h فعالیت کمیته امداد در جهان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فعالیت کمیته امداد در جهان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فعالیت کمیته امداد در جهان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فعالیت کمیته امداد در جهان

فعالیت کمیته امداد در جهان

معاون هماهنگی امور بین الملل کمیته امداد امام خمینی(ره)گفت:این نهاد مردمی در ۷ کشور دفتر نمایندگی و با بیش از ۴۰ کشور جهان نیز تعامل و همکاری دارد. به گزارش ظهور12 به نقل ازاداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)،محمد محمدی فرد در دیدار با رئیس اتحادیه زنان مسلمان روسیه و تاتارستان افزود:طبق آموزه های قرآن کریم و احادیث و روایات، توجه به نیازمندان و ضرورت رسیدگی به امور آنان برهیچ مسلمانی پوشیده نبوده و شامل مرزهای جغرافیایی نمی شود.

وی تصریح کرد:این نهاد مردمی، ارتباط بسیار نزدیکی با دولتها در کشورهای هدف دارد و معتقد است سازمانهای خیریه در عرصه بین المللی باید امور بشردوستانه را صادقانه و بدون توجه به ملیت، مذهب و نژاد به پیش ببرند و در خدمت نیازمندان و محرومان باشند.

محمدی فرد اظهار داشت:کمیته امداد امام خمینی(ره) با نگاه حفظ عزت و کرامت انسانی به خانواده های تحت حمایت نگریسته و تمام تلاش خود را معطوف به توانمندسازی خانواده های آسیب پذیر و بدون سرپرست قرار داده است.

معاون هماهنگی امور بین الملل کمیته امداد امام (ره) تاکید کرد: این نهاد مردمی در حوزه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار دارای تجربیات ارزشمندی بوده و آمادگی دارد این تجریبات را در اختیار اتحادیه زنان مسلمان روسیه و تاتارستان قرار دهد.

محمدی فرد در پایان خواستار حضور فعال و مشارکت تمامی خیران و فعالان بین المللی جهت هم افزایی در میان تمامی NGOها و خیریه ها شد.

در این دیدار خانم نانله ژیگانشینا، رئیس اتحادیه زنان مسلمان روسیه و تاتارستان ضمن اظهار خرسندی جهت آشنایی با فعالیتهای کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: در کشور روسیه دین اسلام با نگاه مثبت، سازنده و موفق ارزیابی می شود.

وی خواستار گسترش تعاملات و همکاریهای بیشتر میان کمیته امداد امام (ره) و اتحادیه زنان مسلمان روسیه شد.

6 فروردین 1393