h حضور ویژه امداد خودرو در راهیان نور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حضور ویژه امداد خودرو در راهیان نور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حضور ویژه امداد خودرو در راهیان نور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حضور ویژه امداد خودرو در راهیان نور

حضور ویژه امداد خودرو در راهیان نور

همزمان با آغاز سال نو و سفرهای نوروزی هموطنان، شرکت امداد خودرو ایران با استقرار بیش از 70 ناوگان از اکیپ های نوروزی در طول مسیر بازدیدکنندگان راهیان نور همراه هموطنان خواهد بود.

به گزارش ایکوپرس، به نقل از روابط عمومی امداد خودرو ایران، شرکت امداد خودرو ایران به عنوان بزرگترین ناوگان امداد خودرویی کشور در ایام نوروز امسال نیز با استقرار اکیپ های امدادی خود، خدمتگزار بازدیدکنندگان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس (راهیان نور) خواهد بود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده در امدادخودرو ایران بیش از 20 اکیپ مستقر در شهرهای اندیمشک، پل دختر، دزفول، شوش و سوسنگرد، تعداد 15 اکیپ در شهرهای بهبهان و رامهرمز، تعداد 10 اکیپ در شهرهای ایذه، باغملک و هفتگل، تعداد 13 اکیپ در شهرهای سرابله، ایوان، ایلام، مهران و دهلران و همچنین بیش از 15 اکیپ در شهرهای آبادان و خرمشهر در ایام طرح امداد نوروزی به صورت سه شیفت و شبانه روزی حضور فعال و مستمر خواهد داشت.

در راستای حفظ و احترام به ارزش های میهن و دفاع مقدس خدمات ایاب و ذهاب و اجرت در تمامی مسیرهای منتهی به مناطق راهیان نور برای خودروهای سواری گروه ایران خودرو و سایر خودروهای در حال تردد در این مناطق رایگان خواهد بود.

هموطنان ارجمند در صورت نیاز به استفاده از خدمات امدادی می توانند با شماره سراسری 096440 به صورت 24 ساعته تماس حاصل و از خدمات قابل ارائه امدادخودروایران بهره مند شوند.

5 فروردین 1393