h عیدی ۲۰ میلیون تومانی برای شهردار ساری/سند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عیدی ۲۰ میلیون تومانی برای شهردار ساری/سند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عیدی ۲۰ میلیون تومانی برای شهردار ساری/سند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عیدی ۲۰ میلیون تومانی برای شهردار ساری/سند

عیدی ۲۰ میلیون تومانی برای شهردار ساری/سند

عیدی ۲۰ میلیون تومانی برای شهردار ساری/سند

مصوبه شورای شهر ساری نشان می دهد برای مدیران شهرداری این شهر، پاداش های میلیونی در نظر گرفته شده است.

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرآنلاین، عیدی دادن و عیدی گرفتن، یکی از رسمهای قدیمی ایرانیهاست که شامل کارمندان و کارگران هم می شود، ولی عیدی قانونی که در روزهای پایانی سال می پردازند در برخی شهرداری ها، چند برابر حقوق قانونی و رسمی کارمندان است.

شهرداری ساری که این روزها، مصوبه شورای شهر آن مبنی بر عیدی دادن به مدیرانش در فضای مجازی دست به دست می چرخد، عیدی میلیونی به مدیران خود می دهد.

نکته قابل توجه این است که معمولا شهرداران شها به خصوص کلانشهرها نسبت به پرداختهای مالی مدیران، حساسیت زیادی دارند. مثلا وقتی از شهردار تهران، در یک برنامه زنده تلوزیونی پرسیدند حقوقتان در شهرداری چقدر است، پاسخ داد: کمی بیش از ۲ میلیون تومان!

حالا شهردار شهر کوچکتری مانند ساری در پاداش آخر سال خود، مصوبه ای دراختیار دارد که می تواند ۱۰ برابر حقوق شهردار تهران را به خود عیدی بدهد. البته مصوبه ای قانونی که شورای شهر ساری امضا کرده.

10 فروردین 1393