گزارش تصویری از سخنرانی حسن عباسی در نشست صهیونیست‌های مسلمان

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از باشگاه استراتژیست‌های جوان، به مناسب سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) ، جوانان و دانشجویان فرهنگی هیات مکتب الصادق نشستی تحت عنوان فرهنگ و سیاست با محوریت صهیونیست های مسلمان با حضور استاد حسن عباسی در تاریخ ۲۹ دی ماه برگزار کردند. این نشست با شرکت […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از باشگاه استراتژیست‌های جوان، به مناسب سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) ، جوانان و دانشجویان فرهنگی هیات مکتب الصادق نشستی تحت عنوان فرهنگ و سیاست با محوریت صهیونیست های مسلمان با حضور استاد حسن عباسی در تاریخ ۲۹ دی ماه برگزار کردند. این نشست با شرکت بیش از ۳۰۰ نفر از دانشجویان و خانواده ها در خانه مشق شهرداری واقع در خیابان استاد معین برقرار شد. استقبال بیش از حد مردم با توجه با کمبود فضای سالن باعث شد مسئولین برگزاری سخنرانی صندلی هایی در گوشه و کنار سالن اضافه کنند.

جلسه ساعت ۱۵ با تلاوت چند از آیات قران کریم توسط قاری ممتاز قرآن شروع و همچنین بعد از تلاوت قران کلیپ هایی با موضوع انتظار ، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم برای شرکت کنندگان در این نشست پخش شد.

استاد حسن عباسی ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه وارد سالن برگزاری نشست شدند و بعد از دعوت مجری برنامه و اهدای دسته گل برای سخنرانی به روی سن رفتند. ایشان بعد از تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) و همچنین هفته وحدت سخنرانی خود را با موضوع قومیت های مذهبی در اسلام و همچنین استراتژی انگلیس در نوع تقسیم بندی جغرافیایی قومیت ها شروع کردند. ایشان پس صحبت در این خصوص ، به مبحث صهونیست های مسلمان و روند شکل گیری فرقه ضاله بهاییت و وهابیت پرداختند.

همچنین استاد حسن عباسی در اواسط سخنرانی وارد مبحث دیرین شناسی فهم شدند و نگاه های معرفتی انسان غربی و شرقی و انسان مسلمان را در چارچوب تثلیث در نگاه بشر غربی و ثنویت در نگاه انسان شرقی و همچنین ثنویت توحیدی در نگاه انسان مسلمان را بیان کردند .

ایشان در اواخر سخنرانی خود به موضوع انیمیشن ها و کارتون ها پرداختند و به این نکته اشاره کردند که کودک با دیدن این دست انیمیشن ها نگاه معرفتی بشر غربی را می آموزد. استاد عباسی در مبحث پایانی صحبت های خود به موضوع جعل و خلق در نگاه ثنویت توحیدی اشاره کردند.

سخنرانی ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به پایان رسید و بعد سخنرانی علاقه مندان استاد عباسی به روی سن رفتند و سوالات خودشان را از ایشان پرسیدند به طوری که پرسش و پاسخ تا جلوی درب ماشین ایشان کشیده شد و نزدیک به ۱ ساعت طول کشید …

از نکات جالب توجه این نشست اینجاست که طرفداران آزادی بیان بنر سخنرانی استاد حسن عباسی را که روبه‌روی دانشگاه تهران قرار داشت را پاره کردند.(اطلاعات بیشتر)

۳۰ دی ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI