h 6سبدکالا درسال93 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

6سبدکالا درسال93,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,6سبدکالا درسال93,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,6سبدکالا درسال93

6سبدکالا درسال93

با توجه به تمدید زمان دریافت سبد کالای حمایتی سال 92 تا پایان فروردین ماه سال جاری، طبق خبری که در تعطیلات نوروز منتشر شد، در اواخر اردیبهشت ماه نخستین سبد کالا سال 93 توزیع خواهد شد. البته با توجه به اینکه اعتبار سبد کالا برای سال جاری در بودجه تعیین شده، در مورد جامعه هدف و اقلامی که در این سبد قرار خواهد گرفت، وضعیت مشخص نیست و طی جلساتی که برگزر می‌شود، این مسئله نهایی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مشمولانی که هنوز سبد کالای سال 92 را دریافت نکرده‌اند در شهرستان‌ها می‌توانند به شعب منتخب تعیین شده مراجعه کنند و در تهران نیز اکثر شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، شهروند، سپه، فرهنگیان، اتکا، اسکاد اقدام به توزیع سبد کالا می‌کنند. البته حتی برخی از شعب اعلام کرده اند که متقاضی ندارند به همین دلیل ممکن است تعداد شعب کاهش یافته باشد.

بر اساس این گزارش، طبق گفته یکی از مسئولان وزارت صنعت، دولت بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده،‌ قرار است هر دو ماه یک بار اقدام به توزیع سبد کالا کند، اما در این سبد‌ها تلاش می‌شود، نیازمندان واقعی از این حمایت برخوردار شوند.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در برنامه مستندی که در ایام نوروز از تلویزیون پخش شد، از توزیع 6 سبد کالا در سال 93 خبر داده بود. منبع: تسنیم

19 فروردین 1393