h انهدام مرکز قمار در همدان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انهدام مرکز قمار در همدان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انهدام مرکز قمار در همدان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انهدام مرکز قمار در همدان

انهدام مرکز قمار در همدان

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان خبر داد، سرهنگ رحیمی اظهار داشت: با عنایت به نامگذاری سال 93 با شعار فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی، این پلیس مبارزه با مخلان فرهنگ را در اولویت ماموریتی خود قرار داده است.

وی ادامه داد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت استان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در یکی از محلات شهر همدان اقدام به راه‌اندازی قمارخانه و پاتوق برای استعمال مواد مخدر و ایجاد نارضایتی برای اهالی محل کرده‌‌اند، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان خاطرنشان کرد: مأموران اداره پشتیبانی عملیات و امنیت اخلاقی همدان با مجوز قانونی در یک اقدام ضربتی مکان مورد نظر را مورد بازرسی قرارداده و تعداد 11 نفر را که با وضعیت نامناسب در حال قماربازی بودند، دستگیر کردند.

وی بیان داشت: در بازرسی از محل 15 گرم ماده مخدر از نوع تریاک، تعدادی پایپ برای استنشاق شیشه، یک دست پاستور و چهار قبضه چاقو کشف شد.

رحیمی در پایان متذکر شد: پس از دستگیری متهمان و پاکسازی محل، همسایگان با حضور گسترده از اقدام به موقع و با اقتدار ماموران پلیس تقدیر کردند.

10 فروردین 1393