h بالاخره سایت مجاز همسریابی راه اندازی شد - hamsan.tebyan.net - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بالاخره سایت مجاز همسریابی راه اندازی شد - hamsan.tebyan.net,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بالاخره سایت مجاز همسریابی راه اندازی شد - hamsan.tebyan.net,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بالاخره سایت مجاز همسریابی راه اندازی شد - hamsan.tebyan.net

بالاخره سایت مجاز همسریابی راه اندازی شد - hamsan.tebyan.net

بالاخره سایت مجاز همسریابی راه اندازی شد - hamsan.tebyan.net

به گزارش ظهور12 ، موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان که توسط سازمان تبلیغات اسلامی راه‌اندازی شده و 27مین سایت پربازدید ایران هم هست - اخیرا در زمینه ازدواج فعال شده و سامانه همسان گزینی را راه‌اندازی کرده است.

این سایت در معرفی خود نوشته است:

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با پیشینه 12 سال فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و راه اندازی جامع ترین سایت فرهنگی - دینی در ایران ؛ بزرگترین مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشد. سایت تبیان دارای جامعه کاربری وسیع و گسترده ای است که جوانان مجرد در سن ازدواج بخش عظیمی از این جامعه را تشکیل می دهند .

مسئله مهم و خطیر ازدواج جوانان و استفاده از بستر مناسبی که فناوری اطلاعات می تواند در اختیار این امر قرار دهد ؛ موجب گردید که تبیان از همان بدو تشکیل با رویکردی نوین و نگاهی تازه به این امر وارد شود .

نگاهی که در برگیرنده اصول زیر باشد :

١ - محوریت خانواده ها

٢ - حفظ حرمت اشخاص و جوانان

٣ - امنیت اطلاعات و بالا بودن ضریب اعتماد و اطمینان

٤ - غیر انتفاعی و رایگان بودن

این شبکه برآن است تا خلاء وجود مجموعه‌ای پویا و هدفمند را در عرصه ازدواج با تکیه بر مبانی عمیق اسلامی و فرهنگ غنی ایرانی پرنموده و مسیر یک ازدواج موفق را تسهیل نماید و جوانان و خانواده‌ها را در تشکیل و تحکیم خانواده‌هایی گرم، خوشبخت، موفق، صمیمی و استوار کمک نماید.

10 فروردین 1393