شبکه های زنجیره ای سید صادق شیرازی را دریابید

فحاشی برادر صادق شیرازی نسبت به ساحت رهبر انقلاب/فیلم شبکه امام حسین و بقیع و الزهرا و مرجعیت و خدیجه و الانوار و ابالفضل العباس و سلام و المهدی و … خوراک تمسخر و تفرقه را برای حمله به شیعیان اماده کرده است! از مهمترین اقدامات ضد دینی و مذهبی برخی افراطیون در فضای ماهواره، […]

شبکه امام حسین و بقیع و الزهرا و مرجعیت و خدیجه و الانوار و ابالفضل العباس و سلام و المهدی و … خوراک تمسخر و تفرقه را برای حمله به شیعیان اماده کرده است!

از مهمترین اقدامات ضد دینی و مذهبی برخی افراطیون در فضای ماهواره، می توان به تأسیس چند شبکه فارسی-عربی زبان با نام های شبکه جهانی امام حسین و مرجعیت و فدمک و سلام و غیره اشاره کرد که در ایام محرم با تبلیغ شنیع ترین مسائل با عنوان شعائر حسینی ، باعث وحشت مردم دنیا از شیعیان شده اند !

شبکه هایی که با پنهان شدن در ظاهر دینی سعی میکنند جلوه های واقعی شیعی بودن را به صورت کاملا وارونه در قالب مناظره و مباحثه و اخبار نشان دهد .البته اکثر این شبکه ها با حمایت شخص سید صادق شیرازی(آیت الله) و بیت آن تاسیس و به فعالیت خود ادامه میدهند و نکته قابل تاملش است که هزینه احداث و راه اندازی و مدیریت این شبکه ها چگونه تامین میشود آنهم بدون حتی پخش یک برنامه تبلیغاتی !

البته پخش برخی برنامه های دینی و پاسخ به احکام و مطرح کردن مسائل روز دینی اقدامی قابل توجه است اما این دست برنامه هایی که در تضاد کامل با نظرات علمای شیعی است و باعث آبروریزی شیعیان میشود واقعا ناراحت کننده است .

نکته مهمتر این مطلب اینجاست که این روزها در نزدیکی ایام محرم قرار داریم و طبق سنوات گذشته باید بازهم شاهد نمایش ۲۴ ساعته خون و خونریزی و ضرب و شتم به نام شعائر حسینی باشیم.

نمونه کوچک این اقدامات را میتوانید با سرچ کلمه ” Muharram ” در بخش تصاویر موتورهای جستجو مشاهده کنید.تصاویر این اعمال شنیع به قدری زجر آور و دردناک است که حتی خود شیعیان را اذیت میکند چه برسد به کسانی که از سرتاسر دنیا با ادیان دیگر سر و کار دارند و نظاره گر شعائر حسینی اقایان هستند !

سال پیش هم به دنبال نامگذاری نهم تا پانزدهم ربیع‌الاول به عنوان هفته برائت توسط شبکه ماهواره ای امام حسین(ع) که توسط بیت [آیت الله] سید صادق شیرازی اداره می شود آنهم دقیقا در ایام هفته وحدت موجب نگرانی بسیاریی از شیعیان حقیقی و آگاه گردید البته این ماجرا با عکس العمل خوب و به موقع بزرگان اهل سنت و شیعی همراه بود .

سید صادق شیرازی(آیت الله) البته دارای سوابق سیاسی نیز هست ، وی در سال ۸۸ به دفاع از فتنه گران پرداخت و در ویدئویی که از وب سایت ظهور۱۲ منتشر شد به نظام مقدس جمهوری اسلامی شدیدا حمله کرد .(لینک)البته سابقه حملات وی و خانواده اش به اوایل انقلاب و حمله برادرش به

پیشتر هم مسئول دفتر وی و مدیرمسئول شبکه جهانی امام حسین و سید حسین شیرازی و محمد حنافروش(از آخونده های مرید صادق شیرازی) بازداشت و یا دادگاهی شده بودند .

(برپایی مراسم قمه زنی در بیت وی در قم،قرمزی کف زمین دلیل جاری شدن خون افراد است)

درباره مسئله قمه زنی هم که تقریبا اکثر مراجع اعلم شیعه این کار را شنیع دانسته اند ، چندی قبل ایت الله خامنه ای در استفتائی با این مضمون که ” آیا قمه زدن بطور مخفى حلال است یا اینكه فتواى شریف حضرت عالى عمومیت دارد؟ ” پاسخ دادند که قمه زنى علاوه بر اینكه از نظر عرفى از مظاهر حزن و اندوه محسوب نمى‏شود و سابقه‏اى در عصر ائمه «علیهم السلام» و زمانهاى بعد از آن ندارد و تأییدى هم به شكل خاص یا عام از معصوم «علیه السلام» در مورد آن نرسیده است، در زمان حاضر موجب وهن و بدنام شدن مذهب مى‏شود بنابراین در هیچ حالتى جایز نیست. (فتوای سایر مراجع را از اینجا بخوانید)

از طرفی ویدئویی ببینید از حاج اقا دانشمند که در شبکه امام حسین (متعلق به صادق شیرازی) با چه لحنی چه مسائلی را مطرح میکند ! ویدئویی که شاید کمتر دیده شده باشد (حتما تا اخر مشاهده کنید)

( برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک کنید )

امیدواریم روزی برسد که این افراد دست از تفرقه بردارند و هزینه سنگین آن را که شیعیان ساکن برخی نقاط دنیا بخاطر افراطی گری این افراد باید تحمل کنند و تهدید به ترور شوند را به گردن بگیرند !

البته این مساله در طول تاریخ همواره مورد توجه علمای شیعه بوده تا جایی که حتی در دوران مشروطه نیز مراجع تقلید شیعه بیانیه‌ای جهت حفظ وحدت اسلامی صادر کردند و نوشتند «چون دیدیم که اختلاف فرقه‌های پنج‌گانه مسلمین (اختلافاتی که مربوط به اصول دیانت نیست) موجب انحطاط دول اسلام و استیلای خارجیان شده‌است، به جهت حفظ کلمه جامع دینیه و دفاع از شریعت محمدیه، فتاوای مجتهدین عظام، که روسای شیعه جعفریه هستند، و مجتهدین اهل سنت، اتفاق نموده بر وجوب تمسک به حبل اسلام… واتفاق شد بر وجوب اتحاد تمام مسلمین در حفظ بیضه اسلام و نگهداری جمع مملکتهای اسلامی از تشبهات دول بیگانه و حمله‌های سلطنتهای صلیبیه، متحد شد رای جمیعا برای حفظ حوزه اسلامیه بر این که تمام قوت و نفوذ خود را براین خصوص مبذول داریم و از هیچ گونه اقدامی که مقتضی است فروگذار نکنیم… چنانچه حق تعالی فرموده اشدّاء علی الکفار رحماء بینهم و متذکر می سازیم عامه مسلمانان را به برادری که خداوند بین تمام مومنین بست و اعلان می کنیم وجوب اجتناب از چیزهایی که موجب نفاق و شقاق است…» آیت‌الله نورالله نجفی اصفهانی، آخوند خراسانی، سید اسماعیل صدر، شیخ‌الشریعه اصفهانی و شیخ عبدالله مازندرانی از امضا کنندگان این بیانیه بودند.

ظهور۱۲

بر چسب ها
۱۰ آبان ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :امیر

خجالت بکشید.توهین به مراجع؟

نويسنده ديدگاه :110

فرقه شیرازیها مزدور انگیسیهای هستن پولهای شبکهای ماهورهای از طریق اونها تامین میشه اصلا صادق شیرازی مرجع نیست

نويسنده ديدگاه :محرم راز

مراجع؟؟؟؟؟!!!!! شیرازی مرجعه؟؟؟؟؟؟؟
این شیخ لندنی که از طرف آمریکا و انگلیس مامور نابود کردن وحدت مسلمونا و به عبارت دیگه نابود کردن خود اسلامه مرجعه؟؟؟؟؟
بله توهین به مراجع بسیار اشتباهه. ولی صادق شیرازی مرجع نیست. خود خود دشمن اسلامه. منتها در لباس روحانیت

نويسنده ديدگاه :حامی

چرا توهم زدی عمو؟
اینا رو آخوند آگاه هم به حساب نمیارن چه برسه به مرجع ؟
آخه کدوم آدم صاحب عقلی از این حرفا میزنه ؟
چه برسه به مرجع و … !!!

نويسنده ديدگاه :یاس

لطفا بفرمائید چه کسی مرجعیت ایشان را تأیید کرده؟ ایشان هر کاری که میکنند موجب خوشحالی آل سعود ئو دشمنان اسلام است. امیدوارم خداوند خود ایشان را هدایت کند. همیشه از تند روی ها بیشترین ضربه را خورده ایم.

نويسنده ديدگاه :علیرضا

مگه مراجع معصومند؟!!ضمنا توهین نکردند که ، فکر کردی امر به معروف و نهی از منکر فقط برای دختریه که حجابشو رعایت نکرده . من حس میکنم ابن مطلب از سر دلسوزی نوشته شده . گرچه یه مقدار تند بود

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

علیرضا جان
اتفاقا تنها چیزی که این مطلب نبود همین تند بودنش بود !
اگر قرار بر تندروی باشه حرف های زیادی برای گفتن هستش

نويسنده ديدگاه :حمیدرضا

آقا علیرضا
بهتره کمی در رفتارهای این فرد به قول بعضی ها مرجع تامل کنیم مطمعنن به چیزهای جالبی میرسیم!!
مثلا اینکه این آقا و دورو وری هاشون از وقتی که اومدن سرکار فقط دارن به این و اون فحش میدن توهین میکنن!! و به علمایی که آرمانشون ضد آمریکا واسراییل هستش اهانت میکنن!
و یا مثلا همه کارهاشون برای رسیدن به یک هدفه اون هم از بین بردن شیعه و منزوی تر کردن اون تو جهان وهمینطور تغییر آرمان هایی که امام خمینی مشخص کردن!!!

نويسنده ديدگاه :ترنج

سلام.نتیجه ی جستجو ی کلمه ی “ashoura” در گوگل
https://www.google.com/search?hl=fa&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=654&q=ashoura&oq=ashoura&gs_l=img.12…0.0.0.1731.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0….0…1ac..30.img..0.0.0.sQqywYGjjM4

نويسنده ديدگاه :ترنج

متاسفانه افراد و گروه های زیادی در شبکه های اجتماعی با تمسک به فتوی ایشون دارن تبلیغ قمه زدن رو میکنند…یک روایت صحیح وجود نداره که ائمه قمه میزدنند…ایکاش به جای افراطی گری،به شعور حسینی میرسیدیم

نويسنده ديدگاه :حسین

والا در تمام مدتی که من سخنرانی های ایشان را گوش کرده ام چیزی که مخالف عقل ودین باشه نشنیدم . با با انصاف وبدون غرض مطلبی را بیان نمود زیرا خداوند ناظر همه هستش .

نويسنده ديدگاه :بهروزجعفری

اعوذبالله من الشیطان الرحیم/بسم الله الرحمن الرحیم.
باعرض سلام و ادب خدمت مسلمانان جهان.
به نظربنده ی بیطرف:
۱_به مسلمانان مخصوصاً بزرگان اسلام مقدس نباید بی احترامی نمود.
۲_به جای مقابله،باید راهنمایی کرد.
۳_بایدخوبی ها را گفت،نه بدیها را…
۴_همانطورکه قبلاً همان آیت الله سیدصادق شیرازی،فتوایی صادر کرد که به جای ریختن خون در مراسم قمه زنی،خون به نیازمندان اهداء نمود.البته این فتوا را از یکی ازشبکه های تلویزیون ماهواره زیرنظرش زیرنویس مشاهده کردم.
۵_در این دوره ی زمانه،تشخیص حق و باطل بسیار مشکل شده است ومسلمین در سایه ی وحدت،مشکلات ایجاد شده برای اسلام و مذاهبش باتوکلت علی الله،حل کنند.انشاالله.
والسلام علیکم.

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

آقا بهروز جعفری !
تا حدودی هم در برخی موارد با شما موافقم هستم .
البته گفتم ما سعی کردیم در این مقاله حالت نقادانه داشته باشیم نه اینکه تخریب و توهین کنیم .

نويسنده ديدگاه :محسن

با سلام خدمت آقا بهروز عزیز باید بگم من طی سفری که به عراق داشتم همه ی دفاتر استفتأت ایشان خون دادن بجای قمه زنی را رد نموده و مدعی شدن فقط خون باید از طریق زخم در بدن به روی زمین ریخته شود
روایتی از امام رضا (ع) هستش که در مورد فتنه ای شدیدتر از دجال و میگه فتنه گران از داخل شیعیان بوده و به ظاهر حب اهل بیت دارن پس خوب نیست در این موارد سرمون رو زیر برف کنیم و بگیم ولش کن همه خوبن البته من خدایی نکرده منکر وحدت و اتحاد و راهنمایی کردنی که شما قید کردی نیستم اما نباید بگیم همه چی آرومه و مشکلی نیست

نويسنده ديدگاه :محرم راز

۱- به بزرگان اسلام نباید توهین کرد. صحیح ولی این مرجعیت جعلی شیرازی چطور به همسر پیامبر توهین میکنه. توهین به همسر پیامبر توهین به خود شخص ایشونه.
۲- وقتی دشمن شمشیر بکشه راهنمایی معنا نداره. باید ریشه دشمنو زد
۳- اگر بخواهیم مدح دشمن رو بگیم و براش دست بزنیم مشکلمون حل میشه؟ با خوبی گفتن و تعریف بیجا کردن طرف مقابل وقیح تر میشه.
۴- اگر صادق شیرازی بویی از اسلام برده بود نیازی نبود فتاواش رو از ماهواره دید. میگن وقتی میخوای کسی رو بشناسی ببین کیا هم نشینشن.
۵- تشخیص حق از باطل با بصیرت بسیار سادست. همونطور که اشاره شد مشکل مسلمین با وحدت حل میشه. که صادق شیرازی دقیقا عامل ایجاد تفرقه بین مسلمینه

نه کارسختی نیست اگربه جای فروع به اصول توجه کنیم شخصی که آقایان بهجت وحسنزاده آملی علامه طباطبایی وشهیدمطهری وجوادی آملی وشیخ باقرصدروسیدحسن نصرالله ورهبری وامام خمینی بگه کافربه آقای سیستانی بگه شرورحق نیست امام علی میگه حق رابشناس تا صاحب آنرابشناسی کسی که به راحتی به همه فوش ودشنام میگه که کناه کبیره است وتکفیر میکنه حق نیست کسی که بگه فلسطین راول کنید اسرائیل کارخوبی میکنه حق نیست کسی که جعل حدیث میکنه حق نیست کسی که تقیه یکی ازاصول مهم تشیع هس بگه مزخرف هس حق نیست یا بازم بگم

نويسنده ديدگاه :ترنج

قای شیرازی :
بعضی‌ها می‌گویند بجای قمه زدن در روز عاشورا بیایید خون خود را
اهدای بیماران کنید. نظرتان راجع به این موضوع چیست؟

اهدای خون بسیار مطلوب است، ولکن هیچ چیز جای قمه زدن روز عاشورا را نمی‌تواند بگیرد، لذا مؤمنان و محبان اهل بیت علیهم السلام سعی بر آن داشته باشند که روز عاشورا قمه بزنند و روز میلاد حضرت، خون خود را اهدا نمایند.

نويسنده ديدگاه :ترنج

سیدالشهدا در کربلا،قربانی تحریف اسلام شد…

محرم ماه “بالیدن است ونالیدن”
بالیدن به افتخار همچو امام و یاران با وفایی و نالیدن از ظلم و جور دشمنان حسینی…
محرم بساطش اموزه هست و تعلیم : تمرین نگریستن است به فلسفه عاشورا ی حسینی و گریستن است به ظلم و جور اعداء حسینی…
محرم نماد شور و عزای حسینی است و نماد شعور مذهبی،
همانا حسین را جاهلان نادان وعالمان حسود وبی دین سر بریدند.
در حقیقت حسین در ( بدر )سربریده شد انگاه که بزرگان شجره خبیثه بدست پدر حسین کشته شدند.
حسین را در (خیبر) مقتول ساختند هنگامیکه حسودان دیدند انچه را نمیخواستند ببینند…
وحسین را در (غدبر و سقیفه ) تکه تکه کردند انگاه که اصحاب در غدیر پیمان بستند و بخ بخ یا علی انت مولای ومولا …گفتند در سقیفه شکستند.
منتظران بهوش باشید که ما نیز از جاهلان و بیعت شکنان نباشیم

نويسنده ديدگاه :بهروزجعفری

حاج امیر عزیز!
متشکرم از توجه و نظر شما،امّا قضاوت برعهده ی خوانندگان محترم است.
یاحق.

نويسنده ديدگاه :حسيني

ايشان ميليونها مقلد در سرتاسر جهان دارند … مراقب حرف زدنتون باشيد و پاتونو از گليمتون درازتر نكنيد كه ….

