h فرهاد مجیدی استعدادیاب باشگاه اسپانیول اسپانیا خواهد شد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرهاد مجیدی استعدادیاب باشگاه اسپانیول اسپانیا خواهد شد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرهاد مجیدی استعدادیاب باشگاه اسپانیول اسپانیا خواهد شد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرهاد مجیدی استعدادیاب باشگاه اسپانیول اسپانیا خواهد شد؟

فرهاد مجیدی استعدادیاب باشگاه اسپانیول اسپانیا خواهد شد؟

فرهاد مجیدی استعدادیاب باشگاه اسپانیول اسپانیا خواهد شد؟

عکسی از فرهاد مجیدی در کنار یکی از مدیران باشگاه اسپانیول اسپانیا ؛ او پیراهنی با شماره هفت و به نام خودش را از مسئولان این باشگاه هدیه گرفته است.

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرآنلاین ، فرهاد مجیدی برای تعطیلات نوروز به اسپانیا رفته است. به بارسلون اما نه برای بازدید از باشگاه بارسلونا که او دیداری داشته با روسای باشگاه اسپانیول تیم دوم شهر بارسلون در این دیدار عکسی با یکی از مدیران این تیم اسپانیایی گرفته .

عکسی که در اینستاگرام  و صفحاتی که نام مجیدی را یدک می کشند آمده و خبرگزاری فارس هم این عکس و شرح مربوط به این دیدار و عکس یادگاری  را منتشر شده است. مطلبی درباره پیراهن نمادین باشگاه اسپانیایی. پیراهنی با شماره 7 و به نام فرهاد مجیدی. پیوست این خبر هم شایعه فعالیت مجیدی به عنوان استعدادیاب این باشگاه است. خبری که شباهت بسیاری دارد به ماجرای فعالیت مجیدی در تیم های پایه باشگاه لستر سیتی انگلیس که برای کلاس های مربیگری رفته بود.

بزودی احتمالا فکسی از یکی از رسانه های ایرانی برای باشگاه اسپانیایی ارسال می شود تا استعلامی گرفته شود درباره صحت این شایعه و بعد خبرش خیلی زود رسانه ای می شود.

10 فروردین 1393