h قدردانی مخالفان بشار اسد از بنیامین نتانیاهو - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قدردانی مخالفان بشار اسد از بنیامین نتانیاهو,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قدردانی مخالفان بشار اسد از بنیامین نتانیاهو,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قدردانی مخالفان بشار اسد از بنیامین نتانیاهو

قدردانی مخالفان بشار اسد از بنیامین نتانیاهو

یکی از رهبران مخالفان سوریه از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل، به علت ابراز حمایت از شورشیانی که در درگیری‌های سوریه زخمی شده بودند قدردانی کرد.

محمد بدیع روز جمعه (۲ اسفند، ۲۱ فوریه) در گفتگو با رادیوی رژیم اسرائیل گفت مخالفان سوری از نتانیاهو به علت بازدید از یک بیمارستان صحرایی در بلندی‌های (اشغالی) جولان در ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) سپاسگزار هستند.

این رهبر مخالفان سوری که از استانبول با رادیوی اسرائیل گفتگو می‌کرد افزود حضور نتانیاهو در کنار شورشیان زخمی «حامل پیام مهمی» بود.

بدیع همچنین افزود وی و دوستانش از نخست وزیر رژیم اسرائیل به علت حمایت علنی از شورشیان زخمی به ویژه پس از شکست مذاکرات اخیر بین دولت سوریه و مخالفان در ژنو سوئیس تشکر می‌کنند.

به نوشته پرس تی وی، کانال ۲ تلویزیون اسرائیل اخیرا تصاویری از یک بیمارستان صحرایی مخفی رژیم اسرائیل در بلندی‌های اشغالی جولان پخش کرد که بیش از ۷۰۰ سوری از جمله تعدادی از شورشیان در ماه‌های اخیر در آن مداوا شده‌اند.

ارتش رژیم اسرائیل سال گذشته دستکم ۳ بار سوریه را هدف حملات هوایی قرار داد.

دمشق می‌گوید رژیم تل آویو و متحدان غربی‌اش به گروه‌های شورشی وابسته به القاعده که در داخل خاک سوریه فعالیت می‌کنند کمک می‌کنند.

4 اسفند 1392