h حمله شدید تروریست ها به مقام حضرت سکینه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله شدید تروریست ها به مقام حضرت سکینه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله شدید تروریست ها به مقام حضرت سکینه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله شدید تروریست ها به مقام حضرت سکینه

حمله شدید تروریست ها به مقام حضرت سکینه

ه گزارش «شیعه نیوز»، ارتش سوریه یکی از تونل هایی که تروریست ها در حی جوبر واقع در شرق پایتخت حفر کرده و از آن برای پشتیبانی استفاده می نموده اند را منفجر کردند، انفجار این تونل باعث درگیری های شدیدی در این منطقه شد.

هم چنین ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی چهار روز است که بیشتر توان خود در منطقه داریای دمشق را صرف مقابله با حمله طراحی شده النصره به مقام حضرت سکینه(سلام الله علیها) کرده اند. منابع آگاه گزارش داده اند این حمله سازماندهی شده جهت پس گرفتن مقام شریف است و تروریست ها با موشک و بمب مرتبا به سوی مقام حضرت سکینه (سلام الله علیها) شلیک می کنند.

در همین راستا شهرهای دمشق، حمص و حلب مورد بمباران موشکی تروریست ها قرار گرفته و در طی حملات اخیر شش شهروند جان خود را از دست دادند و 34 نفر دیگر زخمی شدند. نیروهای ارتش به تازگی در روستای الحصن واقع در حمص یک کارگاه ساخت بمب کرده اند، در این کارگاه مقادیر زیادی موتد منفجره، بمب های آماده و تجهیزات خاص ساخت بمب وجود داشته است.

شایان ذکر است که حدود دو ماه پیش "ارتش سوریه در عملیات نظامی خود برای پاکسازی بارگاه حضرت سکینه(سلام الله علیها) در منطقه داریا از لوث تروریست‌ها، توانست این محل را تحت کنترل خود در آورد، تروریست‌ها با چندین موشک این بارگاه را هدف قرار داده بودند که بر اثر آن گنبد و ساختمان آن به شدت آسیب دیده بود. منطقه‌ای که حرم حضرت سکینه(سلام الله علیها) در آن قرار دارد، یک نقطه محوری در داریا است و عملیات نظامی در اطراف این حرم ادامه دارد."

14 فروردین 1393