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام در مورد نظر شما باید بگم که ایشون در انتخابات مجلس عراق حزبی تشکیل داد(حزب “ائتلاف الرفاه و السلام(الشیرازیة)”) تا در مجلس حضور داشته باشد و افراد مورد نظرش هم کاندید شدن اما دریغ از یک نفر که انتخاب بشه اونم در شهری که شبکه هاش ادعا میکردن بیشترین طرفدار رو داره و جریانهای سادات صدر و سادات حکیم به مجلس راه پیدا کردن این از تعداد طرفداراشون

نويسنده ديدگاه :آرمان

این آقای شیرازی …
فکر نکردند با این کارشون ممکنه به پیام عاشورا لطمه بخوره ؟؟ به وضعیت شیعیان در افکار عمومی لطمه بخوره؟؟ به وجهه شیعه در جهان لطمه بخوره ؟؟ به وجهه مسلمانان لطمه بخوره ؟؟ به … لطمه بخوره؟؟
فکر نکردن این اینکار و همچنین تبلیغ جهانی برای این عمل موجب وهن مذهب تشیع میشود؟؟؟

نويسنده ديدگاه :خادم هیئت

باسلام
این پست مفید شما با ذکر منبع در وبگاه هیئت رهروان حجت (عج) منتشر شد؛ لینک پست:
http://r-hojjat.blog.ir/1392/08/17/shabake.haye.televisioni

موفق باشید
یا علی/

نويسنده ديدگاه :احمدي

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

واقعــا كه جاى بسى تاسف دارد در كشورى كه بنام اسلام نام گذارى شده اينگونه با وقاحت كامل به مراجع تقليد أهانت ميشود

بنده كه يكى از ده ها مليون نفرى هستم كه افتخار تقليد از اين بزرگ مرجع جهان تشيع را دارم و بشكر خدا توفيق زيارت كربــلاء نصيبم شد شكايت نويسنده اين كلمات جسورانه به مقام عظماى مرجعيت شيعه را بنزد اقا امام حسين عليه السلام خواهم برد
اللهــم عجل لوليك الفرج

نويسنده ديدگاه :ناشناس

وای ترسیدیم
از یه … تقلید کردن هنر نمی خواد

شمرهم فکرمیکردحقه طوری میلیون کن که آدم خندش نگیره شایدتعریف شما ازمیلیون هزارباشه یاده

جانم فداي خاك كف پاي بزرگ مردي چون آيت الله العظمى سيد صادق شيرازي

اقاي بيچاره اي كه مثلا نقد كردي خوبه بدوني كه اقاي شيرازي اعلم مراجع حال حاضر هستند و ايشون خيلي خوب مي دونند چه كار براي شيعه فايده داره و چه كار فايده نداره و ضرر داره

ايشون تو كل دنيا روابط دارند و كاملا از اوضاع جهن اطلاع دارند
برو بيرون ايران و تو هر كشوري اسم اقاي شيرازي رو بياري هزاران موسسه و حسينيه و مسجد به اسم ايشون هست
دفاي كه اقاي شيرازي از امام حسين و شيعه كردند توي اين ١٠٠ سال اخير هيچكس چنين نكرده

خداي اقاي شيرازي حفظ كند
جانم فداي خاك كف پاي اقاي شيرازي

نويسنده ديدگاه :..............

میگم این مرجع تقلیدتون تا حالا یه بار قمه زده به سر خودش و خانواده اش یا نه این حکمها فقط برای شما بدبخت بیچاره هاست

نويسنده ديدگاه :ناشناس

قوربون دهنت آی گفتی

نويسنده ديدگاه :مطبر

بسم الله\سرشکستن امام سجادو خون آمدن از صورت امام باقر(دارالسلام۲\۱۷۹)خون آمدن از سر امام‌ سجاد درعاشورا(ناسخ امام سجادچاپ قدیم)سرشکستن حضرت زینب(بحار۴۵\۱۱۵)خون امدن از چشمان امام زمان(بحار۹۸\۲۳۸)خون آمدن از پلکان امام رضا(امالی صدوق۱۱۱)خون آمدن از دهان حضرت رقيه(ریاض القدس۲\۳۲۳)خون از آسمان(کامل الزیارت۹۲)قمه زدن صعصعه و یارانش در کربلا(لم تکن رده طبری۲۷۲)خون ریختن حضرت آدم،موسى،ابراهیم(بحار۴۴\۲۴۳

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

مطبر محترم !

نصف این مسائلی که مثلا با ذکر منبع نام بردید از منابع دست چندم هستند و هیچ اعتباری به انها نیست
ضمن اینکه خون آمدن از دست و پای افراد در آن شرایط چه ارتباطی با قمه زنی و مازوخیسم این افراد دارد ؟
نعوذبالله شما کارهای ناعقلانه خودتون رو که باعث ابرو ریزی دین میشود رو به پای ائمه اطهار که مظهر پاکی بودند مینویسید !

نويسنده ديدگاه :مهدی

فرضا تمامی مدارک معتبر و صحیح باشند اولا امام سجاد پسر امام حسین بود وحضرت زینب خواهر ایشان اگر دست به لطمه زده اند این دو فرد صحنه را با چشم خود دیدند و با گوش خود شنیدند و مصیبت واقعه را لمس کردند . حال باید پرسید داغ وعزای آن دو بزرگوار که در صحنه حضور داشتند با عزادارانی که بیش از هزار سال بعد ماجرا هستند و واقعه را باچشم خود ندیده اند و تنها با اسناد و شواهد وروایاتی معتبری که بدستمان رسیده از واقعه اطلاع دارند و به هیچ وجه حس واقعی مصیبت کربلا را برایشان آشکار نمی کند، برابر است؟ حتما این قمه زنان درد و عزایی که از واقعه کربلا درک کردند را با درد و عزای امام سجاد وحضرت زینب یکسان دانسته و از خود بی خود میشوند و خون خود را جاری میکنن . و سوال اینجاست که چرا فرزندان برای والدینی که میمیرند یا کشته میشوند قمه نمیزنند درست است معصوم نبودند اما جایگاه پدر و مادر هم مهم است و مهر ومحبت و فدا کاریشان را دیده ایم و حس کرده ایم و مرگشان را به چشم دیده ایم.پس چرا نمیزنند؟ و سوال دیگه اینکه امام حسین برای چه شهید شد؟برای این شهید شد که ما برایش مجلس عزا یا قمه زنی به پا داریم؟ وچرا حضرت زینب و امام سجاد وبقیه معصومین هرساله روز عاشورا این عمل قمه زنی را ادامه ندادند (البته نمیدانم اون موقع قمه بوده یا نه) و هر ساله شیعیان را تشویق به قمه زنی کنند و فحش و ناسزا بگویند؟ اگر قمه زنی نشانه ی شیعه بودن است چرا بیشتر شیعیان قمه نمیزنند و حتی ممکن است موجب وحشت برایشان شود؟ وقتی قمه زنی برای بعضی شیعیان موجب وحشت است درحالی که اصل و اصول اسلام وشیعه و علت قمه زدن بعضی شیعیان را میداند ، غیر شیعیان با دیدن صحنه ی قمه زنی بدون اطلاع از اصول شیعه واسلام چقدر موجب وحشتشان میشود وچه فکری در مورد اسلام و شیعه میکنند در حالی که معصومین علیهم السلام سعی بر ترغیب غیر مسلمان ها به اسلام و گسترش اسلام داشتند

نويسنده ديدگاه :ح ابراهیمی

بسم الله الرحمن الرحیم
من متاسفانه جایی ندیدم که نویسنده این مقاله کی هست . اما خوب باید خدمتشون عرض کنم که این مطلب بیشتر مربوط به ترور کردن جناب آقای شیرازی است بهتره که مسایل مذهبی را شخصی نکنیم چون مقلدین آقای سیستانی و آقای وحید خراسانی ،آقا صادق روحانی ،آقای گلپایگانی آقای فیاض ،آقای بشیر نجفی ،آقای صانعی ،میرزاجواد تبریزی و …. هم مراسم قمه زنی و زنجیرچاقویی را هرساله برپا میکنند بهتر بود با دلایل منطقی، علمی، عقایدی وعمومی تری این مطلب بیان میشد دوستانی هم که از این مطالب دفاع میکنند قبل از اون یه تحقیقی انجام بدن شاید به جای دفاع از مطلب آن را رد کنند. انشاء الله

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

ح ابراهیمی محترم
وقتی اندکی تحقیق نمیکنید و بدون هیچ منبعی از حضرت ایت الله سیستانی در این قضیه اسم میبرید چه انتظاری میشه از حرف های شما داشت ؟
در ضمن صانعی هم که اصلا مرجع نیست و خلع لباس شده است

نويسنده ديدگاه :ابوعباس

در قصه آن زن یهودی که تحت حمایت دولت اسلامی بود و در یک جریاناتی از پایش خلخال کشیده بودند امیرالمومنین علی علیه السلام فرمودند:
اگر مردی از غصه این قصه جان دهد، جا دارد و نباید بر او خرده گرفت…
حال میخواستم بدانم آیا اجازه هست که از غصه آن همه مصیبت که به ارباب عالمین و اصحاب و اولادش و خانواده اش از کوچک و بزرگ زن و مرد وارد شده اندکی از خون خود را بدهم نه جان!!!

نويسنده ديدگاه :a.m

در اين چند سطرى شما:
أهانت وتحقير بود، ونمونه آن لحنتون در ذكر نام آن مرجع بزرگوار كه اين چنين ياد كردى: سيد صادق شيرازى، وخوب حاليتونه كه ايشان امروزه از مراجع بزرگ هستند اگر نگوييم أعلمند.
اين نوشته دليل بر حسادتتان است.
شما براى تشيع دلسوزى نميكنيد بلكه سعى در زدن وقلع وقمع وسركوب مخالفين حكومت خود هستيد.
ضمنا يادت باشه قمه زنى هيچ اشكالى ندارد وهيچ ربطى به دين وفتواى مراجع ندارد يعنى حتى اگر مراجع ناجايز اعلام كردند كه نميكنند ما قمه خواهيم زد چون اين كار به عشق حسينى ربط دارد ومرجع ما در اين كار حسين وزينب است وبس.
واين را هم يادت باشد كه سرچشمه جنگ باشعائر حسينى بخصوص قمه زنى استعمار انگليس است!!!!

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

دقیقا پا فشاری بر قمه زنیعین استعمار انگلیس است !
اعلام هفته برائت در هفته وحدت عین استعمار انگلیس است !
تفرقه بی انداز و حکومت کن !
فعلا هم که معلومه کی بر طبل نفاق و دشمنی هموطنای خودش میکوبه !
مسئله بسیار ساده ای هستش فقط باید تعصب کنار گذاشته بشه !
قمه زنی هم هیچ ثوابی که نداره هیچ گناه و نجس هم هست پس بهتره خودتون رو خسته نکنید !
به این کارهای وحشیانه شعائر حسینی نگید بهتره !
این اعمال رو چرا به نام شیعه انجام میدین ؟ بهانه بهتری نبود ؟

نويسنده ديدگاه :یک نفر

این که تو قمه !پس چرا جلوشو نمیگیرن!؟؟!؟؟!

نويسنده ديدگاه :مصطفي

شما ادم كم سوادي هستي كه به بحار و زيارت ناحيه مقدس ميگي نا معتبر شما شيعه هستي ؟؟؟؟ سر شكتن حضرت زينب با چوب محمل نامعتبر همجا نوشتم و بزرگترين مراجع دنيا بر اين باورن بعد شما امدي ميگي نا معتبره متاسفم كه داري با شعاره حسيني بازي ميكني انشالله خود سرور شهيدان جوابتو بده بترس از روزي كه چوب حضرتو بخوري

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

مصطفی خان !
شما متوجه این فیض اعظم شدید بعد مراجع اعلم شیعه متوجه نشدند ؟
اگر اینقدر به خودتون اعتماد دارید یه رساله اماده کنید !

نويسنده ديدگاه :مصطفي

شما بهتره اگر اعتقاد به اين مسائل نداري اعتقاداتو براي مردم نزاري چون خودتو مديونه همه شيعيان و امام حسين كردي مراجع بيشتر ميفهمن يا يه شخصي كه فقط نظر شخصي خودشو ميگه كسي كه اين همه درس خونده مطالعه كرده عمري وقت گزاشته . من نميدونم شما چه جوري جواب حضرت زينب ميخواي بدي نظر شخصي شما مختص خودته نشر نكن چون فقط خودتو مديون ميكوني . شما فكر كن ١ درصد اين مسائل درست باشه فقط ١ درصد چه ميكوني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

این دوستانی که به صورت هماهنگ به زیر این مطلب و با ای پی مشترک نظر ارسال میکنند یه نکته فقط میتونم بهشون بگم !
اگر اهل تحقیق باشید جواب تون رو دریافت میکنید !

نويسنده ديدگاه :مقلد

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیار متاسف شدم از کینه ورزی و عدوات نویسنده این توهین نامه به ساحت مرجع اعلی تشیع ایت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی .
البته نباید هم انتظار بیش از این داشت از ادمی که احترام را درک نکرده و به مرجع عالیقدر خطابی بدون حتی آقا میکند.
در شبهای گذشته در شبکه ای که باعث سوختن شما شده مجری برنامه مدارکی اراده کرد که اشاره به تخریب رکن مرجعیت از طرف دستهای پنهان میکرد و سوال کردند : این دستهای پنهان کدام دستهاست و پول هنگفتی که بر علیه شیعه خرج می شود در کجا خرج میشود .
راست می گفتند اقای جبارزارع ، دشمن مرجعیت را نشانه گرفته و سعی میکند مرجعیت شیعه را کم رنگ کند و به آن توهین نماید و باعث دوری مردم از ایشان بشود .
در نظرات بالا نکته جالبی ملاحظه شد . برپایی مراسم زخم زنی در حضور و با تایید مراجع عطام تقلید !
دین صاحب دارد و باید از مراجع حمایت کرد. حتی اگر دستهای پنهانی مثل سایت ظهور ۱۲ اقدام به فرافکنی کند.
بسیار برای مدیران و گردانندگان این سایت متاسفم .
در ضمن ، به کوری دشمن شیعه و عوامل و عمال آنها ما قمه میزنیم و جبهه را رها نمیکنیم.
پیشنهاد میکنم مطلب افشاگرایانه شبکه امام حسین علیه السلام که توسط آقای سید حسین فالی و اقای جبارزارع ارایه شد را به دقت مطالعه کنید.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نويسنده ديدگاه :مهدی

این از افتخارات یک مرجع دینی است که این همه شبکه مذهبی را ساپورت میکند آن هم به چند زبان انشاالله خدا یاریش کند.

نويسنده ديدگاه :سيدءرسول

بسم رب الحسين
خبلي بي احترامي شده
اين خاندان سالهاست كه مورد ترور واقع شده اند
سيد حسن و محمد و محمد رضا ۳شهيدي هستند و تا الان بارها سيد صادق را خواستند ترور كنند.
حالا ديديد نمي شه كاري كرد شروع كرديد به يرور شخصيتي؟!
اين تعاليم شرطان بزرگه
اين همون چيزيه كه دشمن مي خواد
اين همون وهن مذبه
اين رفتار شما توهين به ساحت مقدس امام زمان است
اين كه در گوگل سرچ كنرم چيءدربياد دليل نيست
مگه ضريح اهل بيت در زمان معصومين بود ؟ پس وجود ضريح را هم حرام كنيد ! اين چه استدلاليه بر ضد شيعه ؟ بي سوادايي كه ضد مرجعيت و شعائر حرف مي زنند وهن مذهب هستند.

نويسنده ديدگاه :سيدءرسول

بسم رب الحسين
خبلي بي احترامي شده
اين خاندان سالهاست كه مورد ترور واقع شده اند
سيد حسن و محمد و محمد رضا ۳شهيدي هستند و تا الان بارها سيد صادق را خواستند ترور كنند.
حالا ديديد نمي شه كاري كرد شروع كرديد به يرور شخصيتي؟!
اين تعاليم شرطان بزرگه
اين همون چيزيه كه دشمن مي خواد
اين همون وهن مذبه
اين رفتار شما توهين به ساحت مقدس امام زمان است
اين كه در گوگل سرچ كنرم چيءدربياد دليل نمي شود كه به يك مرجع تقليد توهين كنيد
مگه ضريح اهل بيت در زمان معصومين بود ؟ پس وجود ضريح را هم حرام كنيد ! اين چه استدلاليه بر ضد شيعه ؟ بي سوادايي كه ضد مرجعيت و شعائر حرف مي زنند وهن مذهب هستند.

