h کی روش سال 2015مربی ایران نیست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کی روش سال 2015مربی ایران نیست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کی روش سال 2015مربی ایران نیست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کی روش سال 2015مربی ایران نیست

کی روش سال 2015مربی ایران نیست

قرعه کشی رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا در شرایطی به میزبانی سیدنی استرالیا برگزار شد که کارلوس کی روش در مصاحبه هایش عنوان کرد در این مسابقات سرمربی ایران نخواهد بود.

به گزارش مهر، در حالی که قبل از این مسئولان فدراسیون فوتبال از توافق برای تمدید قرارداد با کارلوس کی روش خبر داده بودند، این مربی پرتغالی در حاشیه برگزاری مراسم قرعه‌کشی جام ملت های آسیا در مصاحبه هایی که با شبکه های مختلف داشت تاکید کرد در جام ملت های آسیا سرمربی ایران نخواهد بود.

در این مورد گفته می شود کی روش بعد از پایان مسابقات جام جهانی 2014 برزیل به همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ایران پایان خواهد داد و به پیشنهادات دیگرش فکر می‌کند. کی‌روش قبل از این پیشنهاداتی از باشگاه‌های مختلف اروپایی و تیم ملی فوتبال آفریقای‌جنوبی دریافت کرده بود.

این در شرایطی است که مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودند با کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران تا پایان رقابت های جام ملت های 2015 آسیا به توافق رسیده اند اما کی روش اظهار نظر قطعی در این مورد نکرده بود.

به نظر می رسد برای اینکه تیم ملی ایران با آرامش بیشتری در مسابقات جام جهانی به میدان برود، فدراسیون فوتبال خیلی به دنبال مطرح کردن ماجرای پایان همکاری کی روش با تیم ملی نیست.

8 فروردین 1393