h از یک شنبه هوا بارانی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

از یک شنبه هوا بارانی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,از یک شنبه هوا بارانی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,از یک شنبه هوا بارانی است

از یک شنبه هوا بارانی است

امروز مناطق جنوب و جنوب شرق کشور شاهد بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد هستند.

گودرزی کارشناس هواشناسی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت: براساس بررسی نقشه‌های هواشناسی امروز بارش باران در استان‌های هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق استان فارس به صورت بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد همراه است که از فردا از میزان بارش‌ها کاسته اما در هرمزگان و جنوب کرمان همچنان به صورت بارش باران پراکنده ادامه دارد.

*ورود سامانه جدید بارشی از روز شنبه به کشور

وی ادامه داد: از روز شنبه سامانه جدید بارشی از شمال غرب وارد کشور می‌شود که از همان شب باعث بارش در نواحی شمال غرب و غرب کشور خواهد شد که در مناطق مرتفع پیش‌بینی می‌شود این بارش‌ها به صورت برف و در سایر مناطق شاهد بارش باران همراه با رعد و برق خواهیم بود.

وی ادامه داد: از روز شنبه بارش در سواحل شرقی دریای خزر و نواحی زاگرس در ارتفاعات عمدتا به صورت برف و در سایر قسمت‌ها به صورت بارش باران همراه با رعد و برق آغاز می‌شود.

وی در رابطه با آخرین وضعیت هوای تهران گفت: امروز بیشینه دمای تهران 21 درجه و کمینه دمای آن 10 درجه است ضمن آن‌که از روز یکشنبه شاهد بارش باران در تهران خواهیم بود.

8 فروردین 1393