مرگ گریه آور یک مادر و بچه اش در بزرگراه همت/تصاویر

ظهور۱۲ : برخورد شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق فشار قوی در بزرگراه همت، مرگ مادر جوان و فرزند خردسالش را در پی داشت. به گزارش سازمان آتش نشانی، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر واژگونی  خودرو و گرفتاری مادر و فرزند در اتاقک در هم پیچیده آن، ساعت […]

ظهور۱۲ : برخورد شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق فشار قوی در بزرگراه همت، مرگ مادر جوان و فرزند خردسالش را در پی داشت.

به گزارش سازمان آتش نشانی، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر واژگونی  خودرو و گرفتاری مادر و فرزند در اتاقک در هم پیچیده آن، ساعت ۱۹ و ۵۲ دقیقه روز جمعه آتش نشانان به محل حادثه در شرق به غرب بزرگراه همت، بعد از چیتگر اعزام شدند.
شهرام کریمی نصر، افسر آماده منطقه یک عملیات در این باره گفت: بنا به گفته شاهدان این حادثه دلخراش، یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت در حرکت بوده که ناگهان از مسیر اصلی منحرف و پس از ورود به شانه خاکی بزرگراه و برخورد شدید با تیر چراغ برق فشار قوی، واژگون و متوقف شده است.
وی افزود: در این حادثه راننده خودروی سواری که زنی سی ساله و دختر خردسالش درون اتاقک در هم پیچیده خودرو گرفتار شده بودند.
افسر آماده منطقه یک عملیات افزود: شدت حادثه به حدی بود که هر دو نفر در شرایط بدی قرار داشتند و خارج کردن آنها از خودرو با دشواری همراه بود و آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات، قسمت هایی از خودرو را برش داده و هر دو را از میان آهن پاره ها خارج کردند که متاسفانه با تائید امدادگران اورژانس، مادر جوان در لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود و کودک خردسال هم که علائم حیاتی ضعیفی داشت، دقایقی بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت.
۲۷ آبان ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :علیرضا

برا همینه میگن خانوما نباید رانندگی کنن
بخدا بخاطر جون خودشون میگیم

نويسنده ديدگاه :ريحانه

برو بابا خانوما حداقل خودشونو به کشتن میدن آقایون یه اتوبوس آدم رو میکشن

نويسنده ديدگاه :محمد رضا

چیکار دارید که زن یا مرد . اگه مثل ادم رانندگی میکرد الان حداقل ۱۰ خانوادرو بدبخت نمیکرد.

KHAMENEI