h هاشمی در کیش سخرانی نکرد و فرماندار هم برکنار نشد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هاشمی در کیش سخرانی نکرد و فرماندار هم برکنار نشد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هاشمی در کیش سخرانی نکرد و فرماندار هم برکنار نشد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هاشمی در کیش سخرانی نکرد و فرماندار هم برکنار نشد!

هاشمی در کیش سخرانی نکرد و فرماندار هم برکنار نشد!

مسعود پاکزاد در واکنش به خبر برخی رسانه ها مبنی بر اغتشاش در سخنرانی هاشمی رفسنجانی در بندر لنگه و برکناری فرماندار توسط استاندار در پی این مساله بیان داشت: اظهار نظر برخی از سایت ها مبنی بر برکناری فرماندار بندرلنگه را بخاطر سخنرانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در کیش را قویا تکذیب می کنیم و بزودی پاسخ معقول ومنطقی آنرا به رسانه ها ارسال کرده و از همگان می خواهیم عزت و صداقت را در نوشتار خود پاس بدارند و از انتشار اخبار سراسر کذب و دروغ و فریبکارانه ممانعت ورزند؛ چرا که آقای هاشمی رفسنجانی در روز سه شنبه و روزهای قبل از آن در محافل عمومی این جزیره سخنرانی نداشته است.

پاکزاد در ادامه افزود: ایجاد فرافکنی در چنین روزهایی که استاندار هرمزگان مشغول مدیریت و اسکان و بهداشت مسافران ایران اسلامی در هرمزگان و کیش است، را نمی توان دلسوزانه و از روی حسن نیت نامید و حضور استاندار محترم هرمزگان و برکناری فرماندار بندرلنگه بخاطر ایجاد حواشی در کیش را تکذیب کرده و آن را بدلیل برخی تخلفات و رفتارهای خارج از قاعده و قانون دانسته که با خویشتنداری دکتر جادری در روز نخست کاری سال 93 انجام شد.

وی اضافه کرد: سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان راهبرد اصلی سال 93 است را گرامی داشته و دغدغه اصلی خود میدانیم و بنده طی تماسی که با بخشدار کیش داشتم این خبر را تکذیب کرده و آقای هاشمی رفسنجانی سخنرانی در عصر سه شنبه و روزهای قبل از آن در محافل عمومی این جزیره نداشته و این اظهارات تنها بخاطر تخریب و وارونه جلوه دادن واقعیت بوده است که توسط بدخواهان و دروغ گویان منتشر شده و تنها خوراک تبلیغاتی معاندان نظام اسلامی را تامین می کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پیگیری قضایی و حقوقی بخاطر انتشار خبری سراسر کذب را برای خود محفوظ دانسته و بزودی در این زمینه اطلاع رسانی و شفاف سازی می کنیم. منبع: خبرگزاری مهر

7 فروردین 1393