاری و خرابکاری در برخی اماکن و مقرهای حساس، شناسایی، ترور و ایجاد فضای رعب و وحشت و ناامنی در جامعه، تحت چتر حمایتی سرویس‌های جاسوسی دشمنان ملت ایران وارد کشور شده بودند.

محموله‌های آماده انفجار، بمب‌های چسبان و کنار جاده‌ای، تلفن همراه و سامانه‌های ارتباطی مجهز به رمز‌نگاری در فضای مجازی و اینترنت از جمله تجهیزات به دست آمده از دستگیرشدگان است.

بازداشت‌شدگان در اظهارات اولیه خود به ارتباط و سازماندهی هسته تروریستی توسط سرویس‌های جاسوسی تحت حمایت دشمنان فرامنطقه‌ای اعتراف کرده‌اند

19 فروردین 1393