h معراجی ها 4میلیاردی شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معراجی ها 4میلیاردی شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معراجی ها 4میلیاردی شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معراجی ها 4میلیاردی شد

معراجی ها 4میلیاردی شد

ی (مدیرعامل موسسه فیلمیران) درباره آخرین وضعیت فروش «معراجی‌ها» بیان کرد: فروش این فیلم تاکنون در تهران از یک میلیارد و 500 میلیون تومان و در شهرستان‌ها از دو میلیارد و 350 میلیون تومان گذشته است.

وی افزود: با این حساب می‌توان گفت فروش جدیدترین فیلم مسعود ده‌نمکی در یک ماه و نیم گذشته از سه میلیارد و 850 میلیون تومان گذر کرده است.

مدیرعامل «فیلمیران» با تاکید بر فروش بسیار خوب «معراجی‌ها» در سینماهای شهرستانی گفت: فروش‌ این فیلم در شهرستان‌ها فوق‌العاده بوده است، به عنوان مثال «معراجی‌ها» اگرچه اکران فیلم در شهرستان‌ها از اواخر اسفندماه و دیرتر از اکران تهران آغاز شد اما فروش آن تنها در مشهد از مرز 400 میلیون تومان، در اصفهان از 250 میلیون، در قم از 100 میلیون تومان و در کرج از 170 میلیون تومان گذشته است که ارقامی قابل توجه هستند.

سرتیپی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه اکران «معراجی‌ها» تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: «معراجی‌ها» به تنهایی در روز 12 فروردین‌ماه، 180 میلیون تومان در تهران و شهرستان‌ها بلیت فروخته است. ضمن آنکه فروش سرگروه آن یعنی سینما «قدس» فوق‌العاده است. با این روند استقبال مخاطب، فکر می‌کنم این فیلم حداقل تا پایان اردیبهشت‌ماه به اکران خود در سینماها ادامه دهد.

پخش‌کننده «معراجی‌ها» در پایان با بیان اینکه این فیلم اکنون 75 سینما در کل کشور (51 سینمای شهرستانی و 24 سینمای تهرانی) در اختیار دارد، ابراز امیدواری کرد که فروش جدیدترین فیلم مسعود ده‌نمکی تا پایان جمعه(15 فروردین‌ماه)‌ از مرز 4 میلیارد تومان بگذرد.

15 فروردین 1393