h هاشمی با استاندار در کیش دیدار کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هاشمی با استاندار در کیش دیدار کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هاشمی با استاندار در کیش دیدار کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هاشمی با استاندار در کیش دیدار کرد

هاشمی با استاندار در کیش دیدار کرد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با استاندار هرمزگان در جزیره کیش در خصوص موضوعات مختلف به تبادل نظر پرداخت. به گزارش ایسنا اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: بنده به آینده امیدوارم که بتوانیم با عبور از شرایط فعلی، مشکلات را پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه افزود: رونق سرمایه گذاری و جذب آن یکی از راههای توسعه است و باید بخش خصوصی را به کمک دولت بیاوریم تا بتوانیم از همه ظرفیت ها استفاده کرده و در جهت رفع بیکاری و ایجاد اشتغال حرکت کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: استان هرمزگان دارای پتانسیل های بسیاری است و قشم و کیش بخشی از این توانمندی هاست که می توانند نقش پر رنگ تری در حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری ایفا نمایند و پل ملی خلیج فارس یکی از این کارهای مهم و زیر بنایی است که باید مراحل بعدی ساخت و اتمام آن در دستور کار جدی قرار گیرد چرا که نقش مهمی در رونق منطقه دارد.

وی تریح کرد: تکمیل پروژه های بجا مانده از دولت قبل باید بر اساس اولویت صورت گیرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توسعه نفت و صدور آن از طریق جاسک و همچنین انتقال خط لوله گاز از عسلویه و رساندن آن به جاسک، از جمله کارهای مهمی است که باید تا حصول نتیجه پیگیری شود.

استاندار هرمزگان در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: استان هرمزگان دارای قابلیت ها و توانمندیهای بسیاری است که موقعیت سوق الجیشی آن موجب شده تا استان مهم و اثرگذاری در بخش ها و حوزه های مختلف بوده و در مناسبات ملی و منطقه ای تاثیر بگذارد.

جاسم جادری با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان هرمزگان بعنوان دومین مقصد سفر های استانی در سال 92 افزود: در این سفر تصمیمات مهمی در خصوص رونق جاسک و صنعت فولاد و تکمیل فازهای بندر شهیدرجایی و حوزه های دیگر گرفته شد که اقدامات ارزشمند و قدمهای بلندی در راه توسعه هرمزگان است و این سفر دستاوردهای مهمی را برای هرمزگان به همراه داشت.

وی در پایان گفت: دولت تدبیر و امید مصمم به پیگیری مشکلات هرمزگان و حل آن است که این کار در بخش ها و حوزه های مختلف و بر اساس کار کارشناسی در حال انجام است

8 فروردین 1393