h مجلسی ها پیگیر دیدار علی جنتی با یکی از سران فتنه ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجلسی ها پیگیر دیدار علی جنتی با یکی از سران فتنه !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجلسی ها پیگیر دیدار علی جنتی با یکی از سران فتنه !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجلسی ها پیگیر دیدار علی جنتی با یکی از سران فتنه !

مجلسی ها پیگیر دیدار علی جنتی با یکی از سران فتنه !

مجلسی ها پیگیر دیدار علی جنتی با یکی از سران فتنه !

حجت الاسلام احمد سالک کاشانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، در خصوص ملاقات علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه 88 و جلسات خصوصی با وی اظهار داشت: اگرچه تاکنون مجلس کار خود را شروع نکرده است اما نمایندگان مجلس دیدارها و ملاقات های پشت پرده مسئولین با سران فتنه را محکوم می کنند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس قطعاً به این موضوع رسیدگی می کند.

خاطرنشان می شود علی جنتی به بهانه تبریک سال نو با محمد خاتمی دیدار داشته و یکی از نزدیکان وی مدعی شده که در این جلسه خصوصی در مورد شعار سال بحث و گفتگو شده است.

علی جنتی در پی برخی از اقدامات خود مانند تعطیلی روزنامه های ارزشی و همچنین اهانت برخی از روزنامه ها و مطبوعات به ارزش ها پایش به مجلس باز شد.

وی در نهایت به خاطر عدم پاسخگویی به سوالات نمایندگان مجلس و همچنین اظهارات خود درباره رفع فیلتر فیس بوک از مجلس کارت زرد دریافت کرد.

17 فروردین 1393