h اخرین خبر از میزان فروش «معراجی‌ها» و «چ» - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اخرین خبر از میزان فروش «معراجی‌ها» و «چ»,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اخرین خبر از میزان فروش «معراجی‌ها» و «چ»,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اخرین خبر از میزان فروش «معراجی‌ها» و «چ»

اخرین خبر از میزان فروش «معراجی‌ها» و «چ»

به گزارش ظهور12 ، فیلم سینمایی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی 4 میلیارد تومان و فیلم سینمایی«چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا یک میلیارد تومان فروش داشت.

امیر قطبی مدیر فروش فیلمیران با یادآوری این مطلب که دو فیلم سینمایی «معراجی ها» و «چ» تا زمانی که به کف فروش برسند در سینماها باقی می‌مانند، گفت: فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی بعد از گذشت 41 روز از نمایش و 80 سالن سینما در تهران یک میلیارد و 550 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 2 میلیارد و 450 میلیون تومان فروش داشت که در مجموع فروش این فیلم به 4 میلیارد تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا نیز بعد از گذشت 22 روز از نمایش در 42 سینما، در تهران 650 میلیون تومان و در شهرستان 350 میلیون تومان فروش داشته که در مجموع فروش این فیلم سینمایی به یک میلیارد تومان رسید. البته گیشه این فیلم سینمایی از دهم فروردین ماه با افزایش 35 درصدی در تهران همراه بود. در حال حاضر فروش روزانه این فیلم سینمایی بین 35 تا 40 میلیون تومان در تهران رسیده است.

قطبی در پایان گفت: فیلم سینمایی «معراجی ها» نیز در ایام عید بین 65 تا 70 میلیون تومان به صورت روزانه در تهران فروخته است که البته در برخی از روزها فروش این فیلم در تهران به 150 میلیون تومان نیز رسید. این فیلم سینمایی به غیر از پردیس آزادی در سینما ایران، ماندانا، پردیس شکوفه، زندگی و کارون نیز به سانس‌های فوق العاده رسیده است.

16 فروردین 1393