ضمنن براي تبليغ و بالا بردن امار سايت بجاي توهين به مراجع راه ديگري را انتخاب كنيد

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سیدءرسول !
اولا مراجع نه و مرجع !تازه اگر ایشون رو بشه مرجع دونست که با این اوصاف بعید هستش
در ضمن چون خانواده ایشان افراد صاحب نامی بودند باید حرف هاشون رو چشم بسته قبول کرد ؟

نويسنده ديدگاه :ح ابراهیمی

جناب آقای حاج امیر آقای صانعی کسی هست که وقتی آقای خمینی به سمت بهشت زهرا میرفتن جلوی ماشین آقای خمینی نشسته بودند و در مورد آقای سیستانی هم عرض کنم بیش از شصت درصد مردم عراق فقط مقلد آقای سیستانی هستن و فتوای محکم ایشان نسبت به قمه زنی همه جا موجوده به شما پیشنهاد میکنم این معرکه ای که نسبت به بیت آقای شیرازی و دیگر علمای عظام گرفته اید را تمام کنید چون واقعا مسخره است که شما بخاطر کوبیدن بیت شیرازی با شعایر ارباب عالم ابا عبدلله علیه السلام میجنگید. در ضمن خدا رحمت کند آقای خمینی را چون ایشان هم فتوای استحباب قمه زنی را داشتند اما تاکید میکردند که در حضور مردم نباشه. خدا انشاء الله به شما توفیق بده که پشتیبان عزاداری ارباب باشین

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

ح ابراهیمی !
اولا گفتم که تعبیر شعائر حسینی به این مسائل وهن آلود مربوط نمیشه !
دوما برای امام خمینی فتوا صادر نکنید !
سوما درباره صانعی که اصلا نیاز به توضیح نیست و عملکرد چند ساله ایشان نشان از سواد و دانش ایشان است !
درباره قمه زنی ایت الله سیستانی هم که همش صرف یک سری اسناد دروغین هست کافیه این مطلب را بخوانید
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=48644

نويسنده ديدگاه :مهدي

بسم الله الرحمن الرحيم
متاسفانه بعضي فكر مي كنند هر چه كه موافق رايشان نباشه، بد و بدعته و اين نوعي ديكتاتوري و خود رايي ست كه متاسفانه در جوامع شرقي به وفور يافت ميشه.
شمايي كه حتى يك روز در حوزه درس نخواندي چطور ميگويي فلان عمل بدعت است يا نه؟ چون مخالف سليقه ي شماست بدعت ميشه؟؟!!
اكثريت قريب به اتفاق مراجع تقليد در تاييد قمه زني فتوا صادر كردند كه البته با مهر و امضاي آنهاست ( نه مثل مخالفين كه بعضا نسبتهاي دروغ به مراجع ميدهند)
شما همين امسال براي روز عاشورا كربلا مشرف شويد تا ببينيد كه دهها هزار نفر تحت سمع و نظر مراجع فعلي نجف در كربلا و همچنين در نجف به عزاداري قمه زني مي پردازند
اگر شما واقعا مخالف بدعت هستيد بد نيست نگاهي به صدا و سيماي موقرتان بندازيد يا اينكه به تك خواني زنان در تالارها سري بزنيد و يا صدها مورد ديگر كه مخالف صريح فرمايش پيامبرست و متاسفانه روزانه در كشورمان اتفاق مي افتد

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

جناب مهدی !
کف خیابان حرم و صدا و سیما مرجع تقلید بنده نیستند !
مراجع اعلم شیعی هم هیچ حکمی برای قمه زنی صادر نکرده اند !

سایتی که نظر دوستان را پاک میکنند را باید بست.

حاج امیر اگه کمی به مراجع نزدیکتر باشی نظرشونو راجب قمه زنی میدانستی مانند آقای سیستانی و بروجردی و خویی و ابوحسن اصفهانی و…..

نويسنده ديدگاه :مهدي

لطفا سنجيده بنويسيد ندانسته حرف نزنيد
استاد فقها و مجتهدين مرحوم نائيني و مؤسس حوزه علميه ي قم مرحوم حائري اعلم نيستند؟

نويسنده ديدگاه :یا حسین

آقای هادی میرجلیلی شما که مطالبتونو خودتون میذارید و از هیچ منبعی استفاده نمیکنید و هیچ خبرنگاری هم ندارید فقط میتونید به همه توهین کنید
جهت اطلاع:
این فقط یک گوشه از فعالیت های بزرگ مرجع عالم تشیع جناب آیت الله سید صادق حسینی شیرازی (حفظ الله) میباشد.
آقای میر جلیلی مرجع تقلید شما هنوز دو سال نیست رساله توضیح المسائل دارند
آخه در حد بحث نیستید فقط به شماها یاد دادند که توهین کنید

آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

جناب یا حسین !
شما که مثلا از روی نیک اسم فامیل بنده رو پیدا کردید ، اون نام غیرواقعی هستش !

نويسنده ديدگاه :یا حسین

حاج امیر عزیز لطفا از اسناد معتبر صحبت کنید
شما که کتب احادیث را دست چندم میشمارید
الان سایت رجا نیوز برای شما دست اول محصوب میشه؟ شما دینتونو از سایت ها میگیرید ؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :مصطفي

از امام حسين ميخوام تو همين چند روز محرم جوابت بده كه ديگه با شعاره حسيني كار نداشته باشي صبر كن و ببين يا الله

نويسنده ديدگاه :مصطفي

سيد ابولحسن اصفهاني…..عبدالعلي سبزواري … حاج ملا احمد نراغي… سيد محمد حجت…. ..سيد حسين طباطبايي… ميرزا محمد فيض قمي…. مصطفي خوانساري… شيخ رضا انصاري همداني…. شيخ راضي تبريزي… شيخ بهاالدين محلاتي…سيد مهدي لنگرودي… مهدي مرعشي… سيد علي سيستاني… سيد رضاا صدرٌ… سيد كاظم مرعيشي… سيد محمد شيرازي …سيد صادق شيرازي… نجفي مرعشي… وحيد خواساني… سيد صادق روحاني…سيد محمد شاهرودي… محمد تقي بهجت… اية

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

مصطفی خان !
وقتی میگم یه سرچ ساده هم حتی نمیکنید دلیلش همینه !
حداقل درباره ایت الله بهجت که همشهری بنده هست مطمئنم چنین حکمی هیچ وقت و هیچگاه نداده اند

سلام علیکم
دوست عزیز چرا اینقد دروغ میبافی؟
کل مراجع یعنی آقای خامنه ای؟!
از کجا چنین حرف رو به آقای سیستانی ربط دادی؟
متاسفانه در این دوره افراد صاحب نظر در وقایع سالار شهیدان آقا سیدالشهدا بسیار زیاد شده اند.
دوست عزیز شما که اینقدر سوز دین داری و کانه جانت از سوراخ دهنت در حال بیرون آمدن هست!شد بری ومقاله ای راجع به قتل نفس نوجوان معلول که از عشق بازیکن محبوبش اتفاق افتاد بنویسی ویا نکند فقط در این زمینه تفقه داری؟!
در زمان سیدالشهدا شمر ملعون مقابل آقا آیه قران بر رد ایشان خواند.
دوستان امن به جرس قاطع بگویم این چنین افرادی خود را به مقام معظم رهبری میچسبانند تا شخصیت این مرجع عالی مقام را خراب کنند وگرنه وقتی ایشان میگویند بین ما ودشمنان اهل بیت وحدت هست آیا اینچنین سخنان تفرقه انگیزی را قبول دارند؟!!!
و منالله توفیق

آقای امیر وجناب مرجع شناس
برای بدست آوردن نظر علما راجع به قمه زنی به کتاب عزاداری سنتی مراجعه کن

نويسنده ديدگاه :mohamad

Harfaye aqhaye daneshmand ke vaqhean manteqhi bod, dar zemn agar in olamaye ba qheirat nabodan ,hich chiz az shiee baqhi nemimond

نويسنده ديدگاه :mohamad

درود بر دوستانی که اینچنین با ادب و متانت به دفاع از مرجعشون پرداختند

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

جناب mohamad !
این دوستانی که شما بهشون مینازید ، نصف ای پی هاشون مشترک و برای یک فرد هست !

نويسنده ديدگاه :ROOHOLAMIN.IR

احسنت . بر خوارج زمان لعنت

جناب صاحب سایت ظهور ۱۲
لطفا به اخبار ورزشی تان برسید تا به فتواهای مراجع بزرگوار.
ممنون

نويسنده ديدگاه :یاسمن

با عرض سلام ای کسی که ادعا میکنی قمه زنی وهن مذهب است و این کارها سبب بیچارگی مسلمانها در گوشه و کنار جهان میشود ، خواهشا سری به اخبار خارج ، نه،همین اخبار داخل خودمان بزن و ببین چگونه به خاطر حفظ بعضی مسائل سالیان سال است با امریکا میجنگند سر دادن شعار مرگ بر امریکا در را هپیمایی سیزده ابان وهن مذهب نیست ؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خانم محترم قمه زنی چه ربطی به شعار مرگ بر امریکا داره برو قرصا تو خوب مصرف کن

نويسنده ديدگاه :موسوي

خيلي از مستحبات از عمو مات به حساب مي آيد
مگر در زمان ائمه اب لولكشي وجود داشت كه در اين زمانماز آب لولكشي استفادم مي كنيم و وضو مي گيريم پس اين وهن مذهب است مگر در زمان ائمه روزنامه و پوستر وجود داشت كه الان براي نشر خبراز آن استفاده مي كنيد پس اين وهن مذهب مگر ائمه روايتي درمورد ماشين گفتند كه ما از ماشين استفاده مي كنيم پس بايد همگي براي رفتن به مسافرت به جاي استفاده از وسائل نقليه مانند هوا پيما قطار وغيره

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

جناب موسوی !
شما اول درباره معنای وهن یح تحقیقی بکن برادر من

لعنت خدا بر تند روی و تحریف و بی بصیرتی و عدم درک صحیح از زمانه و مقتضیات آن و هر آنس که خوراک تبلیغاتی وهابیت و استکبار جهانی رو فراهم میکنه…

نويسنده ديدگاه :یاسمن

مرد باش و هرچی جواب میدیم پخش کن

نويسنده ديدگاه :احمد

با عرص سلام وهن مذهب اینه که شما با قاتل حضرت زهرا برادر باشی و عایشه لعنت الله رو ام المومنین بخونی و ایشالله تا چند روز دیگه اصلا عاشورا رو انکار کنی
نه برادر من پس شعائر یعنی چی اصلا کجای قران اومده که نماز صبح دو رکعته که باید برای شعائر حسینی ادله بخایی؟
هر منطقه ای عزاداریه خاصی داره دلیل و برهان برای نوع عزاداری وجود نداره پس بیزحمت اینقدر بدون فکر نذر ندهید که عزای امام حسین علیه السلام رو زیر سوال ببریداگر ضرر رساندن به بدن حرام است پس مسابقه بوکس و مبارزه های رزمی نیز ضرر و حرام است اگر راست میگویند جلدی آن را بگیرند

نويسنده ديدگاه :محمدجواد

وای. سر آدم سوت میکشه از کج فهمی بعضی ها.اما فکر کنم مغرض باشند و تو فضای مجازی در غالب یک فرد عادی لجن پراکنی میکنند . بعضی از این مسائل رو به بچه بگی میفهمه، پس عجیبه این نظرات و غیرطبیعیه.خدا به هممون بصیرت بده

سلام.
صبح تاسوعاتون بخير
انسان وقتي ب چيزي علم نداره ميره پيشه صاحب علمش
ماشين خراب بشه ميريم تعمير گاه، بدن خراب بشه ميريم دكتر، افكارو روان خراب بشه ميريم روانشناس يا روانپزشك، اين هم ك توي دينمون ب ترديد و دوراهي برسيم بايد بريم پيشه كسي ك علمش رو داره پس اوني ك عالم هست رو بايد اطاعت كنيم…
وچقد خوب و قشنگ هست ك اينروزا بريم ي گوشه بشينيمو براي معصوميتشون و مظلوميتشون و محبوبيتشون براي نمونه بودنو ب ناحق شهيد شدنشون گريه كنيم زار بزنيم توبه كنيم و زندگيمون رو حسيني كنيم زينبي كنيم
خيلي حيفه ك اينروزا ميادو ميره و ما دركش نميكنيم ك اگر درك كرده بوديم اين صحبتا رو مطرح نميكرديم و خودمون براي خودمون جنگ داخلي درست نميكرديم
چقد خوبه وقتي ي نفر ي چيزي رو درست ميگه مغرور و حسود نباشيم و بگيم چرا اين درست گفت الان حالشو ميگيرم و ي اشكال ازش در ميارم
وقتي ميدونيم حرف حساب جواب نداره انكار چرا؟ وقتي ميبينيم حرف منطق، تپق نداره اسرار بر نطق چرا؟
هفت شهر عشق را عطار گشت
ماهنوز اندر خم يك كوچه ايم

نويسنده ديدگاه :محمد

باور کنید ما در حدی نیستم که درباره عزاداری سالار و سرور شهیدان صحبت کنیم
خیلی از علما می گویند امام حسین از هر کس وبه هر نحوی عزاداری می کند ازش می پذیره
ولی می دونید که امام حسین برای چی شهید شد
می دونید که در بحران جنگ و آن شلوغی نماز اول وقتشو را اقامه کرد

تو را به خودش قسم کاری کنیم کشورمان از تفرقه و بی نمازی و بد حجابی نجات بدیم
تو را به خدا برای کشورمان تلاش کنید
تا همه وهابیون و ضد شعیعیان از تفرقه ما نا امید بشن
به امید نابودی تمامی فرزندان ابو سفیان و سلفیان و وهابیون
یــــــــــــــــا حســــــــــــین

نويسنده ديدگاه :مجید

نظر شخصی من کاملا مشخص و ثابته و قصد تغییر دادن نظر دیگران رو هم ندارم، اما چندتا سوال دارم:
آیا عزاداری امام حسین هدفه؟ یا هدف چیز دیگه ای هست و این بهانه است؟
آیا اگر درک ما از حسین ع درست بود وضعمون این بود؟
آیا اگر درک ما از حسین و حسینی ها درست بود هنوز منتظر بودیم؟
اگر علم ما صحیح است پس چرا در عمل اینقدر مسلمان را بیچاره و فلاکت زده می بینیم؟
فکر نمی کنید جای اصل و فرع رو اشتباه گرفتیم؟
اصلا آیا دین هدف است یا وسیله؟
اگر دین خود هدف نباشد و وسیله باشد وسیله چیست؟
آن کس که نداند و نداند که نداند، در جهل مرکب ابد الدهر بماند.
آیا واقعاً از آنانیم که می دانیم؟ یا از آنانیم که نمی دانیم؟
اگر میدانیم که خوشا به سعادتمان ولی اگر نمی دانیم به نادانی خود آگاهیم یا فقط با توهم دانستن در خواب عمیقیم؟
ومن الله توفیق

نويسنده ديدگاه :ehsan

خدا لعنت کنه هر کسی رو که باعث وهن مذهب شیعه میشه
این همه عالم و مجتهد دارن میگن قمه زنی حرامه این آقا خودش مراسم راه میندازه
بی بصیرتی تا چه حد؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :cfgh

متاسفم برای شما و سایت افسران

نويسنده ديدگاه :حامد

خجالت بکشید برسد توبه کنید منم باید توبه کنم که تو چنین سایتی دارم نظر میدم….بزرگواران ما الان داریم با شیطان بزرگ آمریکا بنا به دستور صریح مقام معظم رهبری البته با رعایت جوانب مذاکره میکنیم یعنی از بدترین دنبال چیز یا چیزهایی هستیم که برای ما بهترین باشند
امیدوارم جواب رو گرفته باشید و نیاز به توضیح اضافه تر نباشه
ممنون از دغدغه و نگرانیتون

نويسنده ديدگاه :حامد

متعصفم برای خودم که در چنین سایت های عمر خود را تلف کردم .بزرگواران ما الان داریم با شیطان بزرگ آمریکا بنا به دستور صریح مقام معظم رهبری البته با رعایت جوانب مذاکره میکنیم یعنی از بدترین دنبال چیز یا چیزهایی هستیم که برای ما بهترین باشند
امیدوارم جواب رو گرفته باشید و نیاز به توضیح اضافه تر نباشه
ممنون از دغدغه و نگرانیتون

نويسنده ديدگاه :رلاتعرلغع

از خدا بترسید … چرا شبکه های فدک و اهل بیت رو به ایشون نسبت میدهید ؟؟؟؟؟؟؟؟/

نويسنده ديدگاه :cfghy

تو برادرت به یکی توهین کنه اونوقت من باید بیام و یخه ی تو رو بگیرم ؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :امید

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فقط یه سوال ایا ایت ا… شیرازی عمل مستحب قمه زنی را برای خودش هم تجویز میکند یا نه؟
سوال دوم اینکه پول این شبکه های ماهواره ای ایشون از کجا اومده با توجه به اینکه من تا حالا تبلیغی از این شبکه ها ندیدم
سوم اینکه توهین و لعن مسلمین به نظر شماها که از ایشون و محبینشون حمایت میکنید درسته یا نه و دلیلش

نويسنده ديدگاه :منصور

اوت

نويسنده ديدگاه :ترنج

Ahd در خصوص تاریخچه پیدایش قمه زنی روایات مختلفی مطرح است. منطقی‌ترین آنها میگوید که اینگونه عزادای از ترک‌های آذربایجانی به سایر اقوام فارس و عرب و سایر بلاد منتقل شده‌است. این مراسم ریشه عربی ندارد. از لحاظ تاریخی نیز انجام این عمل در ایران پیش از صفویه رواج نداشته‌است و همکنون نیز کاملاً مشخص نیست این عمل چگونه وارد ایران شده‌است. (شرح زندگانی من یا تاریخ اجتماعی و اداری دوران قاجاریه، عبدالله مستوفی، ج ۱ و ۳ .)مرتضی مطهری در کتاب جاذبه و دافعه علی گفت:«قمه زنی و بلند کردن طبل و شیپور از ارتودکس‌های قفقاز به ایران سرایت کرد و چون روحیه مردم برای پذیرش آن آمادگی داشت همچون برق در همه جا دوید.»قمه زنی در دوران قاجاریه گسترش بیشتری یافت. اما در دوران رضاشاه مخالفت‌های زیادی با این قضیه شد. نخستین تلاش هاش از سوی دولتمردان ایرانی برای برانداختن قمه زنی با امیرکبیر آغاز شد، او برای این کار فتوای امام جمعه تهران را نیز گرفت که گفته بود که این رسم مخالف شریعت است. قمه زنی امروزه به مراسم عاشورا محدود نمانده حتی از عراق گزارش شده است که در مراسم سالگرد درگذشت پدر مقتدی صدر در عراق مراسم قمه زنی به پا شده است.

