h ولادیمیر پوتین ارتش روسیه را به حالت آماده باش درآورد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ولادیمیر پوتین ارتش روسیه را به حالت آماده باش درآورد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ولادیمیر پوتین ارتش روسیه را به حالت آماده باش درآورد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ولادیمیر پوتین ارتش روسیه را به حالت آماده باش درآورد

ولادیمیر پوتین ارتش روسیه را به حالت آماده باش درآورد

ولادیمیر پوتین ارتش روسیه را در مرزهای غربی این کشور به حالت آماده باش درآورد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، در پی تنش بین غرب و روسیه بر سر اوکراین ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با هدف چنگ و دندان نشان دادن به غرب ارتش این کشور در مناطق غربی را برای برگزاری یک مانور نظامی به حالت آماده باش درآورد.

وزیر دفاع روسیه امروز در این باره گفت: به دستور رئیس جمهور نیروهای نظامی روسیه در منطقه غرب از ساعت 14 امروز به حالت آماده باش درآمده اند.

به گفته وزیر دفاع روسیه این رزمایش در دو مرحله انجام خواهد شد و در سوم ماه مارس پایان خواهد یافت و بخشی از نیروهای این کشور در آسیای مرکزی نیز در این رزمایش شرکت خواهند داشت.

بنا به گزارش رویترز با اینکه روسیه اعلام داشته است در اوکراین داخله نظامی نخواهد کرد اما لحن دیمیتری مدودف نخست وزیر این کشور که روز دوشنبه گفت روس ها و منافع روسیه در اوکراین در تهدید است تداعی کننده ادبیات و لحن وی قبل از حمله این کشور به گرجستان در سال 2008 بود.

8 اسفند 1392