h دفتر احمدی نژاد خبر عجیب یک سایت خبری را تکذیب کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دفتر احمدی نژاد خبر عجیب یک سایت خبری را تکذیب کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دفتر احمدی نژاد خبر عجیب یک سایت خبری را تکذیب کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دفتر احمدی نژاد خبر عجیب یک سایت خبری را تکذیب کرد

دفتر احمدی نژاد خبر عجیب یک سایت خبری را تکذیب کرد

به گزارش ظهور12 به نقل از تسنیم،دفتر محمود احمدی‌نژاد با صدور اطلاعیه‌ای انتشار برخی اخبار منتسب به وی در برخی سایت‌های خبری را تکذیب کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

اظهارات منتسب به دکتر احمدی‌نژاد در برخی از پایگاه‌های خبری پیرامون دولت یازدهم و آینده سیاسی وی عاری از حقیقت می‌باشد و به شدت تکذیب می‌شود.

با توجه به همراهی نمایندگان خبرگزاری‌ها در تمامی برنامه‌های بازدید یک روزه دکتر احمدی‌نژاد از مناطق عملیاتی دفاع مقدس ایشان جز در خصوص ضرورت نشر فرهنگ دفاع مقدس و تجلیل از شهدای حماسه‌آفرین جنگ تحمیلی که در رسانه‌ها بازتاب یافت، مطلب دیگری ایراد نکرده‌اند و از این رو ضمن تکذیب برخی مطالب منتشره در خصوص این سفر حق پیگیری قضایی عاملان انتشار اینگونه اخبار کذب را برای خود محفوظ می‌داند. دفتر دکتر احمدی‌نژاد

صبح امروز برخی از سایت‌های خبری به نقل از احمدی‌نژاد نوشته بودند که وی در خصوص آینده دولت یازدهم گفته است: این دولت دوام نخواهد آورد. مگر ظلم بنی‌امیه ماندگار شد که اینها دوام بیاورند؟

16 فروردین 1393