نويسنده ديدگاه :ترنج

شور خواستن است و شعور توانستن
شور وسيله است و شعور هدف
شور عمل و اقدام است و شعور فكر و انديشه
شور عشق است و شعور جهت حركت
شور احساس است و شعور منطق
شور حرارت است و شعور ايمان
شور انگيزه است و شعورشناختن
شور دوست داشتن و شعور معرفت
شور كاردل است و شعور كار خرد
شور عمل است و شعور ايده
شور محرك احساسات و شعور محرك عمل
شور صورت است و شعور سيرت
لذا براي حسيني بودن ، حسيني ماندن و حسيني مردن هم به شور حسيني نيازمنديم و هم به شعور حسيني يكي بدون ديگري پذيرفتني نيست.

نويسنده ديدگاه :ترنج

اسامی مراجعی که قمه زنی رو حرام دونستن :
نظر برخی از مراجع عظام شیعه در باره قمه زنی
۱) آیت الله خامنه ای
سـؤال ۱۴۶۰: در روز عاشورا مراسمى مانند قمه زنى و پابرهنه وارد آتش و ذغال روشن شدن برگزار مىشود که علاوه بر اینکه باعث بدنام شدن مذهب شیعه اثنى عشرى در انظار علما و پیروان مذاهب اسلامى و مردم جهان مىشود، ضررهاى جسمى و روحى هم به این اشخاص وارد مىکند و همچنین موجب توهین به مذهب مىگردد، نظر شریف حضرتعالى در این‌باره چیست؟
پاسـخ: هر کارى که براى انسان ضرر داشته و یا باعث وهن دین و مذهب گردد حرام است و مؤمنین باید از آن اجتناب کنند و مخفى نیست که بیشتر این امور باعث بدنامى و وهن مذهب اهل بیت(علیهم‌السلام) مىشود و این از بزرگترین ضررها و خسارتهاست.
سـؤال ۱۴۶۱: آیا قمه زدن به‌طور مخفى حلال است یا اینکه فتواى شریف حضرت عالى عمومیت دارد؟
پاسـخ: قمه زنى علاوه بر اینکه از نظر عرفى از مظاهر حزن و اندوه محسوب نمىشود و سابقهاى در عصر ائمه(علیهم‌السلام) و زمانهاى بعد از آن ندارد و تأییدى هم به شکل خاص یا عام از معصوم(علیه‌السلام) در مورد آن نرسیده است، در زمان حاضر موجب وهن و بدنام شدن مذهب مىشود بنا بر این در هیچ حالتى جایز نیست.
۲) آیت الله العظمی فاضل لنکرانی :سـؤال ۲۱۷۳: آیا قمه زنى جایز است؟ چنانچه در این مورد نذرى وجود داشته باشد، وظیفه چیست؟
پاسـخ: با توجه به گرایشى که نسبت به اسلام و تشیع بعد از پیروزى انقلاب اسلامى ایران در اکثر نقاط جهان پیدا شده، و ایران اسلامى به عنوان امّ القراى جهان اسلام شناخته مى شود، و اعمال و رفتار ملت ایران به عنوان الگو و بیانگر اسلام، مطرح است لازم است در رابطه با مسایل سوگوارى و عزادارى سالار شهیدان حضرت ابى عبدالله الحسین (علیه السلام)به گونه اى عمل شود که موجب گرایش بیشتر و علاقمندى شدیدتر به آن حضرت و هدف مقدس وى گردد. پیداست در این شرایط، مسأله قمه زدن نه تنها چنین نقشى ندارد، بلکه به علّت عدم قابلیت پذیرش و نداشتن هیچگونه توجیه قابل فهم مخالفین، نتیجه سوء بر آن مترتب خواهد شد. لذا لازم است شیعیان علاقمند به مکتب امام حسین (علیه السلام) از آن خوددارى کنند. و چنانچه در این مورد نذرى وجود داشته باشد، نذر واجد شرایط صحّت و انعقاد نیست.
۳) آیت الله العظمی مکارم شیرازی
سـؤال: حکم ضرب و جرح بدن در عزاداری اباعبدا… چیست؟ لطفا نظر خود را راجع به سینه زنی ، زنجیر زنی و قمه زنی به طور مجزا و شفاف بیان کنید.
پاسـخ: عزاداری خامس آل عبا از مهمترین شعائر دینی و رمز بقای تشیع می باشد ولی بر عزاداران عزیز لازم است از کارهایی که موجب وهن مذهب می گردد و یا آسیبی به بدن آنها وارد می کند خودداری کنند
۴) آیت الله العظمی سیستانی
سـؤال: نظر آیت الله سیستانی نسبت به قمه زنی چیست؟
پاسـخ: باید از کارهایی که عزاداری را خدشه‌دار می‌کند اجتناب شود.
۵) آیت الله العظمی نوری همدانی :سـؤال ۵۹۷: آیا قمه زدن جایز است چنانچه در این مورد نذری وجود داشته باشد وظیفه چیست؟
پاسـخ: اشکال دارد.
۶) آیت الله العظمی جوادی آملی: سـؤال: قمه و زنجیر چاقویی زدن و تیغ کشیدن در مجلس عزای اهل‌بیت چه حکمی دارد اگر خصوصی باشد و عمومی چه حکمی دارد؟
پاسـخ۱: چیزی که در شرایط کنونی مایهٴ وهن اسلام است مانند قمه زدن و.. جایز نیست.
پاسـخ۲: چیزی که مایهٴ تعظیم شعائر اسلام یا سبب هتک نیست مانند زنجیر زدن جایز است.
۷) آیت الله العظمی سبحانی
سـؤال: آیا قمه زنى در زمان حاضر جایز است یا خیر؟
پاسـخ: جایز نیست. والله العالم
آیت الله العظمی مظاهری
سـؤال: آیا می شود در خفا و دور از چشم بقیه قمه زد؟
پاسـخ: چون در جمهوری اسلامی ممنوع است باید عمل نشود.
سـؤال: قمه‌ زدن‌ از نظر فقهی‌ چه‌ حکمی‌ دارد؟
پاسـخ: چون‌ ولایت‌ فقیه‌ نهی‌ از آن‌ کرده‌اند همه‌ باید از این‌ کار پرهیز کنند گر چه‌ مقلّد کسی‌ باشند که‌ جایز بداند

نويسنده ديدگاه :محمد

با سلام
کاش میتوانستید فضایی فراهم کنید که دوستانی که مرید ایشون هستند با اونا بحث میکردیم خیلی خوب میشد .

نويسنده ديدگاه :ali

حتما آن فحش مادر و خواهر که این که آقایان می دهند مثل قمه زنی آنها کار خوبی هست !!!!!! اینها همان کوفیان هستند

نويسنده ديدگاه :ابوالقاسم

سلام.خجالت بکشید .امریکاییها اینهمه ادم میکشند وهابیها اینهمه شیعه سر میبرند و ناموس شیعه رو حلال میدونند اقا ما عزاداری میکنیم قمه میزنیم به کسی هم مربوط نیست.خجالت داره.حتما ایت الله وحید هم هیچی اصلا ولش کن نرود میخ اهنی در سنگ

نويسنده ديدگاه :Amir

سلام فقط يك سوال
تا قبل از فوت اقاي خميني قمه زني و خيمه سوزي هيج اشكالي نداشت و ايشون هم مخالفت نمي كردند! ايا ايشون متوجه نبودند يا اقايان الان. البته من فكر ميكنم كه بادمجان دور قابجي ها مثل سابت شما فقط دنبال درست كردن اختلاف هستيد.

نويسنده ديدگاه :ترنج

میگن بهترین تخریب، تبلیغ بده….
تو لندن به ی گروه اجازه دادن درمورد محرم تبلیغ کنند…
اینان هم بیلبورد های خیلی قشنگ درست کردن و تو لندن نصب کردن که مثلا فلان کشیک درمورد امام حسین اینو گفته یا گاندی اینو گفته یا فلان تاريخدان اینو گفته….
نتیجه اخلاقی این بیلبورد اینه که این مسیحیه با خودش میگه بذار برم تحقیق کنم ببینم این امام حسین کیه…
زیر تمام این بیلبورد ها هم ی سایت تبلیغ شده اونم لینوکس رو در ادامه میذارم ….
محتوای این سایت چیزی نیست جز تبلیغ قمه زنی به ۴ زبان انگلیسی عربی فارسی و اردو….
http://www.azadari4imam.org/

نويسنده ديدگاه :farshid

یا حسین به داد مظلومات برس

برادر جان ، آقای خامنه ای چندین بار گفتند : اختلاف نظر بقیه علما با من این نیست که آنان با ولایت فقیه مخالفند.
______________________________________اگر قمه بدعت و حرام است ؛ پس چرا خیلی از علمای شیعه حلال کرده اند؟ از جمله آیات عظام: خوئی ، سیستانی ، وحید خراسانی ، نائیلی ،روحانی و …
این مسئله در اصل فقهی است ، یعنی مراجع از سوی علم اختلاف دارند نه از سوی صراع.
و این فتوای متفاوت علما مبنی بر دلایل است.
اگر مسئله وهن مذهب است ، پس نذری چرا حلال است؟
اگر مسئله زیان است ، پس سیگار چرا حلال است؟
این مسائلی علمی و نظر هر مرجع محترم است.
لطفا به هر دلیل مجادله نکنید؛ وحدت شیعه بسیار پر ارزش تر است.

نويسنده ديدگاه :سید حامد

سلام
من یک مدت (حدود ۱۰ ماه) با یکی از مقلدین سرسخت آیت الله شیرازی همکار بودم.
جز هزیان و پرت و پلا گوئی، توسل به خواب و رویا در اثبات تفکرات، حرفهای غیر عقلانی و دروغ جهت مطرح ساختن خود چیزی از او ندیدم.
خدا بحق امام حسین علیه السلام بنده و ایشون رو هدایت کنه

نويسنده ديدگاه :عرفان

یه عده اینقدر بدبخت بی مغز هستن که اولا از مرجع نعوذباالله معصوم می سازند و انتقاد از اونها رو تابو می دونن آقایی که گفتی جانم فدای خاک پای فانی و فانی چرا دروغ پردازی می کنی من ساها خارج از کشور بودم هر جا حف قمه زنی بوده به ما خندیدن و وحشی خطابمون کردن برین بابا برین خودتونو اصلاح کنین

نويسنده ديدگاه :عاشق سید علی

غلط کرده این پر چرک من دانشمند رو آدم حساب نمیکنم ما اگر در طول تاریخ این نواب رو نداشتیم که الان شیعه نابود بود
این عوضی همونی هست که دوماه پس از زلزله بم مردم این شهر را کافر و قوم هود و نوح دانست و همه مراجع تقلید او را فتانه و تفرقه افکن دانستند
پرچم نواب امام زمان از نواب اربعه گرفته تا شیخ بهایی و میرزا شیرازی و امام خمینی و مراجع عظما نسل به نسل گشته تا به سید علی خامنه ای رسیده
شک ندارم که حضرت آقا با امام زمان در ارتباطند
این بی سواد همه چی رو از روباه های فراماسونری توی ایران خط میگیره

نويسنده ديدگاه :aseman

عجب احمقايي پيدا ميشه ، هر كي شد آيت ا… كه نميشه ازش پيروي كرد ، بريد اعلمش را پيدا كنيد ،‌ بزاريد اين بي چاره هم از اين راه به يه شهرتي برسه تا بعد ؛ عمرها هم خيلي كوتاه شده مگه نه!

نويسنده ديدگاه :علی

بابا اینها تو شبکه ماهواره ای به ولی فقیه و مرجع تقلید توهین میکنن و باعث انشقاق در امت اسلامی میشوند اشکال نداره و فقط میگن شعائر قمه زنمی و زنجیر با تیغ زنی و روی شیشع راه رفتن است!؟
این ها با نظام اسلامی مشکل دارن چون به مقام منصب نرسیدند.
اگر زمان اون پهلوی ملعون بود با این آقا به اصطلاح آیت الله چه کار میکردند؟
از این کارتان برگردیید چون باعث فتنه و تفرقه میشود.

نويسنده ديدگاه :ملیکا

سلام
بی اختیار یاد طلحه و زبیر و شریح قاضی افتادم، صحابی پیامبر حامل قرآن و جمل!؟، قاصی منصوب امام علی علیه السلام و فتوایی چون حسين بن علي عليه‏ السلام بر خليفه‏ ی وقت خروج کرده است، دفع او بر مسلمانان واجب است.
هیچ کس جز معصومین از شر شیطان و نفسش در امان نیست.
اعوذ بالله من الشيطان،اعوذ بالله من نفسی

نويسنده ديدگاه :مسافر

سلام بنده وقت نکردم نظرات همه رو بخوانم و نظری در مورد این آقا نمیدم چون آدم باید با شناخت و سنجیده حرف بزنه و ایشون رو نمیشناسم پس نظری نمیدم اما خطاب به اونایی که از عاشورا فقط قمه زدنش رو یاد گرفتن که خدا میدونه اصل این کار خوبه یا نه امابدونند در این روزگار باعث خدشه دار شدن دین اسلام و خشن نشون دادن اون میشن. بنده که محب اهل بیتم و بخاطر اعتقاداتم بارها تحقیر شدم، ناسزا شنیدم و از خیلی خواسته ها و نیازهام گذشتم دارم میگم که وقتی اسم قمه زدن و قمه زنی میاد حالم بد میشه و اگر شناختی از حقیقت دین و عاشورا نداشتم شاید تاحالا با این چیزا که بعضیا از عاشورا همین رو یاد گرفتن، زده میشدم و…
ما اگر خیلی ادعای محب اهل بیت و امام حسینیم بریم کاری کنیم که حرمت ائمه حفظ بشه حداقل در ایامی که بنام این عزیزان مزین هست. مثلا در محرم ویا ایام فاطمیه که در عید نوروز هم هست موسیقی حتی حلال هم نذاریم، اگر پول نداریم اطعام کنیم لااقل به مشکل یک مومن گوش بدیم و واسطه بشیم کسانیکه می تونند به اعتبار ما کمکشون کنند.نماز اول وقت بخوانیم ، با پز دادن مادیات، دل بندگان خدا رو نسوزونیم، به نامحرم نگاه نکنیم و… بازم بگم یا اینا رو بیخیال و فقط و فقط به قمه زنی که یه ابزار برای سوء استفاده دشمن شده بچسبیم .خیلی مرد هستیم اینا رو رعایت کنیم و به عمل شایسته دیگران رو جذب کنیم نه متنفر!!!!!!!
فرضا قمه زنی حلال و مستحب (الله اعلم) آیا الان تاکید میکنم الان یعنی در این زمانه امام زمان راضین که با تلاش رسانه های بیگانه از دین لطیف و زیبای اسلام تنفر ایجاد بشه و افرادی در سرتاسر جهان با دیدن این صحنه ها دور مذهب شیعه رو خط بکشن و بشن دشمن؟؟؟!!!

بنام خدا
درود خدا بر حضرت آیت الله حاج سیدصادق شیرازی (دام ظله)
خداوند سایه ایشان را از سرمان کم نکند.

اون نادونایی که می گن قمه زنی افراطه ،اصلا نه قرآن خوندن نه اصلا از دین سر در میارن ، یا اگه قرآن هم خوندن در معانیش توجه نکردن ، بفهمن که این عذاداری امام حسین (ع) یکی از شعائر اسلامه ، و شعائر یعنی این که دنیا و اهل دنیا بدونن که این موضوع (شعائر) چقدر ارزشمنده که مردم از جونشون میگذرن ، (( قرآن فرموده که شعائر خدا را به پا دارید))

امام حسین (ع) به خاطر خدا و آمرزش شیعیان جونشون رو فدا کردن که و مصیبتهای بسیاری کشیده اند ، حالا این شیعیان بدبخت (که البته اکثرشون فقط اسمشون شیعه است و در اصل دو دسته یا مسلمان جاهل و یا منافق درجه یک) این حرف های مزخرف رو می زنند که هیج چیز از دین نمی دونن ، بلکه فکر می کنند که خیلی می دونند

نويسنده ديدگاه :احمد رشاد

این از افتخارات یک مرجع دینی است که این همه شبکه مذهبی را ساپورت میکند آن هم به چند زبان انشاالله خدا یاریش کند و دشمنان اش را نیست و نابود بگرداند.

