h هفته نامه جدید با تیم گروه آسمان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هفته نامه جدید با تیم گروه آسمان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هفته نامه جدید با تیم گروه آسمان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هفته نامه جدید با تیم گروه آسمان

هفته نامه جدید با تیم گروه آسمان

تیم هفته‌نامه و روزنامه آسمان از هفته آینده با نشریه جدیدی به فضای رسانه‌ای کشور بازمی‌گردند. به گزارش تسنیم، گروهی از روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب که پیش از این در روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌هایی نظیر شهروند امروز، ایران‌دخت و آسمان فعالیت می‌کردند، در تدارک انتشار نشریه‌ای جدید با مشی اصلاح‌طلبانه هستند.

این تیم رسانه‌ای همچنین ماهنامه‌های مهرنامه و تجربه را نیز منتشر می‌کند که در حوزه‌های علوم انسانی و فرهنگ و هنر منتشر می‌شوند.

براساس این گزارش، سردبیری این نشریه برعهده محمد قوچانی سردبیر هفته‌نامه و روزنامه توقیف‌شده آسمان است. روزنامه آسمان که در روزهای پایانی بهمن ماه 92 انتشار خود را آغاز کرده بود، پس از انتشار شش شماره به دلیل توهین به مقدسات اسلامی و غیر انسانی خواندن حکم قرآنی قصاص توقیف شد.

همچنین قرار است پشتیبانی از انتشار این هفته‌نامه، برعهده تیم رسانه‌ای کارگزاران به مدیریت غلامحسین کرباسچی باشد.

محمد قوچانی در تماس تلفنی خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با وی، از گفت‌وگو با این خبرگزاری امتناع ورزید و گفت: به این جهت که شما در توقیف نشریه آسمان نقش موثری ایفا کردید، با شما صحبت نمی‌کنم. وی در عین حال این خبر را نه تایید کرد و نه تکذیب.

این هفته‌نامه با تیم خبری هفته‌نامه آسمان و روزنامه آسمان از 23 فروردین منتشر خواهد شد.

کد خبر:185743 -

16 فروردین 1393