h دانلود نرم افزار ایرانی اخبار برای ویندوزفون - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود نرم افزار ایرانی اخبار برای ویندوزفون,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود نرم افزار ایرانی اخبار برای ویندوزفون,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود نرم افزار ایرانی اخبار برای ویندوزفون

دانلود نرم افزار ایرانی اخبار برای ویندوزفون

به گزارش ظهور12 ،‌ مدتی است که سیستم عامل ویندوز فون طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده است و احتمال میرود بعد از عرضه ویندوزفون 8.1 تعداد قابل توجهی از کاربران به سمت این سیستم عامل روان و سرعت بالا صوق پیدا کنند . نرم افزاری که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد «اخبار» نام دارد .

شما با این نرم افزار میتوانید آخرین خبرهای روز ایران و دنیا را از معتبر ترین خبرگزاری و سایت های خبری فارسی زبان دریافت کنید .

همچنین این نرم افزار یک امکان جالب هم دارد که میتوانید در آن فید سایت خبری مورد نظر را وارد کنید تا آخرین خبرهای مربوطه را دریافت کنید .

برای مثال شما میتوانید آدرس فید (https://www.zohur12.ir/feed) ما را در این بخش اضافه کنید تا از تازه ترین مطالب ما مطلع شوید .

همچنین از جمله امکانات نسخه جدید این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

-وجود 12 بخش خبری از جمله بخش (آخرین خبار) -امکان اضافه کردن فید به صورت دستی -امکان مدیریت فیدهای وارد شده -امکان لود کردن متن خبر به همراه عکس -تغییر رنگ خبرهای خوانده شده -پیش بینی آدرس برخی از سایت ها، هنگام اضافه کردن -امکان بروز رسانی یک سایت در لحظه -قابلیت پین کردن هر بخش خبری به صفحه شروع -پشتیبانی از حالت افقی صفحه -امکان شخصی سازی ظاهر برنامه -اضافه شدن تنظیمات و شخصی سازی های دیگر -رفع باگ ها و بهبود ظاهر برنامه -امکان تغفییر حالت برنامه در هنگام بروزرسانی فیدها

این نرم افزار توسط «مهدی تشت زرین» ساخته شده است که شما میتوانید از اینجا دریافت کنید .

همچنین تصاویری از این نرم افزار ببینید :

29 اسفند 1392