نويسنده ديدگاه :ع

آن آقای که استناد کرده به سر شکسته امام سجاد علیه السلام و زینب سلام الله علیهاو… اولا ببیند این روایت از تاریخ چه قدر مستند و معتبر است و ثانیا سر امام حسین علیه السلام نیز بریده شد، دست عباس سلام الله علیه قطع شد، پس اولویت دارد شما نیز بجای قمه زنی اول دست خودت را قطع کنی و بعد سر خود را ببری! این چه نوع استدلالی است؟

نويسنده ديدگاه :بنی آدم

توصیه می کنم یه نگاه به آمار ترورها و انفجارهایی که توی مناطق شیعه نشین پاکستان و عراق و . . . میشه بیاندازید. فکر کردید چه کسانی این بمب گذاریها را انجام می دهند ؟ بله، عده ای وهابی که فکر می کنند با کشتن شیعه، به بهشت می روند. اما متاسفانه بعضی از ما شیعه ها هم بهانه به دست آنها می دهیم.وقتی اکثریت قاطع مراجع بزرگوار تقلید،با تکیه بر جلوگیری سوء استفاده دشمنان اسلام و شیعه، قمه زنی را جایز نمی دانند و بلکه حرام می دانند، چرا باید عدهای دیگران را به اینکار تشویق کنند؟ واقعا امروزه،امام حسین(ع) نیازمند ریخته شدن خون بوسیله قمه است ؟ آیا واقعا امروزه با قمه زنی تبلیغ تشیع می شود ؟ یا اینکه برعکس، تخریب تشیع می شود ؟
به اعتقاد من، هر کس که در این برهه حساس زمانی، بجای بیان مودبانه مرام و مسلک اهل بیت (ع) ، بر تبلیغ اعمال افراطی و توصیه دیگران به آنها ، اصرار داشته باشدريال ریگی به کفشش است . چون هر انسان عاقل و آگاهی میداند که اینگونه کارها،فقط و فقط چهره اسلام و شیعه را خراب می کند.
اگر مردید، برای حسین خوب تبلیغ کنید،خوب حرف بزنید، از جان و مال خود برای حسین(ع) جوری هزینه کنید که تبلیغ مثبت و با جاذبه باشد.

ای دوستان ، بخدا هر کاری که باعث بشه کوچکترین تخریبی بر علیه شیعه اتفاق بیفتد، حرام اندر حرام است. آگاه باشید.ائمه (ع) شیعه تندرو و بی مغز نمی خواهند، شیعه متین،موقر،با اخلاق و آگاه و با تدبیرو درست و حسابی میخوان. والله امام حسین(ع) دوست داره درست معرفی بشه.آیا با قمه زنی امام حسین(ع) به گونه ای درست معرفی میشه ؟
بابا به خودتان بیایید.

آقای به اصطلاح مرید حق
لطفا دیگرانی که قمه زدن را به جهت خدشه وارد کردن معاندادن و دشمنان تشیع و سوء استفاده آنها ، درست نمیدونن را به نا آگاهی متهم نکنید. نا آگاه اونیه که فکر میکنه که هر کسیکه قمه زد مرید اهل بیته وفکر میکنه فقط خودش قرآن را میفهمه.
همه ما عاشق اهل بیت و سینه سوخته و پاکباخته اباعبدالله هستیم. همه ما هم میدونیم زنده نگه داشتن عزاداری سیدالشهدا مصداق آیه شریفه ” و من یعظم شعائرالله فانها من تقوی القلوب ” هستش. ولی حرف ما اینکه وقتی عملی نه تنها زنده نگه داشتن شعائر و ارزشهای خداوند نمیشه ، بلکه بالعکس باعث ضربه وارد کردن به اون میشه، نباید اون عمل انجام بشه .
از کجا میدونی اونی که قمه میزنه معرفت و شناختش از امام حسین بیشتر از من هست که قمه نمیزنم ؟
ضمنا علی الرغم همه احترام و ارزشی که برای همه مراجع عظام تقلید قائل هستم ، میپرسم آیا تا حالا دیدید مرجع تقلیدی قمه بزنه ؟
دوره قمه زنی امروزه ای که همه دشمنان قسم خورده اسلام صف کشیدن و با حمله به پرچمداران اسلام که همانا شیعیان هستند،بدنبال تخریب و توهین به شیعیان هستن ، به پایان رسیده . اگه خیلی مشتاقید قمه بزنید توی اماکنی قمه بزنید که هیچ دوربینی وجود نداره ، نه اینکه در ملا عام قمه بزنید که در جا و بعد از گذشت ۱۰ دقیقه روی آنتن شبکه های ماهواره ای باشه و با لحن بد و تحقیرکننده بگن : اینها شیعه هستن .
بنده خودم چندین بار تحقیر و توهین به شیعیان را از شبکه های مختلف ماهواره ای دیده ام که به بهانه قمه زنی بدترین حرفها را به شیعه ها می زدند. خونم به جوش می آمد ، اما میگفتم از ماست که بر ماست.
اخوی ، زنده نگه داشتن مکتب اهل بیت با خیلی کارهای دیگه بهتر از قمه زنی محقق میشه . مثلا با نشر زندگی اون بزرگواران، با بیان دیدگاه ها و احادث اونها در اینترنت و هر جای دیگه. و مهمتر از همه با پیروی کردن واقعی از اونا در زندگی.

نويسنده ديدگاه :علیرضا

از این مطالب روشنگرانه تشکر می کنم.
باید مواظب انحراف در دین بود
انشاالله خدا همه را هدایت کند

برید جلوی حسن عباسی بگیرید که به حضرت رقیه(سلام الله علیها) توهین کرده
جانم فدای حسین(ع)و مدافعانش

نويسنده ديدگاه :سعید

یاد ۲۵ سال سکوت امام علی(ع) افتادم در برابر مراجع آن زمان.

نويسنده ديدگاه :hamed

سلام بر فدائی شیرازی
انشاالله که این کار ها همه برای رضای خدا باشه.
آیا می دونی بخشی از هزینه مالی شبکه امام حسین تی وی رو اسرائیل می ده؟
این هیچی؛شبکه پرس تی وی ایران که یک شبکه خبریه رو اجازه فعالیت در کشورهای خارجی ندادن وچه کار ها که بر علیه این شبکه نکردن ولی شبکه امام حسین تی وی که به نظر شما داره عقائد شیعه رو می گه حمایت هم میکنن برای شما تعجب آور نیست!!!
در شبکه امام حسین تی وی از صبح عاشورا تا تقریبا شب عاشورا قمه زنی پخش می کنه و زیر نویس می کنه قمه زنی طلاب شیعه!!!
در حیرتم،در حیرتم
یاعلی

نويسنده ديدگاه :ابراهیم

سلام بر فدائی شیرازی
انشاالله که این کار ها همه برای رضای خدا باشه.
آیا می دونی
شبکه های پرس تی وی،العالم والمنارکه یک شبکه خبریه رو اجازه فعالیت در کشورهای خارجی مثل انگلیس ندادن وچه کار ها که بر علیه این شبکه هانکردن؛ ولی شبکه امام حسین تی وی که به نظر شما داره عقائد شیعه رو می گه حمایت هم میکنن برای شما تعجب آور نیست!!!تو کشور های خارجی هم حساب بانکی دارندو از این قبیل.
آیا امریکاو اسرائیل دوشمن اسلام نیستند؟ضد شیعه نیستند؟
در شبکه امام حسین تی وی از صبح عاشورا تا تقریبا شب عاشورا قمه زنی پخش می کنه و زیر نویس می کنه قمه زنی طلاب شیعه!!!
در حیرتم،در حیرتم
یاعلی

نويسنده ديدگاه :hamed

در قسمت:
بخشی از هزینه مالی شبکه امام حسین تی وی رو اسرائیل می ده؟
اشتباه است.
حساب بانکی این شبکه در کشور های غربی می باشد.مثل کاناداوانگلستان و…

نويسنده ديدگاه :سرباز گمنام

بسم الله الرحمن الرحیم … اولا هیچ امامی نگفته این کارها را کسی به اسم ما انجام بده و بشه کاسه از اش داغتر اسلام شیعه.اگر هست به من نشان بدین با مدرک.دوما نباید کاری انجام بشه که شیعه را بدنام کند.البته ناگفته نباشد حتی در زمانهای گذشته کسانی ویا گروههای بودند که با افکار شخصی ونه مصلحت امت و دین کارهایی این چنین انجام داده اند.سوما:بیشتر مردم ایران شیعه هستند و تا بوده ایرانیها با عقل و منطق کار کردن واین ملت بدور از افراط بودند در طول تاریخ.ما شیعیان ایران ۸سال نجنگیدیم و خون ندادیم مگر بخاطر حفظ اصل و ارزشهای شیعه.این همه جوان عزیز شهید شدن تا شیعه و ارزش والاش حفظ بشه.البته ماهم فراموش نکردیم….ابروی شیعه ابروی ماست هرکسی در پی بدنام کردن شیعه باشد باید جوابش را ببیند .دیر یا زود داره ولی سوخت وسوز ناره.الان که امام معصوم نیست ما ولی فقیه داریم وقتی اعلام کردن جایز نیست یعنی نیست هرکسی به هر نحوی بگوید جایز است بدعت گذاشته و مجازات بدعت گذاشتن در دین مشخصه.تعصبی نباشید با عقل فکر کنید ما شیعیان دشمن زیادی داریم.شرمنده امام زمان{عج} نشید.ابرو ریزی راحتره ولی جمع کردنش سخت.اب اسیاب وهابی و سلفی نشید.هوشیار باشید شیعیان فتنه ها زیاد است.وسلام

نويسنده ديدگاه :MOHAMMAD

بسم تعالی
با سلام و تشکر از شما صاحبان عدم تقوا و تفرقه
لطفا لطف بفرمایید از ساخت کلیپ نسبت به استاد بزرگ مهدی دانشمند خوداری کرده و یا از انتشار آن کلیپی که خود آن را ندیده اید صرف نظر بفرمایید چون هر اگر کلیپ را با دقت نگاه بفرمایید متوجه پرش صفحه و تغییرات سریع ساعت میشوید.

نويسنده ديدگاه :رضا

این ویدیو کامل نیست و کات شده.اینو به وضوح میشه دید.

نويسنده ديدگاه :حسن

از مقلدین مراجع تا اندازه ای میشه وزن علمی و اخلاقی اون مراجع رو فهمید.
نادانان احمقی که به مرجع شیعی بر اساس مهملات و لاطائلات اهانت می کنید بدانید که شما عمله ی ابلیس هستید و در این رفتار نابهنجار هیچ فرقی با دشمنان دین خدا ندارید.
مقلد هر که می خواهید باشید چرا به مراجع دیگر توهین می کنید؟

من از مقلدین جناب آقای حاج سید صادق شیرازی حفظه الله نیستم اما با کمی مرور در نوشته های فوق می توان سقف ادب و معرفت مقلدین ایشان را با مقلدین برخی از اشباه المراجع (یا به قول مرحوم استاد، عالم باسمه ای) مقایسه کرد و به حقیقت پی برد!

خدا همه ی ما را هدایت کند!

پیش از اینکه دهان باز کنید و سب و ناسزا گویید اندکی خود را در محضر خدا ببینید. مگر نه این است که:
عالم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنید؟!

نويسنده ديدگاه :مدیر

حسن خان !
بی ادبی افراد رو به پای مذهب کسی نمینویسه !
شما هم سواستفاده نکنید !

نويسنده ديدگاه :حسن

ضمنا به نویسندۀ این مطلب و انتحاب کنندۀ این عبارت وهن آمیز می گویم:
اگر کسی در سایت خود بنویسد:
– شبکه های زنجیره ای سید علی خامنه ای
یا
– شبکه های زنجیره ای سید روح الله خمینی
می پسندی؟

اگر معتقد به امام هستی (هرچند بعید می دانم) می فرماید: آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز مپسند!

نويسنده ديدگاه :خادم الزهرا

بسم رب المظلوم
سوال اول حضرت زینب سر خود را به محل نزد؟
دوم در زیارت عاشورا لهن و برائت را نمیخوانیم نمیدونم شاید زیارت عاشورا هم معتبر نیست!
سوم چرا هییچ وقت در قمه زنی کسی کشته نشه؟
چهارم باشه ما مردم کوفه پس شما چی هستید نکنه همتون از یاران خاصه ی امام زمانید؟
پنجم هیچ گا آبروی برادر دینی خود را نبر و با توهین و تحمت خود را بدبخت نکن!(پیامبر ض)پس ای اصحاب خاصه ی امام زمان به کوفیانی هم چون من پاسخ دهید که مگر حضرت آیت الله شیرازی حتی اگر کافر هم باشند(نعوذبالله) مگر برادر دینی شما نیستند؟
خدا همه ی ما کوفیان را ه راه راست هدایت کند
خوشحا میشوم اگر اصحاب پاسخ دهند!

نويسنده ديدگاه :فرزند شهید

با رعایت وپایبندی به حفظ احترام همه مراجع عظام در خانه اگر کس است یک حرف بس است قریب چهاردوره ونزدیک ۳۰۰مجتهد جامع الشرایط رهبر ما را انتخاب وبا توجه به همه مسائل بر او نظارت کرده اند وتجربه این چند سال واین همه اتفاقات ریز ودرشت هم که با سر افرازی از آنها گذشت همه وهمه نشان می دهد که رهبری داریم که نمی گویم بی نظیر لا اقل کم نظیر است پس با تمام توان در همه مسائل ریز ودرشت گوش به سخن ورهنمود او هستیم وتا پای جان از او حمایت می کنیم …. تا کور شود هر آنکه نتواند دید

القافلة تسیر و الکلاب تنبح…

وفقک الله سیدنا المرجع الشیرازی

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام

مگر تکفیری های وهابی چه کار می کنند که این قبیله نمی کنند؟ چه فرقی بین این ها هست؟
بهترین کاری که دشمن می تواند بکند غیر از نکفیر مسلمانان از درون چه می تواند باشد؟

نويسنده ديدگاه :مالک

فدای آیت الله العظمی شیرازی و لعنت بر دشمنانشان

نويسنده ديدگاه :حسین

امثال این مراجع در این زمان با این کارهایشان به شیعه ضربه میزنند اگه درسته خودش هم دک بار قمه بزنه آخه میترسه به خدا میترسه

نويسنده ديدگاه :ali

اگه قمه زنی حلاله پس چرا این یارو آثاری از قمه زدن نداره؟
فأین تذهبون؟
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

نويسنده ديدگاه :amir

خداوند کسانی که نظام اسلامی و علی الخصوص رکن رکین آن یعنی ولایت مطلقه فقیه را تضعیف می کنند مورد لعن و نفرین خویش قرار دهد و عذابی الیم را برای آنان در دنیا و آخرت قرار دهد
إن شاءالله

نويسنده ديدگاه :اوات

اقایان…
من یک یهودی هستم و در شیراز زندگی می کنم.
چند ماه از سال با پدر مادرم خارج از کشور سفر میکنم…
فکر میکنم بعضی از شماها سخت در اشتباهید…
من چند وقتی است که به اسلام علاقه مند شده ام و درحال تحقیق راجع به آنم…
در طول تحقیقاتم فهمیدم که عاشورا از بزرگترین حوادث شماست اما….
یک جا بسیار تاسف خوردم…
انچایی که در گوگل سرچ می کنی ashura واقعا حالت از خودت و هر چه مسلمان است به هم می خورد…
اما خداراشکر که من در ایران هستم و حداقل گوشه ای از عزاداری واقعی را می بینم…
آخرین حرف من این است که مرد باشید و بگذارید امثال من در سراسر دنیا چهره ی واقعی امامتان را بشناسند و با کارهای شما این قدر تبلیغ علیه تان نکنند.(حسین–به امید خدا)
این پست را هم ببینید:
https://www.google.com/search?hl=fa&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=654&q=ashoura&oq=ashoura&gs_l=img.12

نويسنده ديدگاه :فدائی سید علی

با رعایت وپایبندی به حفظ احترام همه مراجع عظام در خانه اگر کس است یک حرف بس است قریب چهاردوره ونزدیک ۳۰۰مجتهد جامع الشرایط رهبر ما را انتخاب وبا توجه به همه مسائل بر او نظارت کرده اند وتجربه این چند سال واین همه اتفاقات ریز ودرشت هم که با سر افرازی از آنها گذشت همه وهمه نشان می دهد که رهبری داریم که نمی گویم بی نظیر لا اقل کم نظیر است پس با تمام توان در همه مسائل ریز ودرشت گوش به سخن ورهنمود او هستیم وتا پای جان از او حمایت می کنیم …. تا کور شود هر آنکه نتواند دید

نويسنده ديدگاه :فدائی سید علی

با تشکر از فرزند شهید عزیزمون که این نظر رو نوشتن خواستم منم گفته باشم:
با رعایت وپایبندی به حفظ احترام همه مراجع عظام در خانه اگر کس است یک حرف بس است قریب چهاردوره ونزدیک ۳۰۰مجتهد جامع الشرایط رهبر ما را انتخاب وبا توجه به همه مسائل بر او نظارت کرده اند وتجربه این چند سال واین همه اتفاقات ریز ودرشت هم که با سر افرازی از آنها گذشت همه وهمه نشان می دهد که رهبری داریم که نمی گویم بی نظیر لا اقل کم نظیر است پس با تمام توان در همه مسائل ریز ودرشت گوش به سخن ورهنمود او هستیم وتا پای جان از او حمایت می کنیم …. تا کور شود هر آنکه نتواند دید

نويسنده ديدگاه :محمد علی

یکی بیاد به خامنه ای توهین کنه خوشتون میاد؟؟؟؟
مگه مراجع معصومند؟؟؟!!

