آیا قیمت خودروهای سایپا افزایش خواهد یافت ؟

به گزارش ایمنا سعید مدنی در این باره گفت: با سیاست حمایت از مصرف کنندگان و با توجه به تاکیدات مقام عالی وزارت در خصوص رعایت حقوق مشتریان سعی خواهیم کرد قیمت خودروهای تولیدی خود را در همین سطح نگهداریم و افزایش قیمت محسوسی ندهیم. وی افزود: اکنون در حاشیه ضرر قرار داریم، اما سعی […]

به گزارش ایمنا سعید مدنی در این باره گفت: با سیاست حمایت از مصرف کنندگان و با توجه به تاکیدات مقام عالی وزارت در خصوص رعایت حقوق مشتریان سعی خواهیم کرد قیمت خودروهای تولیدی خود را در همین سطح نگهداریم و افزایش قیمت محسوسی ندهیم.

وی افزود: اکنون در حاشیه ضرر قرار داریم، اما سعی خواهیم کرد با برنامه ریزی و افزایش تیراژ تولید هزینه های سربار را کاهش دهیم تا بتوانیم قیمت محصولات خود را در سطح کنونی نگهداریم و افزایش ندهیم البته انتظار حمایت های دولتی جهت تامین نقدینگی ، تسهیلات و دستورالعملهای تسهیل کننده تولید را نیز داریم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: تصمیم گیری در خصوص قیمت خودرو توسط مراجع ذیصلاح انجام خواهد شد و قبلاً نیز اعلام کرده بودیم که قیمت محصولات پر تیراژ سایپا افزایش قیمت محسوسی نخواهند داشت.

۱۲ آبان ۱۳۹۲ |
KHAMENEI