h فروش کتاب صادق زیبا کلام در تلویزیون سلطنت طلب/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فروش کتاب صادق زیبا کلام در تلویزیون سلطنت طلب/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فروش کتاب صادق زیبا کلام در تلویزیون سلطنت طلب/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فروش کتاب صادق زیبا کلام در تلویزیون سلطنت طلب/عکس

فروش کتاب صادق زیبا کلام در تلویزیون سلطنت طلب/عکس

فروش کتاب صادق زیبا کلام در تلویزیون سلطنت طلب/عکس

به گزارش ظهور12 به نقل از 598 : چندسالی است که اظهارنظرهای شاذ و جنجالی صادق زیباکلام پا را از رسانه های اصلاح طلب فراتر گذاشته و قابلیت پخش در شبکه های ماهواره ای و ضدانقلاب پیدا نموده است.

صادق زیباکلام که پس از دفاعش از رضاخان پهلوی به چهره محبوب رسانه های سلطنت طلب تبدیل گشته است و چند وقتی است با پخش گزینشی مناظره ها و سخنرانی های این استاد دانشگاه آنتن خود را پرمی کنند که از آن جمله می توان به شبکه ماهواره ای کانال وان با مدیریت و اجرای شهرام همایون نام برد.

در برنامه شب 9 فروردین ماه ، در یک اقدامی عجیب شهرام همایون ضمن تعریف و تمجید از صادق زیبا کلام ، او را به آرش کمانگیر تشبیه نمود و از سلطنت طلبان خواست از او حمایت نمایند . وی در ادامه برنامه زنده خود با معرفی کتاب قدیمی آقای صادق زیبا کلام با نام "ما چگونه ما شدیم" اقدام به فروش این کتاب به همراه مجموعه ای از مناظره ها و سخنرانی های صادق زیبا کلام نمود .

این رپرتاژ رسانه ای سلطنت طلبان برای صادق زیبا کلام و کتاب او ، این سوال را در ذهن بوجود می آورد که آیا سلطنت طلبان ، اصلاح طلب شده اند و یا اصلاح طلبان ، سلطنت طلب ؟

13 فروردین 1393