h پروژه مسیح علی‌نژاد برای پدر شهید جمشید دانایی فر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پروژه مسیح علی‌نژاد برای پدر شهید جمشید دانایی فر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پروژه مسیح علی‌نژاد برای پدر شهید جمشید دانایی فر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پروژه مسیح علی‌نژاد برای پدر شهید جمشید دانایی فر

پروژه مسیح علی‌نژاد برای پدر شهید جمشید دانایی فر

پروژه مسیح علی‌نژاد برای پدر شهید جمشید دانایی فر

عصر هامون نوشت ، مسیح علی‌نژاد که پس از شکست سنگین فتنه در ۹ دی با دریافت ماموریت جدید خود از سوی سرویس جاسوسی انگلیس، وظیفه کشته‌سازی و پیگیری کشته‌شدگان فتنه را بر عهده داشت با پشتیبانی MI۶ و گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کرد تا تلفنی با خانواده کشته‌شدگان فتنه مصاحبه کند و ضمن تحریک آنان به مقابله با نظام، به مظلوم‌نمایی فتنه‌گران بپردازد.

او که تجربه چنین مصاحبه ها و تحریک کردن مردم علیه نظام را دارد فضای رسانه ای بعد از انتشار شهادت "جمشید دانایی فر" را مساعد می بیند تا برای اجرای هدف شوم خود پلان های خود را با همکاری سرویس های جاسوسی طرح ریزی کند.

وی اولین گام خود را با کمرنگ جلوه داد خدمات و پیگیری های مسئولین نظام در خصوص آزاد سازی 5 مرزبان می خواهد بلند بر دارد و برای مصاحبه پدر همسر "جمشید دانایی فر" یکی از 5 مرزبان ربوده شده که اخیرا خبر شهادت وی در وبلاگ جیش الظلم منتشر شد و بعد از سوی مسئولین مهر تائید ضد و نقیض گرفت را انتخاب می کند.

او بدون آنکه بگوید از کجا تماس می گیرد تنها به معرفی نام و نام خانوادگی خود اکتفا می کند و پدر همسر "شهید دانایی فر" که شناختی از وی و سابقه هدایت آشوب‌ها و اغتشاشات داخل ایران را ندارد به اولین سوال او کاملا قاطع جواب می دهد.

او در پاسخ به سوال علی نژاد که می پرسد"می توانم بپرسم مسولان چه کار کردند؟ پاسخ "مسولان زحمت شان را کشیدند و ما دیگر انتظاری نداریم" را دریافت می کند.

وی ضمن ابراز تشکر و قدردانی از کسانی که در شبکه های اینترنتی ابراز همدلی کردند در پاسخ به سوال آیا حرفی دارید با کسانی که جمشید دانایی فر و دیگر همراهانش را به گروگان گرفتند؟ می گوید:خدا خودش عدل و مبین است، بالاخره اینها از کرده های شان پشیمان می شوند.تاکنون به هیچ اسیری در هر کشوری که باشد آزاری نرسیده است. تمام دنیا خواستار آزادی شان بودند ولی اینها توجه نکردند، فقط یک کشور نبود که، چندین کشور خواستار آزادی مرزبانان بودند ولی این گروه حتی توجهی به این کشور های دیگر هم نکردند.

علی رقم اینکه علی نژاد که با این پاسخ ها خود را مقلوب می دید با شگرد خود می خواهد تا گله مندی این خانواده را بزرگ نمایی کند.

نکته حائز اهمیت این مصاحبه هدفی ایست که علی نژاد و ماموریت دهندگان به وی به دنبال آن هستند، آنان که با حمایت های خود پیشتر از ریگی و امروز از گروهک جیش الظلم به دنبال ضربه زدن به نظام بوده و هستند. دولتی که بیشترین سابقه فتنه انگیزی و حمایت از تروریسم را در کارنامه خود دارد، می خواهد با تراژدی نویسانی چون علی نژاد نقش دایه دلسوزتر از مادر برای مردمی که قربانی تروریسم هستند بازی کند و جالب تر آنکه خود را مدعی حمایت از حقوق بشر معرفی کند.

گفتنی است؛ پیگیری های مسئولین، نمایندگان مجلس و علمای اهل سنت جهت آزادی سازی گروگان ها ادامه داشته و دارد و علی نژاد ها نمی توانند و نتوانسته اند تا کنون وحدت میان مردم را بر هم زنند.

7 فروردین 1393