h آیت الله نوری همدانی:دولت باید پاسخ مناسبی به قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران بدهد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیت الله نوری همدانی:دولت باید پاسخ مناسبی به قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران بدهد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیت الله نوری همدانی:دولت باید پاسخ مناسبی به قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران بدهد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیت الله نوری همدانی:دولت باید پاسخ مناسبی به قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران بدهد

آیت الله نوری همدانی:دولت باید پاسخ مناسبی به قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران بدهد

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری تسنیم ، آیت الله حسین نوری همدانی امروز در جلسه درس خارج فقه خود شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافقان و مرگ بر صهیونیست‌ها را دارای ریشه قرآنی دانست و اظهار کرد: شعارهای ما مبانی دینی دارد و مبنای نظام ما اشدا علی الکفار، اسلام و حکومت اسلامی است.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید براینکه باید رویکرد ما در برخورد با غربی‌ها تهاجمی باشد افزود: از آنجا که ما قدرت بیشتری داریم نباید در برخورد‌ با غربی‌ها تدافعی موضع بگیریم.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با مغرضانه و کینه ورزانه خواندن قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران تصریح کرد: دولتمردان ما باید پاسخ مناسبی به این اقدام بدهند و در این راستا به وظایف خود عمل کنند.

وی با محکوم کردن حمایت‌های غربی‌ها از جریان‌های تکفیری خاطرنشان کرد: غربی‌ها پاسخ دهند با چه مجوزی از این دست اقدامات تروریستی دفاع می‌کنند و چرا با حملات خود به پاکستان زنان و کودکان بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشد.

16 فروردین 1393