تمسخر دکتر عباسی و سعید جلیلی در روزنامه قانون !

روزنامه قانون در یک مطلب توهین آمیز در قالب یک متن طنز برخی چهره های حزب اللهی نظیر سعید جلیلی ، دکتر عباسی و … را به سخره گرفت. ظهور۱۲ : این روزنامه در  شماره ۳۱۴  مورخ ۹۲/۹/۲۰ که هم اکنون در آرشیو وب سایتش موجود است با انتشار مطلبی به نام “ایجاد فضای ارزشی در […]

روزنامه قانون در یک مطلب توهین آمیز در قالب یک متن طنز برخی چهره های حزب اللهی نظیر سعید جلیلی ، دکتر عباسی و … را به سخره گرفت.

ظهور۱۲ : این روزنامه در  شماره ۳۱۴  مورخ ۹۲/۹/۲۰ که هم اکنون در آرشیو وب سایتش موجود است با انتشار مطلبی به نام “ایجاد فضای ارزشی در مراسم ختم ماندلا” در ابتدا به مصاحبه حمید رسایی با خبرگزاری فارس درباره سفر احتمالی خاتمی به مراسم نلسون ماندلا و سابقه نه چندان تایید شده ایشان اشاره میکند و در ادامه آن به صورت تمسخر آمیز نام برخی چهره های سیاسی را میبرد و برای هر کدام مسائلی را مطرح میکند .

نگارنده مطلب در ادامه چنین مینویسد : بیایید به جای این که هی از خودمان بپرسیم «حالا چی بپوشم» به این سوال پاسخ بدهیم که چه کسی را بفرستیم به مراسم ماندلا که حمید رسایی راضی باشد:

سپس از محمود احمدی نژاد ، حسین شریعتمداری ، مهدی کوچک زاده ، سعید جلیلی ، مهرداد بذرپاش نام میبرد و هر کدام را به نوعی مسخره میکند .

اما در قسمتی از این مطلب و در لابلای نام برده ها به دکتر حسن عباسی اشاره میکند و اینگونه مینویسد : (دکتر حسن عباسی: ایشان مناسب نیست! بهرحال خوبیت ندارد مردم در مراسم ختم بخندند.)

معلوم نیست به چه علت این مطلب منتشر شده است !؟ آیا تمسخر این چهره ها و مخصوصا چهره یک جانباز جنگ مثل سعید جلیلی که هیچ توهین و اتهامی علیه این افراد مطرح نکرده است ،به چه علت است ؟!

آیا این اخلاق رسانه ای است که فرد ارزشمندی نظیر دکتر حسن عباسی را که وقت و جان خود را برای این نظام گذاشته است را به سخره بگیریم و حرف های وی را که میلیونی شنونده دارد ، مسخره وار فرض کنیم ؟!

البته روزنامه قانون در همین شماره یک گاف دیگر میدهد ” گاف آماتورانه از روزنامه قانون + عکس ” که سپس در وب سایت رسمی خود با نام قانون آنلاین به عذرخواهی میپردازد و به نکاتی در همین مطلب خود میپردازد .

این وب سایت در قسمتی چنین مینویسد :” آنچه در تمام سالیان گذشته دیده و شنیده‌ایم این است که رهبر معظم انقلاب از چنان سعه صدری برخوردار هستند که نمی‌توان در آن شک کرد. بهتر است رسانه‌هایی مانند مشرق و رجانیوز و جهان و … برای تخریب رسانه مستقلی همچون قانون، دست به چنین اقداماتی نزده و برای نیل به اهداف خود از رهبری معظم انقلاب هزینه نکنند. یکی از بزرگترین آفت‌هایی که در چند سال گذشته گریبان‌گیر کشور شده بود همین سوءاستفاده از نام رهبر معظم انقلاب بوده است. عده‌ای کج‌اندیش با هدف رسیدن به منافع مقطعی و زودگذر از رهبری هزینه کرده تا هر صدای منتقد و مستقلی را در گلو خفه کنند. این عمل ظلم به رهبری و نظام و آلوده کردن فضای رسانه‌ای کشور است. تنها می‌توان امیدوار بود که همه و همه ملزم به رعایت اخلاق باشیم. “

مطلب بالا در حالی عنوان شده است که این روزنامه در همان مطلب عجیب چهره های ارزشی و سیاسی کشور را مورد تمسخر قرار میدهد و سخنان دکتر حسن عباسی را خنده دار عنوان میکند .

خطاب به این همکارانمان که به جای وظیفه اطلاع رسانی درباره واقعیات موجود در جامعه به این اعمال دست میزنند حدیثی از رسول الله را برایشان نقل و قول میکنیم امیدواریم که تاثیر گذار باشد.

رسول خدا(ص) میفرماید : کسى که مؤمنى را خوار شمارد خدا او را ذلیل خواهد کرد.

۲۰ آذر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :مهدی

سلام با افتخار لینک شدید .
taktir2020.mihanblog.com

نويسنده ديدگاه :شکرستان

سلام دوست عزیز شما لینک شدید
در بزرگرتین وبلاگ خنده وسرگرمی ما را لینک کنید.
http://www.shekarstan.mihanblog.com

نويسنده ديدگاه :سینا

باید یه جوری فروش بره!

نويسنده ديدگاه :علی

خب خدایی حرفای دکترتون خنده داره دیگه

نويسنده ديدگاه :دخترطلبه

حرفای خودت خنده دار عل آقا…
چون در برابر استاد منطق ندارند، به این ناجوانمردی ها متمسک میشن.
استاد که خوبه، یاد کسی نرفته توهین های امثال اینا به خدا و پیغمبر در دورۀ اصلاحات…
والعاقبه للمتقین…

نويسنده ديدگاه :وحید

روزنامه قانون و بهار همان اصلاح طلبانی هستند که بعد از ۴ یا ۸ سال دیگر سر از رسانه های بیگانه در می آورند چون اینها پرورش دهنده ضد انقلاب و ضد ولایت هستند

نويسنده ديدگاه :1نفر

کاملا باهاتون موافقم.جالب این جاست که هروقت خودشونو تو خطر میبینن سریع خودشونو در ظاهر طرفدار نظام و فقیه معرفی میکنن که کاری به کارشون نداشته باشیم!

نويسنده ديدگاه :حامد

اینا تخریب نکنن کی تخریب کنه؟؟؟

نويسنده ديدگاه :حسین

لعنت خدا بر منافقین که به اسم انتقاد دین و نظام اسلامی را به نفع دشمن تخریب میکنند . وای بر روزی که در دادگاه الهی باید پاسخگو باشید

نويسنده ديدگاه :مهسا

حسین تو به فکر خودت باش نترس گناه اونها رو پای تو نمینویسن

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اصلا بگوشما حسن رو میشناسی

نويسنده ديدگاه :امین

اصلا شما حسن رو میشناسی

KHAMENEI