h تصاویر|آتش زدن پرچم اسرائیل توسط یهودیان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تصاویر|آتش زدن پرچم اسرائیل توسط یهودیان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تصاویر|آتش زدن پرچم اسرائیل توسط یهودیان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تصاویر|آتش زدن پرچم اسرائیل توسط یهودیان

تصاویر|آتش زدن پرچم اسرائیل توسط یهودیان

تصاویر|آتش زدن پرچم اسرائیل توسط یهودیان

یهودیان ارتدکس و ضدصهیونیسم در آمریکا و انگلیس پرچم به اصطلاح کشور "اسرائیل" را به آتش کشیدند و از این طریق به اقدامات و موجودیت رژیم صهیونیستی که کاملا با اعتقادات و آموزه‌های سنتی یهودیان در تضاد استٰ اعتراض کردند. این رویداد هر ساله در سالروز جشن یهودیان موسوم به "پوریم" تکرار می‌شود.

پوریم
جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

پوریم

در کتاب عهد عتیق آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰ روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو "وشتی" را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند. ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌كند و او را به دست جلاد می سپارد.

یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند.

پوریم

یهودیان به این ترتیب حاکم بلامنازع دربار هخامنشی شدند و چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه، سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از 77 هزار ایرانی توسط یهودیان قتل‌عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا 500 هزار نفر نیز عنوان شده است. از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان "عید یهودیان" زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و ... گرامی می دارند.

پوریم پوریم پوریم

18 فروردین 1393