h وزیر کشور : هیچ سندی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وزیر کشور : هیچ سندی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وزیر کشور : هیچ سندی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وزیر کشور : هیچ سندی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد

وزیر کشور : هیچ سندی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد

وزیر کشور با بیان اینکه هیچ سند و مدرکی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد، گفت: ما رسما خبر شهادت دانایی فر را تایید نمی کنیم.

به گزارش «انتخاب»، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه گردهمایی استانداران و فرماندهان سراسر کشور که صبح امروز در وزارت کشور برگزار شد در خصوص شهادت یکی از مرزبانان، گفت: بر اساس اطلاعاتی که ما داریم قانع نشدیم که نیروی ما به شهادت رسیده باشد.

وی افزود: برای ما هیچ سند و مدرک و مشاهده ای دال بر شهادت یکی از سربازان وجود ندارد و سربازانی هم که به داخل خاک کشورمان بازگشته اند اظهار بی اطلاعی از این موضوع کرده اند.

به نوشته ی مهر، رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه ما همچنان کماکان پیگیر وضعیت دانایی فر هستیم، خاطرنشان کرد: ما رسما شهادت این نیرو را تایید نمی کنیم و وظیفه دولت پاکستان می دانیم که این موضوع را با دقت پیگیری و تعیین تکلیف کند و ما به هیچ وجه رسما این شهادت را تایید نمی کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا به نتیجه خوبی در این زمینه برسیم.

18 فروردین 1393