h سردار احمد‌ی‌مقدم : هیچ سندی دال بر شهادت مرزبان ایرانی وجود ندارد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سردار احمد‌ی‌مقدم : هیچ سندی دال بر شهادت مرزبان ایرانی وجود ندارد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سردار احمد‌ی‌مقدم : هیچ سندی دال بر شهادت مرزبان ایرانی وجود ندارد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سردار احمد‌ی‌مقدم : هیچ سندی دال بر شهادت مرزبان ایرانی وجود ندارد

سردار احمد‌ی‌مقدم : هیچ سندی دال بر شهادت مرزبان ایرانی وجود ندارد

فرمانده نیروی انتظامی درباره آخرین وضعیت 5 مرزبان ربوده شده کشور گفت: هنوز هیچ سندی دال بر صحت ادعای گروهک تروریستی جیش العدل مبنی بر به شهادت رساندن یکی از مرزبانانمان وجود ندارد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا، سردار اسماعیل احمد‌ی‌مقدم عصر جمعه در حاشیه دیدار با خانواده شهید مصطفی احمدی روشن افزود: آنها ادعا کرده‌اند که یکی از سربازان ما را به شهادت رسانده‌اند؛ اما تا به امروز هیچ سندی دال بر وقوع این جنایت وجود ندارد و ما در تلاشیم تا 5 مرزبان ربوده شده به کشور بازگردند.

وی در خصوص تصادفات در نوروز امسال گفت: علی رغم افزایش 11 درصدی سفرها در هفته اول نوروز، تصادفات 12 درصد کاهش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: در عین حال خوشبختانه در این مدت هیچگونه مشکل انتظامی نداشتیم و جرایم خشن نیز در هفته اول نوروز به شدت کاهش داشته است.

وی در خصوص حوادث آخرین چهارشنبه سال گذشته نیز گفت: بر اساس آمارها حوادث در آخرین چهارشنبه سال گذشته نسبت به سال پیش از آن 40 درصد کاهش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین در دیدار با خانواده شهید مصطفی احمدی روشن گفت: دیدار با خانواده شهدا آن هم در ایام نوروز سنتی حسنه است که بنده در همه سالها تلاش کرده‌ام این کار را انجام دهم.

9 فروردین 1393