h گربه نخست وزیر پاکستان باعث اخراج 3 مامور امنیتی شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گربه نخست وزیر پاکستان باعث اخراج 3 مامور امنیتی شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گربه نخست وزیر پاکستان باعث اخراج 3 مامور امنیتی شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گربه نخست وزیر پاکستان باعث اخراج 3 مامور امنیتی شد

گربه نخست وزیر پاکستان باعث اخراج 3 مامور امنیتی شد

پایگاه خبری روسیا الیوم، ۳ تن از ماموران حفاظت از کاخ نخست وزیری پاکستان به علت کوتاهی در نگهداری از گربه «نواز شریف» کار خود را از دست دادند.

ماجرا از این قرار بود که این ۳ نفر که مسئولیت نگهداری از گربه نواز شریف را برعهده داشتند به دنبال سهل انگاری در مراقبت از گربه باعث شدند تا گربه مذکور به طاووسی حمله کرده و طاووس را بخورد.

نگهبان باغ متوجه ماجرا شد ولی تنها توانست باقیماهده طاووس را پیدا کند.

این مسئله تبدیل به یک رسوایی برای نیروهای امنیتی نواز شریف شده است. آنها انتظار نداشتند که گربه بتواند بر طاووس که حجم بزرگتری دارد، چیره شود.

مسئولان محافظت از گربه می‌گویند که به صورت مداوم از گربه مراقبت و لحظه‌ای چشم از آن برنمی‌داشته‌اند حتی متوجه حمله گربه به طاووس نیز شده‌اند ولی ترجیح دادند که در این درگیری دخالت نکنند با این گمان که این دو می‌توانند به راه حلی که مورد رضایت دو طرف باشد دست یابند.

مسئولان عناصر امنیتی قصر نخست وزیری پاکستان که در شهر لاهور دومین شهر بزرگ این کشور واقع شده است معتقدند که تنها 3 نفر از نگهبانان این گربه باید مجازات شوند زیرا حادثه در شیفت کاری این سه نفر روی داده است.

4 فروردین 1393