به نام خدا
قمه زنی ازقدیم در ایران ودیگر کشورهای اسلامی رایج بوده حتی در شهر مقدس قم(سند ان در کتابخانه حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها کنار شبستان موجود است بانام تاریخچه ی قم) وقتی اجداد ما قمه میزدند پس چه جای اشکال داره؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

چرا فکرمیکنید حق مطلق هستید و دیگران حتی اگر مرجع تقلید هم باشند گمراهند؟

نويسنده ديدگاه :حسین

بازم دوستانی پیداشون شده که کاملا کوته فکر تشریف دارن.
البته از مقلدین این مراجع بیش از این برنمیاد.
البته بعید میدونم اصلا اینها مرجع باشند

نويسنده ديدگاه :fateme

خود امام حسین در روز عاشورا که فرمودند مثل منی با مثل یزیدی بیعت نمیکنه خود گواه بر این است که حسین زمان و یزید زمان وجود داره.هرچند که حتما قرار نیست حسین زمان با امام حسین یکی باشه ،معصوم باشه و….
کلا بعضیها عادتشونه وقتی یکی رو از دست دادن قدرشو بدونن.مثل همونایی که تا وقتی اقای بهجت هم زنده بودن بدش میگفتن ولی بعد که رحمت خدا رفتن….

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اقای ابوالقاسم خان خیلی کوته فکری!!!!
حداکثر سطح نگاتون تا تو هیاتتونه و بچه های هیات

سلام بريد بجاي اين حرفها گريه كنيد براي عمه سادات زينب (س) دارند هر بي حرمتي بگي ميكنند شما سر ۲تا مرجع حرف تون شده مسلمون امام زمان چي ميكشه من سيد صادق شيرازي قبول دارم حرف حق زده شما دعوا دارين سر قمه آقا دوست داشتي بزن نه تو خيابان تو خونه بزن من نوكر آقا هستم حرام كرده من تو خونه ميزنم كسي نبينه اين درسته يا اينكه شما به هم فوش بدين چهارتا گناه كنيد من از خودم سايت شخصي دارم سيد محمد باقر العلوي اين سايت خودم هست

نويسنده ديدگاه :bentlmohamad

بحثاتون جالب بود !!
با اقای سید محمد باقر موافقم .
و من خودم مشتری صفت و سخت این شبکه هام و تاحالا هیج چیز غیر اسلامی و مخالف تشیع ندیدم و همچنین پدر و مادر سخت گیرم .حتی بیشتر از شبکه های ایران هم قبولشون دارم ماشالله دلیلم که نیازی به بیان نداره . تاحالام به یاد ندارم این چیزایی که گفتن رو پخش کرده باشن حد اقل نه انقدر که نیاز به این پست و این جور کارا داشته باشه و بیشترین چیزاش سخنرانی استادانه و خیلی هم عالی اند . و واقعا میدونید که چه کمک هایی به شیعیان کرده همین برنامه ها ؟؟؟؟ بسوز پدر جهالت .. بعد واقعا ما به نظرتون به یه شبکه جهانی نیاز نداریم ؟ نه واقعا ؟

و در مورد سخنرانی استاد دانشمند واقعا حقیقته و بر منکرش …
البته این کلیپ خیلی وقته توی واتساپ و اینا پخش شده و من تاحالا هیج مخالفی ندیده بودم !!و خیلی جالبید اگه قبولش نداشته باشید !!
خدارو شکر که خود حضرت مراقب مریدان و شیعیان واقعیشون هستن .

جهت تعجیل در امر فرج و سلامتی قطب عالم امکان حضرت بقیه الله روحی و ارواح العالمین به فداه صلوات .

دوستان ببخشید اگه طولانی بود .

نويسنده ديدگاه :مدیر

جناب bentlmohamad !
نیاز نیست که بیاید مثلا مسئله رو عادی جلوه بدید .
با این ترفندها هم کسی براش این مسائل عادی نمیشه

نويسنده ديدگاه :یه بچه شیعه

زشته تو این دنیای وانفساه انقدر شیعه ها به هم بپرن. کسی که داره تو شیعه به تفرقه دامن میزنه باید بیخیال شه. هر مجتهدی برداشت خودشو از دین داره ولی عقلانیه که باید یه صدا از شیعه به عالم برسه که قدرت شیعه جمع باشه و همه رو جذب کنه. کلی مجتهد تو خبرگان آیت الله خامنه ای رو به رهبری انتخاب کردن. حالا اگه آیت الله شیرازی با قمه نزدن مشکل داره نباید به خاطر اون خوبی های نظامو نادیده بگیره. همه ی شعائر به جز قمه برپا باشه بهتره یا مثل قبل انقلاب هیئت گرفتن ممنوع باشه. علما زمان صفویه و قاجار که شاه هیچی دین حالیش نبود به خاطر وحدت شیعه خیلی جاها سکوت می کردن حالا که دیگه یه مجتهد بالاسر کاره. البته به نظر من لحن سایت هم مناسب نیست.

نويسنده ديدگاه :77

ای خبرگزار بی سواد آیا تو آنقدر علم داری که مناظره کنی .
اگر جرات مناظره دارید خبر دهید تا بی سوادتان را برای همه گان روشن کنم

نويسنده ديدگاه :میلاد ص

کور شید اگه نمی تونید ببینید…یا علی مدد

نويسنده ديدگاه :مهم نیست

با عرض سلام
قبلا کلیپی از آقای دانشمند در تعریف از مقام معظم رهبری دیده بودم پس از دیدن این کلیپی که شما در سایت از ایشان معرفی کردید به طور اتفاقی در اپارات کلیپ دیگری از ایشان دیدم که خود را سرباز ولایت میخواند و قائل بود که منظورش از این امور خلفای ثلاثه بوده است. ایشان میگوید از دست کسانی که چنین قضاوت کنند و مرا مخالف رهبری بخوانند راضی نیستم و من خودم سرباز ولایتم چگونه میتوانم ولایت را انکار کنم
البته هنوز این سوال باقی است که اگر ما حرف ایشان را بپذیریم چگونه حضور ایشان را در شبکه امام حسین ع توجیه کنیم

نويسنده ديدگاه :bentlmohamad

هر چی میبینم جیزی به عنوان ترفند نمیبینم !!
راستی اگه وقت کردید یه سری به کانای ایران اسلامی بزنید ممنون میشیم .

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خدا رحمت کنه اقای بهجت را
بعضی ها برای تبلیغ خودشون چه که نمیکنند

نويسنده ديدگاه :مهدی

باسلام. عالی بود ….خدا انشاءالله هرچی میخاید بهتون بده….یاعلی

نويسنده ديدگاه :لبیک یا حسین

چند سوال: دوستی خاله خرسه یعنی چی؟ اهل بیت دوستی چه کسانی را می خواهند؟ میشه برای عرض دوستی با سنگ زد تو سر یه کسی تا برای یه قرار مهم بیدارش کرد؟ اگه مرد چی؟ اگه با این کارایی که این برادرانی که اسم خود را شیعه میگذارند نتیجه ای حاصل بشه که دل اهل بیت خون بشه، امام زمان ناراحت بشه اسمش ابراز محبته؟ چرا با این همه سو استفاده ای که دشمن می کنه و در سایت ها و … پر هست آقایون دست بر نمی دارن از پافشاری خود؟ اگر دنبال حقیقت هستیم باید حماقت و تعصب را کنار بگذاریم یعنی هم آگاه باشیم و هم عاقل.

دم همه ی کسایی که امام زمان رو ناراحت نمی کنن گرم…

نويسنده ديدگاه :ایرانی

تانفس هست مرا سینه زنه و لطمه زنم سر زینب (سلام الله علیه) به سلامت سر خود میشکنم — ما کجا و دخالت در عزای اهلبیت علیه السلام کجا خیلی پر روشدیم در مورد عزاداریی قضاوت میکنیم وقتی مراجع دخالت نمی کنند ما کی باشیم

نويسنده ديدگاه :کبوتر حرم

سلام
اول بگم اگه روایات و خونده باشید نوشته حضرت زینب روز عاشورا را سر مبارکشون رو به چوب محمل میزنند و از سرشون خون جاری میشه.
دوما آقای شیرازی خودشون مرجع بزرگی هستن و میتونن فتوا بدن پس ما و شما کوچکتر از اون هستیم که بخوایم دخالت کنیم.
بهتر از این هست که یه مرجعی گفتن بوسیدن ضریح ائمه اشکال داره .
در ضمن به نظر من چراغی که به منزل رواست به مسجد حرام است ر.
یعنی به جای اینکه پی برطرف کردن اختلافات شیعه و سنس باشید لطفا یاد بگیرید اولا بین شیعیان اختلاف نندازید
ثانیا یاد بگیرید تو شبکه اجتماعی به ۱عالم بزرگوار اهانت و توهین نکنید…..

نويسنده ديدگاه :سید حبیب

متاسفم برای اونهای که موافق چنین فتوای هستند که قمه زنی را جایز می دانند وقتی به این آدرس مراجع کردم این تصاویر را که مشاهده کردم با خودم گفتم خداوند به من گفته که شما دارای دو پیامبر هستید یک پیامبر باطن(عقل) و دوم پیامبری که من میفرستم(انبیاء) و این دو باید با هم مطابقت داشته باشند تا انسان را به کمال انسانیت برسانند. مرجع که سهله اگر کسی ادعای پیامبر کند و یا ادعای امامت کند و این چنین فتوای بدهد که و دور از انسانیت باشد من هیچ وقت نخواهم پزیرفت و اون رو به عنوان فرستاده خدا قبول نخواهم کرد چون خدا عاشق سلامت جسم و آرامش روح و… است خدای که به من میگوید ای بنده به غذای خودت فوت نکن و آن را مکروه می داند و میگوید چون احتمال دارد میکروبی که از بدن تو در حال دفع است دوباره وارد بدنت شود و تورا بیمار کند و درمورد چیزهای که صددرصد ضرر دارد آنها را حرام میکند اونوقت چطور ممکن است که پیامبری را یا امامی را بفرستد و بگوید خودتان را یا این طفل معصوم را که هیچ نمی داند را اینگونه مورد شکنجه قرار بدهید این کار نیازی به مرجع ندارد عقلا هم میشود اثبات کرد که جایز نیست و در ضمن امام حسین آمد تا از این قضایا جلوگیری کند که خونی به ناحق ریخته نشود و چطور ممکن است که راضی باشد که انسان با دست خودش اینگونه وحشیانه خون خود و فرزند معصوم خود را بریزد . و باید خدمت کسانی که به عمه ام زینب و جدم علی بن حسین و دیگر ائمه این چنین چیزهای را نسبت می دهند بروند و طلب استغفار کنند چون اگر عمه ام زینب و یا دیگر اهل بیت مولایم حسین جای از آنها خون آمد بود بخاطر شرارتها و حماقتها و خریتهای کوفیان بود که برسر پیامبر سنگ و خاکستر داغ میرختند و به آنها سنگ میزدند و اون سربازان لعنتی به آنها تازیانه میزدند بود نه این بود که خود این بزرگواران اینگونه کردند تا جای داریم که خاکستری که بر سر مولایم امام سجاد ریختند چون دست مبارکشان به همراه گردنشان زنجیر بود یک آتش گردن مبارک امام را سوزاند. و جای دیگر که مولا امیرالمونین که در مورد آن زن یهودی اینگونه فرمودند که اگر کسی بخاطر این بمیرد بر او سزاوار است نه این است که خودش را بکشد یعنی از شدت ناراحتی و حزن بمیرد سزاوار است و در مورد مولایمان امام حسین و یاران باوفایشان هم اینگونه هست حتی خیلی سخت تر یعنی اگر کسی از غم مصیبت عظیم سرورمان امام حسین علیه السلام بمیرد سعادت است همان گونه که امام زمان عزیزمان می فرمایند من خون گریه میکنم این نه این است که امام زمان عزیز چیزی به چشمان مبارکشان می کنند که خون جاری بشود نه بلکه چون مصیبت بسیار عظیم است و ایشان امام هستند و کاملا به آن علم دارند این چشمان مبارکشان خون گریه می کند .
لطفا به این آدرس مراجع کنید و این تصاویر دردناک را ببینید و بعد قضاوت کنید
http://www.google.com/search?hl=fa&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=654&q=ashoura&oq=ashoura&gs_l=img.12

دیگر قضاوت با خودتان است و این را بدانید که هیچ کس را بجای کسی عذاب نخواهند کرد پس دقت کنید و بعد قضاوت نماید و اگر در حد شک هستید اول اطمینان کسب کنید بعد نظر بدهید
به امید ظهور مولایمان امام زمان عج
آقا بیا که خسته شدیم از این همه فتنه و انحرافات فکری و اعتقادی و ….
خدایا به ما عقل بده عقل عقل عقل دلم داره آتیش میگیره واسه اون طفلای معصومی که به دست این پدر و مادرای کم عقل دارند اینگونه عذاب میکشند
خدایا شکرت که پدر و مادر من رو از اینگونه پدر و مادرا قرار ندادی و دستم گرفتی خیلی شاکرم نمیدانم چطور باید تورا سپاس گویم که اینگونه مرا مورد لطف قرار دادی من که قابل نبودم
اللهم عجل لولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :سید حبیب

لطفا این مطلب که این دوستمان جواب داداند را بخوانید
با سلام، از این که شما هم از ادبیاتی کاملا مودبانه استفاده کردید، تشکر می کنم.

اتفاقا بحث های علمی و منطقی ( که موجب پیشرفت و تولید فکر می شود ) از همین گفتگو های مودبانه سرچشمه می گیرد؛ هر چند طبیعی است که همگی، یک «عقیده» یا یک «فکر» ندارند.

اما در رابطه با مطلبتان مواردی را ذکر می کنم:

اولا رسیدن به جایگاه «ولایت فقیه»، با رسیدن به «قدرت» های عادی ( مثل «ریاست جمهوری» و … ) فرق می کند. «ولی فقیه» یکی از ویژگی هایش، «عدالت» است. بنابراین اگر «ظالم» باشد یا بخواهد از موقعیت خود «سوء استفاده» کند، اصلا «صلاحیتِ» رسیدن به جایگاه «ولایت فقیه» را ندارد.

اگر هم مدتی «ولی فقیه» شد، و پس از مدتی «ظلم» کرد، خود به خود از جایگاه «ولایت فقیه» عزل می شود.

اما در «ریاست جمهوری»، ملاک «عادل» بودن یا نبودن نیست. ملاک «رای» مردم است. یعنی اگر شخصی، آدم «خونخواری» بود، اما توانست «رای» مردم را به دست بیاورد، «رئیس جمهور» می شود. اگر «مردم» هم پشیمان شدند، نمی توانند او را برکنار کنند، زیرا برای «چهار» سال با او قرارداد بستند. ( در حالی که در «ولایت فقیه» هیچ زمانی در کار نیست. حتی یک «ساعت» بعد از معرفیِ «ولی فقیه»، اگر «ظالم» شد، خود به خود برکنار می شود (

ولی سوال پیش می آید که: از کجا بفهمیم که «ولی فقیه» ظالم شده است یا نه؟ چه کسی باید تشخیص دهد که این «شخص»، عدالت دارد یا نه؟ و … .

جواب: یقیینا «متخصصین» باید بگویند. در این مسئله ( مسائل «دینی»‌ ) «متخصص» را «فقیه» می نامند. لذا مجلسی ( متشکل از «فقیهان» ) به نام «مجلس خبرگان» تشکیل شده است که وظیفه اش همین است.

شاید است کسی بگوید که: ممکن است همین «فقیهان» نیز اشتباه کنند؟! در «جواب» می گوییم: هر کس دیگری ( به جای «مجلس خبرگان» ) بگذاریم، باز هم همین «اشکال» پیش می آید. اگر «دکتر» ها را بگذاریم، باز یک عده ای می گویند:‌«شاید دکتر ها اشتباه کنند!». اگر «فیلسوف» ها را بگذاریم، باز برخی می گویند:‌«شاید فیلسوف ها اشتباه کنند!»

اما بین «دکتر» ها و «فیلسوف» ها و «فقیهان»، بهترین «گزینه»، «فقهیان» هستند. زیرا در این زمینه ( نسبت به دیگران ) تخصص بیشتری دارند. لذا احتمال اشتباهشان، کم تر از بقیه است.

در دوران «غیبت کبری» نیز– طبق گفته «امام زمان» (عج) – باید از «فقیهان» پیروی کنیم. اگر هم فردای قیامت معلوم شد که «فقیهان» اشتباه کردند، ما مقصر نیستیم و به جهنم نمی رویم. اما اگر حرف «فقیهان» را گوش نکردیم ( فقط و فقط به خاطر یک احتمال «ضعیف» که شاید آنان اشتباه کنند!! ) صد در صد فردای «قیامت» از ما می پرسند که چرا حرف «فقیهان» را گوش نکردید؟! مگر «امام زمان» (عج) آنان «حجت» و «دلیل» قرار داده نبود؟!

ثانیا اگر کسی «ولی فقیه» شد، اگر «فتوا» بدهد، فقط بر مقلدان خودش واجب است. اما اگر «حکم» بدهد ( مثلا بگوید «جهاد واجب» است )؛ بر همگی – حتّی «مراجع تقلید» دیگر و مقلدان آنان – واجب است به حکم او عمل کنند. (این «مطلب» از «احکام» شیعه است که «شیخ انصاری» در «مکاسب»، مرحوم «سید کاظم طباطبائی» در «العروه الوثقی» و … آن را ذکر کرده اند.)

