h وضعیت هوای کشور در 13فروردین1393 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وضعیت هوای کشور در 13فروردین1393,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وضعیت هوای کشور در 13فروردین1393,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وضعیت هوای کشور در 13فروردین1393

وضعیت هوای کشور در 13فروردین1393

بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی با نزدیک شدن سامانه بارشی از روز چهارشنبه 13 فروردین رگبار باران به همراه رعدوبرق و وزش باد از جنوب غرب آغاز شده و بتدریج مناطق غرب، مرکز، شمال، شمال شرق، شرق و جنوب کشور را در بر می گیرد.

سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه‌ای وضعیت هوای استان های کشور از روز چهارشنبه را به شرح زیر اعلام می شود.

چهارشنبه (13 فروردین ماه): بارش برف در استان چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و ارتفاعات اصفهان و بارش باران در سایر مناطق اصفهان و همچنین در استان های خوزستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی،ایلام، یزد، کرمان، بوشهر و بصورت پراکنده در استان های تهران، البرز و قم پیش بینی می شود.

شدت بارش در استان های فارس، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال بختیاری می باشد که همراه با رگبار و رعدوبرق شدید خواهد بود.

پنجشنبه (چهاردهم فروردین ماه)، بارش باران در استان های گیلان، مازندران، کردستان، زنجان ، قزوین، تهران، البرز، قم، همدان، مرکزی، لرستان، ایلام، کرمانشاه، خوزستان، چهارمحال بختیاری، بوشهر، هرمزگان پیش‌بینی می‌شود که در استانهای گیلان و مازندران همراه با کاهش دما نیز خواهد بود.

جمعه (پانزدهم فروردین ماه)، بارش باران در استان های هرمزگان، جنوب فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی پیش بینی می شود. منبع: خبرگزاری ایسنا

12 فروردین 1393