h هزینه اس ام اس تبریک روحانی نامشخص مانده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هزینه اس ام اس تبریک روحانی نامشخص مانده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هزینه اس ام اس تبریک روحانی نامشخص مانده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هزینه اس ام اس تبریک روحانی نامشخص مانده است

هزینه اس ام اس تبریک روحانی نامشخص مانده است

هزینه اس ام اس تبریک روحانی نامشخص مانده است

همزمان با فرا رسیدن سال نو، از روز پنج ‌شنبه هفته گذشته پیامک‌هایی با سامانه‌ای به نام "rouhani" با عنوان "نوروز سرشار از شادی و امید را برایتان آروزمندم. حسن روحانی رییس‌جمهور" به دارندگان تلفن همراه ارسال شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری فارس ، این در حالیست که یک منبع نزدیک به رئیس‌جمهور در خصوص نحوه تامین هزینه‌های ارسال این پیامک‌های انبوه گفت: این ابتکار عملی بود که از طرف آقای روحانی رییس‌جمهور کشورمان به کار گرفته شد که برای نخستین بار صورت می‌گیرد.

وی همچنین عنوان کرد که هیچ یک از اپراتورها وجهی از نهاد ریاست جمهوری بابت هزینه ارسال پیامک دریافت نکرده‌اند و همه آنها به صورت اسپانسر و رایگان این کار را انجام داده و می‌دهند.

همین موضوع باعث شد تا به سراغ مسئولان اپراتورها برویم و دلیل چنین موضوعی را جویا شویم که برخی از آنها در جواب گفتند: هنوز این موضوع قطعی نشده و تنها تفاهم‌نامه‌ای در این زمینه بر روی سرشماره‌های پیامکی نهاد ریاست جمهوری نوشته شده و ابتکار عمل دست اپراتورهاست.

ظاهرا در این تفاهم‌نامه جای مبلغ همچنان خالی است و اپراتورها می‌توانند در این زمینه تصمیم‌گیری کنند.

حتی اپراتورها می‌توانند در صورت تمایل مبلغ پیامک‌های ارسال شده از سامانه ریاست جمهوری را دریافت کنند اما آنطور که به نظر می‌رسد پیش از این توافقی صورت گرفته و عملا نهاد ریاست جمهوری پولی بابت پیامک‌های انبوه تبریکش در عید نوروز نخواهد پرداخت.

10 فروردین 1393