ثالثا اگر اکنون «امام خامنه ای» به عنوان «ولی فقیه»، معرفی شد، ولی من – به دلایل شخصی – از «مجتهد» دیگری – مثل «آیت الله سید صادق شیرازی» – خوشم می آمد، نمی توانم ایشان را زیر سوال ببرم و بگوییم که «امام خامنه ای» را قبول ندارم. ( زیرا «متخصصین» ایشان را معرفی کردند و من حق اظهار نظر در این مسائل – که در آن تخصصی ندارم – را ندارم.)

بنابراین اگر «امام خامنه ای» حکم داد ( نه «فتوا» ) و گفت «قمه زنی» حرام است. حتّی «مراجع تقلید» نیز نباید «قمه» بزنند و مقلدان آنان نیز چنین اجازه ای ندارند. در این رابطه، آیات عظام «احمدی میانجی»،‌ «مومن»،‌ «موسوی تبریزی»، «یزدی»، «مشکینی»، «مظاهری»، «مقتدایی» و … تصریح کردند که «امام خامنه ای» درباره «قمه زنی»، «حکم» داده است ( نه «فتوا» ). لذا آیات عظام «اراکی»، «فاضل لنکرانی» و «تبریزی» (‌بعد از «بیانات» ایشان، درباره «حرام» بودن «قمه زنی») فتوای خود را تغییر دادند و گفتند «حرام» است.

اما بنده سوال می پرسم: حداکثر – طبق نظر بزرگوارانی چون «آیت الله سید صادق شیرازی» – «قمه زنی»، «مستحب» است ( نه «واجب») اما طبق نظر علمای بسیاری همچون «ولی فقیه»، آیات عظام «مکارم شیرازی»، «نوری همدانی»، «جوادی آملی»، «تبریزی»، «امام خمینی»، «اراکی»، «مشکینی» و … «حرام» است. چه اصراری است که برای «عزاداری»، ( بین این همه «سبک» های مختلف ) از «قمه» ( که احتمال «حرام» بودنش وجود دارد ) استفاده شود؟! در حالی که دشمنان نیز از آن سوء استفاده می کنند؟

ر.ک: کتاب دست پنهان.

جواب یک سوال در نظرات، آدرس :
http://shadman.myvali.com/1392/05/01/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%8C-%D9%85%D8%B4%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%B4/

نويسنده ديدگاه :فدایی سید علی

بابا این موضوع که این همه بحث وجدل نمیخواد هرکس یه نخود مغز تو کلش باشه میفهمه استکبار چه استفادهای از این بیعقلی اقایون میکنه ومثل روز روشنه امثال اقای شیرازی مهره انگلیس هستند اگه راست میگن شمشیرشون رو بزنن تو سر اسرائیل.

نويسنده ديدگاه :فدایی سید علی

در ضمن اقایونی که میگن لعن خلفا باید علنی بشه اگه دل دارن برن تو منطقه سنی نشین لعن کنن.شما اینجا قلیونتون رو کشیدید لعن میکنید شیعه ها در جاهایی مثل سیستان باید تقاصشو پس بدن؟

نويسنده ديدگاه :فدایی سید علی

اونی که میگه حضرت زینب سرشو زد به چوبه محمل یه سند بیار واسه من.مگه شما حدیث لا ضررا ولا ضرار رو نخوندی

نويسنده ديدگاه :روح اله

قمه زنی جز نفسانیت چیز دیگری نیست!

نويسنده ديدگاه :صابر

من موندهام چرا اون آقایونیکه فتوا میدن که قمه زنی خوبه خودشون قمه نمیزنن

نويسنده ديدگاه :علی

قربون تفکرت صابر جان منم می خواستم همینا بگم. چراآقایون خودشون قمه نمیزنند؟؟؟؟؟؟؟
بابا این کار که ثواب داره!!!

نويسنده ديدگاه :آصف صدر

واقعا باید برا چنین مراجعی که نمی دونم بر چه اساسی خودشون مرجع تقلید می دونند، تاسف خورد!!!
خداوند لعنت کنه هر کسی که بخواد دین مبین اسلام رو تحریف کنه،و مزخرفات خودشون رو به نام اسلام ترویج بدن…..
یاحق

نويسنده ديدگاه :یک دوست

در جواب: محب المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف
حالا دیگه سنت اجداد هم حجته؟ نخیر دوست عزیز. سنت اجداد حجت نمیاره حتی سنت علما هم حجت نیست… ما موظفیم از مراجع تقلیدمون پیروی کنیم که ایشون هم بنا بر “ادلّه” این کار را حرام دانسته اند.

نويسنده ديدگاه :وحید

مردم ایران با کسی که حرف درست میزنه مخالف هستند. شما مخالف قمه زنی هستید خوب قمه نزنید. این آدمایی که با اسم امامان دزدی می کنند مشکلی نداره بعد گیرد دادید به قمه زنی.

نويسنده ديدگاه :مسلمان

دوستان دقت کنید ملاک در همه جا ولایته.
اگر نائب امام زمان(ع) این کار رو جایز نمیدونند با توجه به بعد اجتماعی قضیه حجت بر همه تمومه حالا مراجع هر نظری داشته باشند محترم ولی قابل تبعیت در این زمینه نیست

نويسنده ديدگاه :مهدوی

حرف جالبی این آقای مسلمان زده فکر کردن بهش خالی از لطف نیست

نويسنده ديدگاه :حسن

آقای دانشمند می‌گن کسی نمی‌تونه در مقام ائمه قرار بگیره. این حرف کاملا درست. کسی هم همچین اداعایی نداره. زمانی که صحبت از حکومت اسلامی تحت لوای ولی فقیه میشه، صحبت از قرار گرفتن فقیه در شان و مقام ائمه نیست. اینجا صحبت از وظیفه اداره حکومت به سبک اسلامی است که بر عهده ولی فقیه قرار دارد.
فصائل حضرت رسول (ص) بیش از همه عالم است؛ و بعد از ایشان فضائل حضرت امیر(ع) از همه بیشتر است؛ اما زیادی فضائل معنوی اختیارات حکومتی را افزایش نمی‌دهد. همان اختیارات و ولایتی که حضرت رسول و دیگر ائمه، صلوات الله علیهم، در تدارک و بسیج سپاه، تعیین ولات و استاندار، گرفتن مالیات و صرف آن در مصالح مسلمانان داشتند، خداوند همان اختیارات را برای حکومت فعلی قرار داده است؛ منتها شخص معینی نیست، روی عنوانِ ((عالم عادل)) است.
اینجا صحبت از مقام نیست؛ بلکه صحبت از وظیفه است.((ولایت))، یعنی حکومت و اداره کشور و اجرای قوانین شرع مقدس، یک وظیفه سنگین و مهم است، نه اینکه برای کسی شائ و مقام غیر عادی به وجود بیاورد و او را از حد انسان عادی بالاتر ببرد. ما(افراد ولایت مدار پیرو امام خامنه‌ای) نیز همچین اداعایی نداریم.

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیزشماعزیزانی که این مرجع فقیدوعالی مقام رانمیشناسید بهتره سکوت کنیداین مرجع بزرگ هیچ وقت به مراجع دیگروبارهبر انقلاب توهین نکردندایشان فقط ازدین حقیقی دفاع کرده وازمظلومان درون ایران ویاتمامی جهان دفاع میکنند.

وهمین طور تمامی شبکه های این خط ازمذهب تشیع تبلیغ کرده وخشبختانه تا کنون چندین هزار نفرتوسط این شبکات شیعه شدند.

واگرفکرمیکنید که ایشان به رهبرانقلاب بی احترامی کردند باید بگویم که سخت دراشتباهید ایشان فقط ازدین اسلام ودین پیامبرخدا میگویندو تعریف میکنند حال اگرنظر شما این است کهایران اسلامی نیست ومنظورایشان ایران ورهبرآن است مشکل خودتان است

نويسنده ديدگاه :محمد

خدالعنت کند دشمن انقلاب ،اسلام ورهبری عزیزمان را یکی نیسبگه اخه اقای شیرازی توفکرکردی کی هستی که اینطور صحبت میکنی

نويسنده ديدگاه :مهدی مرادلو

چه جالب همین ها کلی به رهبری و امام خمینی ره توهین میکنند حتی طاقت یه انتقاد رو هم ندارند

نويسنده ديدگاه :مدافع وحدت

بله حق اینه که نباید به مراجع توهین کنیم چرا که این میتونه نقشه استعمار باشه که یک فردبی عقل رو بعنوان مرجع تقلید(سیدصادق شیرازی)بزرگش کنه
وبعد بقیه بخاطربی عقلی بهش توهین کنند
واینطوری میشه که باعث اختلاف میشن….!

نويسنده ديدگاه :مدافع وحدت

در ضمن توهین های ومخالفت های این شخص به رهبری مسلمانان جهان برهیچ کس پنهان نیست
البته عیبی نداره که بعضیا نمیخوان متوجه بشن چون اینجور چیزا دقت عقلی داره….!
خدا به حکم مالا یطاق عقاب نمیکنه ناراحت نشین بابا!!!!!

السلام علی المهدی …
بصیرت… بصیرت … بصیرت …
تشکر مطالب بسیار عالی بود …

نويسنده ديدگاه :کوچک

با سلام خدمته همه شما.در مورد فلسفه قمه زدن کلیپی از آیه الله بهجت ره دیدم که از ایشون در مورد فمه زدن سوال میشه به گفته خدشون در مجلس حضور داشتن اگر دلیل دینی محکم بر نزدن دارید بیان کنید.در عزای آقاتا آنجایی که من میدونم هیچ حد ومرزی وجود نداره.در مورد صحبت آقای دانشمند:چرا سند رو در کلیپ اجازه پخش ندادید(سانسورکردید)شما کلش رو پخش میکردید پیگیریه سندی اون از ما.ودر موردآقای شیرازی ایشون مرجع من نیستند ولی من سخنرانیهای ایشون رو دیدم ایشون فوق العاده خوش اخلاق هستند و مانند پدری دلسوز صحبت میکنند وهمونطور که میدونیم نزدیکترین مابه پیامبر با اخلاقترین ماست وایشون برای مااین ۳ مورد رو بیان کردند اخلاق اخلاص واجتهاد(تلاش)

نويسنده ديدگاه :افسوس

سلام
متاسفانه کاسه داغ تر از اش شدن همیشه ضربه های شدیدی زده
قمه زدن الان صحیح نیست … اگرم بر فرض فعل حرام نباشه الان دشمن سو استفاده میکنه … شرایط زمان .. بابا شرایط زمان باعث میشه امام حسن(ع) صلح کنه …
این اقای شیرازی که ۱۵ تا کانال دستشه … پولش از کجا میاد ؟؟
ایشون که میگه در عام جامعه لعن کنید … جرات داره دست زن و بچشو بگیره تشریف ببره کردستان … سیستان بلوچستان .. بعد اونجا از این فرمایشات کنن
تشریف ببرین سوریه .. لبنان . عربستان .. مگه همه جا امن نیست .. شیعه فقط مردم قم هستن ؟ اون بدبختی که تو بحرینه چه گناهی کرده گیر شماها افتاده
تو قم نشستن و این ها رو زدن کاری نداره
طرف تو سوریه بیشتر همسایه هاش سنی هستن … زن و بچش امنیت ندارن … اقا تو قم با کلی خدم و حشم .. بله
برادران اهل سنت که این مطالبو اگر میخونن بدونن …. مرجع ما رهبر ماست .. اقا سید علی … ایشون به مردم کردستان اجازه دادن اذان خودشون پخش بشه .. علما اهل سنت احترام زیاد میزرن .. بی احترامی به هر کسی رو رد میکنن
واقعا نمیفهمم زنجیر تیغی زدن تو پاکستانو چرا شبکه امام حسین(ع) با کیفیت full HD پخش میکنه در حالی که میدونن تو دنیا اثر سو داره

نويسنده ديدگاه :فریبا

خدا یاورش باشه

نويسنده ديدگاه :محمد

<>
ايناازمحرم فقط قمه زنی اش راياد گرفتند البته کسی عزاداری راردنمی کند اما ای کاش از کربلا می آمو ختيم نبايد پشت امام ورهبرمان را خالی کنيم که بعد پشيمانی سودی ندارد

نويسنده ديدگاه :سورنا

لعنت خدا بر شیطان رجیم
خدا چی میکشی ازین جهل نوین بشر!
اخه با کدوم عقل ودرکی اسیب به بدنی که مال تو نیست (امانته دستت )درسته !!!
حسین خون داد که تو خون ندی فهمیدنش خیلی سخته!

مرسی خدا که عقل دادی

نويسنده ديدگاه :نیکبخت

باسلام شخصی رومی شناسم که گفته اگه خداهم بگه قمه نزن من می زنم.ببینید نهایت معرفت را!

نويسنده ديدگاه :طه

سلام دوستان بااونایی که دینشون رو از رجا نیوز و فحاشان به مراجع تقلیلد می گیرن کاری ندارم ولی اولا این مسأله به اصول دین برمی گرده و اصلش تقلیدی نیست ولی در جزئیاتش هر کی باید به مرجع خودش رجوع کنه. ثانیا اون دوستی که خودشو فدایی سید علی می خونه اگه فدایی اون سید علی واقعی بودی تا حالا دنیا آباد شده بود و ثالثا گفتی اگه جرات داره بره تو مناطق سنی نشین؟ جواب اینه: اونایی که گفتن مرگ بر آمریکا رفتن تو آمریکا؟ یا فقط از دور قلدری کردن؟ شما برای دنیا قلدری کنین ما تاوانشو بدیم شیعه که نه مسلمان تاوانشو بده رابعا آدم خوبه یک کم فقط یک کم تاریخ پیامبر اسلام مثل صلح حدیبیه و فتح مکه رو بخونه و به عنوان آخرین مطلب بگید ببینم: این اسلامی که تو فداش می ری اسلام واقعیه که اگه اینطوره دیگه آقا امام زمان علیه السلام تشریف نیارن چون اسلام داره پیاده می شه! و اگر نیست لطفا بذارید مبلغان اسلام کارشون رو انجام بدهند و هی با توهین به مراجع سعی نکنید افکار را از دسته گلهایی که به اسم اسلام آب دادید منحرف کنید

نويسنده ديدگاه :طه

در جواب کسی که می گه برای بدن ضرر داره. عزیزم از این به بعد نماز نخون ـ البته اگه تا حالا می خوندی ـ چون سجده که می ری برای مویرگهای چشم ضرر داره! روزه هم نگیر ضرر داره! خمس هم نده برای جیبت ضرر داره. فقط اسلامی رو بچسب که بتونی از قبلش بخوری. اسلامی که توش امام حسین علیه السلام باشه نون نداره.

نويسنده ديدگاه :طه

مطلب دیگه اینکه عرضه داری برو تو هم شبکه بزن اسلام رو تبلیغ کن. حسودی نکن تبلیغ اسلام واقعی، نه اینکه تو شبکه هات موسیقی رو تبلیغ کنی و رقص و زن بی حجاب حالا هم که یک دلسوزی داره اسلام را تبلیغ می کنه بپری بهش

نويسنده ديدگاه :طه

مطلب دیگه اینکه باید اهم و مهم کرد: بر فرض محال قمه زنی حرام باشه که نیست. خوردن مال مردم و بردن مال مردم و ظلم به مردم بدتر نیست چرا اینجا که می رسه رگ گردنت بالا نمی زنه. مواظب باش نکنه منافعت با این کارا گره خورده باشه

نويسنده ديدگاه :امیر سام فر

مکتب تشیع توسط شاه اسماعیل بزرگ در ایران به عنوان دین رسمی اعلام شد مکتب عاشورا دوباره احیاء شد وبا این اصل ۶۰۰ سال ایران کشور بزرگان ونام آوران متحد ماند قمه زنی مراسمی است کاملا ایرانی واز اذربایجان اغاز شد ما در تمامی جنگها از جمله چالدران و جنگ با صدام مادر به خطا با توجه به مکتب عاشورا جنگیدیم وسرافراز شدیم حال فراماسونها ویهودیان مادر به خطا بر علیه این مکتب فعالیت میکنند درود به شرف افرادشجاعی مانند حضرت ایت الله سید صادق حسینی شیرازی که حق گو هستند و مکتب عاشورا را زنده نگه میدارند

نويسنده ديدگاه :ﻧﻴﻤﺎ

ﺧﺪاﻳﺎ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﺗﻮاﺑﻴﻨﻲ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻛﻪ ﻗﻴﺎﻡ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻣﺼﻴﺒﺖ ﻭﻟﻲ اﻻﻥ اﺩﻣﻬﺎﻳﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺣﺮﻓﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﻫﺰاﺭ ﺑﺎﺭ اﻣﺎﻡ ﺣﺴﻴﻦ ﺭا ﻣﻴﻜﺸﻨﺪ ﺟﺎﻥ ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ ﺭا ﺑﻪ ﺧﻂﺮ ﻣﻲ اﻧﺪاﺯﻧﺪ ﻳﺎ اﻣﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﻴﺎ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻣﻦ ﻫﻢ اﺧﺮ ﺧﻮﺷﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ

نويسنده ديدگاه :محمد

خداحفظ كنداين مرجع بزرگواررااگرقمه زني مشكلي داشت بزرگ مرجع شيعه ايت الله سيستاني حفظه الله درعراق ودرصحن وسراي امام حسين عليه السلام ازقمه زني وخون ريختن ممانعت بعمل مي اورد

نويسنده ديدگاه :محمود

ی سوال دارم دلیل اینکه شماهابعدنماز تکبیرمیگین چیه به نظرشمااین ی نوع بدعت نیست هروقت جوابشو دادین منم ثابت میکنم قمه زدن درسته

نويسنده ديدگاه :احمد

با سلام
بزرگترین گناه بزرگان دینی اینه که با یه انحراف باعث میشوند خیل عظیمی از مردم به بیراهه بروند.
۱- اگر قمه زنی درسته چرا خود مراجعی که حلالش کردن قمه نمیزنند!!
۲- باید بصیرت داشت و به حرف رهبری باشیم . اتحاد خود را حفظ کنیم چون تفرقه فقط به درد دشمن میخوره
۳- اصلاً قمه زنی صورت خوشی نداره خوبه بجای خودزنی که بیشتر زورگیران خیابانی استفاده میکنند بیاییم معرفتمان را بالا ببریم و برویم با وهابیهای سلفی که حرم حضرت زینب (س)را محاصره کردن بجنگیم تا حداقل خونمان را درست بر زمین بریزیم و یا با اهداء خون خود جان بیماری را نجات دهیم .

