h معراجی‌ها مجددا تدوين شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معراجی‌ها مجددا تدوين شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معراجی‌ها مجددا تدوين شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معراجی‌ها مجددا تدوين شد

معراجی‌ها مجددا تدوين شد

پخش کننده فیلم سینمایی معراجی ها از اکران نسخه تصحیح شده این اثر سینمایی با مونتاژ دوباره از امروز (چهارشنبه) در تهران و از فردا پنج شنبه در شهرستان ها خبر داد. علی سرتیپی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: نسخه تصحیح شده فیلم سینمایی معراجی ها با مونتاژ دوباره از امروز چهارشنبه هفتم اسفندماه در سینماهای تهران به نمایش عمومی می رسد.

وی یادآور شد: همچنین این نسخه از فردا برای علاقه مندان سینما به صورت گسترده در شهرستان ها اکران خواهد شد.

مدیرعامل موسسه سینمایی فیلمیران تاکید کرد: نسخه جدید معراجی ها 12 دقیقه کمتر از نسخه قبلی است و با کیفیت فنی بهتری برای علاقه مندان اکران خواهد شد. این اثر سینمایی از امروز درسطح گسترده در 25 سالن سینمایی تهران و 50 سالن سینمایی در شهرستان ها به نمایش عمومی می رسد.

وی گفت که معراجی ها با وجود اکران در چهار سالن سینمایی در پنج روز اخیر بیش از 70 میلیون تومان فروش داشته است.

این تهیه کننده و پخش کننده سینما اظهار امیدواری کرد که با اکران گسترده فیلم معراجی ها در سراسر کشور، شاهد رونق دوباره سینماها باشیم.

سرتیپی این توضیح را نیز داد که معراجی ها به صورت دیجیتالی در سینماهای تهران و شهرستان ها اکران می شود.

درخلاصه داستان معراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی چنین آمده است: قراراست پیکری تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه ها خاکسپاری شود اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می کنند که آغاز قصه ای می شود تا گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می شوند.

اکبر عبدی، علی صادقی، نیما شاهرخ شاهی، حمید لولایی، رضا رویگری، دانیال عبادی، برزو ارجمند، سیدمهرداد ضیایی، غلامحسین لطفی، مجید شهریاری، اصغر نقی زاده، اسماعیل سلطانیان، بهاره افشاری، مریم کاویانی، لاله صبوری، امیر نوری، کاوه خداشناس، سمانه پاکدل، حدیثه تهرانی در این فیلم به تهیه کنندگی سید محمود رضوی بازی می کنند.

8 اسفند 1392