h ناجا: پیگیر وضعیت دانایی‌فر هستیم/تمبر مرزبان ربوده شده منتشر می شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ناجا: پیگیر وضعیت دانایی‌فر هستیم/تمبر مرزبان ربوده شده منتشر می شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ناجا: پیگیر وضعیت دانایی‌فر هستیم/تمبر مرزبان ربوده شده منتشر می شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ناجا: پیگیر وضعیت دانایی‌فر هستیم/تمبر مرزبان ربوده شده منتشر می شود

ناجا: پیگیر وضعیت دانایی‌فر هستیم/تمبر مرزبان ربوده شده منتشر می شود

سردار حسین ذوالفقاری با اشاره به آزاد شدن مرزبانان ایرانی اظهارکرد: در پی اقدام مشترک مرزبانی ناجا، استانداری سیستان و بلوچستان و همکاری معتمدین و ریش سفیدان منطقه، چهارنفر از مرزبانان ایرانی آزاد شدند.

وی ادامه داد: سرباز وظیفه «سجاد ذهابی» فرزند عباسعلی، سرباز وظیفه «محمد نظامی» فرزند حسین، سرباز وظیفه «رامین حضرتی» فرزند محمدرضا و سرباز وظیفه «جمشید تیموری» فرزند غلامعی در داخل خاک پاکستان آزاد و از مرز زاهدان به کشور بازگشتند.

فرمانده مرزبانی ضمن تبریک به خانواده‌های سربازان و آحاد مردم شریف ایران از حمایت و تلاش‌های صورت گرفته توسط همه سازمان‌ها، نهادها و به ویژه مردم عزیز کشورمان تشکر و قدردانی کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا اعلام کرد: علی رغم برخی اقدامات نیروهای مرزی پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی، نهادهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی این کشور هیچگونه نقشی در آزادسازی گروگان‌ها نداشتند.

ذوالفقاری تاکید کرد: با توجه به اینکه گروگان ها از خاک پاکستان تحویل داده شدند ادعای اخیر برخی مقامات پاکستانی مبنی بر عدم حضور مرزبانان ایرانی در خاک پاکستان فاقد پایه و اساس است.

وی گفت: در مورد سرنوشت درجه دار جمشید دانایی فر پیگیری ها همچنان ادامه دارد.

همچنین محمد رضا کاملی ،مدیر کل پست خراسان شمالی گفت: به مناسبت آزادی مرزبان بجنوردی ربوده شده تمبر یادبودی در حال طراحی و انتشار است. او گفت: پس از انتشار ،این تمبر یادبود به خانواده این مرزبان بجنوردی اهدا می شود. این تمبر یاد بود طی مراسمی رونمایی می شود. رامین حضرتی ۲۱ ساله ،یکی از ربوده شدگان مرزی، در روستای گودالی سلاخی در ۱۸ کیلومتری بجنورد متولد شده است.

17 فروردین 1393