نويسنده ديدگاه :فاطمه

حیف این اسم که برای سایتت گذاشتی بی تربیت

نويسنده ديدگاه :فاطمه

خدا ایه الله شیرازی هر روز بیشتر کمک کنه

نويسنده ديدگاه :پرویز

من نمی دونم چرا شبکه های ماهواره ای که شیعه واقعی رو تبلیغ می کنن مسدود می کنن ولی کانالهای ایشون رو نه!!!!؟؟؟؟
حتما یه سر و سودایی باانگلیسی ها هم دارن

نويسنده ديدگاه :پرویز

من حتم دام بیشتر این افرادی که نظر به حمایت ایشون دادن مسلمان نیستن چه برسد به شیعه مذهبشون یه چیز دیگه است اومدن نظر میدن که شعیه ها رو خراب کنن

نويسنده ديدگاه :حبیب الله

به جای اختلاف با منطق با هم صجبت کنید تا زورمان در برابر دشمنان بیشتر شود نه کمتر….

نويسنده ديدگاه :حبیب الله

چه میشد اگر این جریان قوی که در دنیا توسط مرجع آیت الله عظمی شیرازی(با هر نظر بایستی به مقدسات دیگران احترام گذاشت هم آیه قرآن هست هم فرهنگ ایرانی) در جریان است با این قدرت کنونی شیعه که در ایران نوسط آیت الله العظمی خامنه ای در جریان است متحد میشد بخدا دنیا رو شیعه می کردیم…تورو جون امام حسین این کشور از تفرقه خیلی ضربه دیده یکی باشیم..متحد باشیم…دنیا رو تسخیر می کنیم…مرگ بر انگلیس ..تا تک تک مسلمونهارو نکشن ول کن نیست..هر کدوم به روشی…جنگ ایران با عراق..عراق با کویت..سوریه..لبنان…متحد باشیم ما با هم خیلی اشتراک داریم…

نويسنده ديدگاه :shia_ninja

دادا.شیرازی پول داده شبکه درست کرده قدرت مردمی اش کجا بود من قبلا این مباحث رو ندیده بودم میخواستم به شبکه اش کمک کنم ولی توی محرم توهین هایی که غیر مستقیم به رهبر رو دیدم پشیمون شدن خیلی از مردم ندونسته به اینا کمک میکنن…

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام آقای دانشمند در فیلمی دیگر این فیلم را تکذیب کرد و گفت اینها تکه تکه های ۱۱ سخنرانی را به هم چسبانده اند … در گوگل جستجو کنید …

ضمن تایید نظرات ترنج ،درباره قمه زنی باید بگم که هیچ کدام از ائمه و بزرگان اسلام آسیب عمدی به خود را توصیه و تایید نکرده و نمی کنند.. این دور از عقلانیت است که به عنوان مثال ما برای عزاداری ثالار شهیدان ما با قمه به جان خود بیافتیم و فرق سر خود را بشکافیم که مثلا داریم برای امام حسین(ع) عزاداری می کنیم . طرفداران قمه زنی مثلا برای درک حال امام حسین و یارانش این گونه با خود رفتار می کنند!.اگر این گونه است همین آقای دانشمند می گه ما شیعه امام رضا (ع) هستیم چرا برای درک حال امام رضا و سایر امامان معصوم که مصمومشان کردند مرگ موش نمی خورند و شر خود را از سر تشیع کم نمی کنند.ضمنا چرا همین آقای شیرازی و نوچه هایش در یک فیلم به صورت واقعی و در انذار عمومی به فتوای غیر عقلانی و غیر انسانی خود عمل نمی کنند و خود را با قمه نا کار نمی کنند.

نويسنده ديدگاه :روح الله

بسیار مطلب درست و جالبی بود.
ان شاءالله خداوند این افراد را به راه راست هدایت کنند.

نويسنده ديدگاه :m

باسلام مطلبی در سایتhttp://www.shia-online.irذکر شده که مساحبه حاج اقا دانشمند و متاسفانه بنده دچار سردرگمی شدم

نويسنده ديدگاه :امیر

خدا انشاالله اعنتش کنه

هوالبصیر
نظراتی که نوشته بود خیلی برام جالب بود ولی دوستان که دم از تشیع می زنید و برا تشیع دل میسوزونید خوب بنده هم بنده حقیر چند تا سوال دارم قمه زدن برای چیست؟قمه زدن چه پیامی از عاشورا رو صادر میکنه؟ با قمه زدن آیا دل امام زمان رو شاد کردیم؟ آیا دشمن اسلام و تشیع غیر استکبار است؟ و آیا استکبار عامل تفرقه شیعه و سنی نیست؟ چرا استکبار بسیاری از شبکات جمهوری اسلامی رو از ماهواره حذف میکنه ولی به شبکه امام حسین و شبکات اهل سنت که دنبال توهین به هم هستند کاری نداره؟ این امکانات و اسنودیو و هزینه رو از کجا میارن؟دوستان خود غرب اعتراف کرده که عامل پیروزی جمهوری اسلامی شهادت و بحث ولایت فقیه است پس خوب به اطراف نگاه کنید و برنامه استکبار رو نگاه کنید.

نويسنده ديدگاه :محمد

آقای دانشمند اینگونه نیست و خود من باهاشون در این مورد صحبت کردم و گفتند منظورم اصلا امام خامنه ای نبوده بلکه در فضای سقیفه بوده که قطعه قطعه اش کردند و سخنرانی کامل یک ساعته اش در شب نهم محرم در سایت هست میتوانید ببینید

نويسنده ديدگاه :محمد

من در زمینه آقای دانشمند فیلمی هم دارم که از خودشان دفاع میکنند و میگویند راضی نیستم از کسانی که آن را تهیه کردند و به حضرت رقیه س حواله شان میدهم

نويسنده ديدگاه :جواد

من خودم شخصا پدر ومادر و… میبرم زیر علامت سوالم تا مرغ های اسمون به حال تچهیزاتتون تخم بزارن

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام علیکم.باشینا داش سالم گده یارم.این ها واقعا مایع شرم اسلام اند.اگر رهبر اجازه دهد همه شان را ترور میکنم.

جانم فدای رهبر.به خدا اگر اجازه داشتم همه این ائنین را میکشتم

سلام علیکم.عزیز دل برادر.تا کی مادر…………………………………………………………………………………………………….

نويسنده ديدگاه :علی

سلام

مسئله بسیار ساده ای هستش فقط باید تعصب کنار گذاشته بشه یه خورده فکر کنید

ایا فکر نکردند با این کارشون ممکنه به پیام عاشورا لطمه بخوره ؟؟

به وضعیت شیعیان در افکار عمومی لطمه بخوره؟؟

به وجهه شیعه در جهان لطمه بخوره ؟؟

به وجهه مسلمانان لطمه بخوره ؟؟

به … لطمه بخوره؟؟

فکر نکردن این اینکار و همچنین تبلیغ جهانی برای این عمل موجب وهن مذهب تشیع میشود؟؟؟

و اما سوال مهم از ایت الله! صادق شیرازی

چرا و چرا و چرا

ایشان که به شدت از «شعائر حسینی» ( کار های که متعلّق به امام حسین (ع) است دفاع می کنند ) و از کشور هایی ( مانند جمهوری اسلامی ایران ) که جلوی برخی از عزاداری را گرفته اند، انتقاد می کند.

اما

چرا ایشان در جریان توهین به پرچم و مراسم امام حسین (ع) و پرتاب سنگ به عزاداران در روز

عاشورای سال ۱۳۸۸ سکوت کردند؟(میتونید آرشیو سایت های خبری و سایت خودش رو هم ببینید)

چه می‌شود که اگر عالمی که عاشق اهل بیت (ع) است وغرض و مرضی ندارد و فقط نظر فقهی و علمی خود را اعلام می‌کند،و«مخالف جلو گیری از قمه زنی » است و ایشان هر سال چندبار با کنایه علیه ولایت و علما صحبت می‌کند

ولی

کسانی که از قصد و از روی کینه، به عزاداری و عزاداران امام حسین (ع) جسارت می‌کند، مستحق

ذره‌ای مخالفت نیستند؟

آیا این مسائل جای سوال ندارد؟

چرا به این پرسش‌ها پاسخ نمی‌دهند؟
ما اگر خیلی ادعای محب اهل بیت و امام حسین(ع) رو داریم بریم کاری کنیم که حرمت ائمه حفظ بشه حداقل در ایامی که بنام این عزیزان مزین هست. مثلا در محرم و …..

به مشکل یک مومن گوش بدیم و واسطه بشیم کسانیکه می تونند به اعتبار ما کمکشون کنند.

نماز اول وقت بخوانیم ،

به نامحرم نگاه نکنیم و…

بازم بگم یا اینا رو بیخیال و فقط و فقط به قمه زنی که یه ابزار برای سوء استفاده دشمن شده بچسبیم
خیلی مرد هستیم اینا رو رعایت کنیم و به عمل شایسته دیگران رو جذب کنیم نه متنفر!!!!!!!
اصلا می دونید کسایی که مسلمون می شند به اهل سنت گرایش پیدا می کنند چرا شما بگید؟

نويسنده ديدگاه :علی

الان یه عده میان استناد مکنند به سر شکسته امام سجاد علیه السلام و زینب سلام الله علیها و…

اولا ببیند این روایت از تاریخ چه قدر مستند و معتبر است؟؟؟

ثانیا سر امام حسین علیه السلام نیز بریده شد، دست عباس سلام الله علیه قطع شد، پس اولویت دارد شما نیز بجای قمه زنی اول دست خودت را قطع کنی و بعد سر خود را ببری! این چه نوع استدلالی است؟

نويسنده ديدگاه :علی

هر کی می گه آیت الله سیستانی قمه زنی رو حلال کردند دلیل همراه سند از کتب هاش بیاره
من هم سند میارم تا بدونی ایشون در کتبشون این عمل زشت و فجیع را حرام اعلام نمودند
نظر این بزرگوار:باید از کار هایی که عزاداری را خدشه دار می کند و باعث وهن شیعه می شود خودداری شود و اجتناب شود
سند:مسائل جدید از دیدگاه علما و مراجع سید محسن محمودی جلد۳ ص ۳۴

سلام
آیا این حقیقت داره که صادق شیرازی به مداح سید علی مومنی وصله؟
سبک سید علی مومنی رو گوش بدیدمنظورم دستتون میاد
یک سری تحقیقات کردم که اثبات می کنه در ارتباط هستند!این عکس و کلیپ رو ببینید:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShdcc16gLIwfUY-qgj66y2fSvtldGoMkaaq3LW_a8agqrvdO2P
و این کلیپ:
http://host10.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/406/e78aba573be754b75a01539129225aee1216405.mp4

نويسنده ديدگاه :ناشناس

زنده باد سيد صادق شيرازی

نويسنده ديدگاه :شهاب

آخه چرا ازاین همه پیامبر گیر دادین به جرجیس .کلی راه هستش که بشه عزاداری کرد وازامام حسین دفاع کرد اونوقت یه عده گیردادن به قمه زنی که باعث میشه اونی که میخواد شیعه بشه این کارها رو ببینه وپشیمون بشه.هرکسی که بین امت اسلامی تفرقه بندازه ازعوامل اسراییله.لعنت به اونی که تفرقه میندازه

نويسنده ديدگاه :مطیع رهبر

سلام ما برعلیه منافق … در آپارات کانلی جدیدافتتاح کردیم.
آدرس کانال عمامه های انگلیسی:
http://www.aparat.com/heiatoreza

نويسنده ديدگاه :حسين

واقعا متاسفم خاك بر سر آخوندهاى وابسته استعمار پير انگليس افرادى كه از اين آقا كوركورانه حمايت ميكنند فكر نكردند پول و هزينه اين شبكه ها از كجا تأمين ميشود ؟!!!!!

نويسنده ديدگاه :ناشناس

باسلام
لازم گفته بشه همه کارهایی که این آقای شیعه نما داره انجام کلا ضد شیعه است
اینا ماموریت دارن جلوه اسلام و شیعه رو خراب کنن
جلوه عمل قبیح قمه زنی که توسط این سفیهان داره تبلیغ میشه رو تو جامعه مجازی و جهانی ببینید…
زر زر های برادر مرتد و منافق این فرد درمورد علما و مراجع رو ببینید . اینم بدونید خود طرف که تو کانادا داره حال میکنه…
برید ببینید تو مناطق جنوبی کشور چند نفر شیعه بخاطر عرعر اینها دارن سر بریده میشن…
اگه این افراد جرات دارن و مرد هستن ( که نیستن ) همین چرندیاتشون رو برن تو مناطق سنی نشین بگن تا اونایی که ظاهرا چیزی نمیدونن روشن شن…
اینا که الان دارن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبران کبیرش حضرات امام خمینی وامام خامنه ای صحبت میکنن بدونن که به برکت همین نظام راحت دارن ولگردی میکنن و گرنه تا الان دشمن چوب تو آستینشون کرده بود…
اینا زمان جنگ و انقلاب کجا قایم شده بودن؟؟؟
یه فردی میگفت هزینه های اداره یه شبکه ماهواره ای یه رقم نجومیه (دقیق مبلغش یادم نیست)
حالا جای سواله این آقا از کجا هزینه اداره حدود ۱۳ شبکه منحوس رو میاره
رفقا بیدار شید اینا دست نشانده های اسراییل و انگلیس و امریکا و … هستن
اینا از وهابیت واسه اسلام و تشیع خطرناک ترند
تو بحث اختلاف شیعه و سنی اینا دشمنی خودشون رو به اهل بیت و اسلام نشون دادن و چهره علنی و کثیفشون رو رو کردن…
آقا جان چرا نمیفهمید تو جریان جسارت به حضرت زهرا (س) , حضرت امیر (ع) حاضر بودند , حسنین (ع) و دیگر اصحاب مخلص حضور داشتند ,جناب سلمان دستشون به شمشیر بود و منتظر اشاره امیرالمومنین(ع) بودن ولی حضرت علی (ع) که غیرت الله هستن کاری نکردن…
چرا؟
ترسیدن؟
نخیر چون مصلحت اسلام بود
اهل بیت و قرآن فدای بقای دین شدن
حالا چرا این آقایان نفهم خودشون رو فهیم تر از اهل بیت میدونن در حالی که اندازه ….. هم حالیشون نیست؟؟
چرا خودشون رو غیرتی تر از اهل بیت فرض کردن

ایشون آیت الله العظمی نیست
بهتره بگید:
مصیبت الله العظمی کاذب شیرازی
لعنت خدا بر دشمنان شیعه و اهل بیت بالاخص این منافقان

نويسنده ديدگاه :نوپو

به نظربنده توهین به سید گناهه توهینم نمیکنم ولی طرفدارهای جناب شیرازی واقعا شما نمیبینید که همین اقای شیرازی ها چقدر به علمای ما توهین کردن واگه واقعا چیزی از شیعه بودن حالیشون بود بادادن فتواهای بی اساس مثل تعیین هفته برائت که موجب میشه خون هزاران شیعه درجاهای دیگه ریخته بیشه وگناهش به گردن همین اقایونه؟؟؟مرگ بر ضدولایت فقیه

نويسنده ديدگاه :مجتبی

متاسفم براتون با این افکار التقاطی و منافقانه
کسی که ولایت فقیه رو قبول نداره نمازش باطله
مگر طلحه و زبیر از انصار و بهترین مسلمانان زمان خود نبودند و علم زیادی نداشتند ولی عاقبتشون چی شد؟
شدند مثال آیه قرآن که خداوند در سوره جمعه می فرمایند : مثل الذین حملو التورات کمثل الحمار اسفارا بئس مثل الذین کذبو بایات الله والله لا یهدی القوم الظالمین
طلحه و زیبر عالم بی عمل بودند و عمرشون به تباهی گذشت و عاقبت به خیر نشدن و مقابل ولایت و امامت ایستادن و شمشیر بر علیه اسلام و شیعه کشیدن.
کسانی که الان در مقابل ولایت جبهه گیری میکنند و خودشون رو مجتهد میدونن مطمئنا به عقوبت طلحه و زبیر دچار خواهند شد .
همان طور که حضرت امام خمینی فرموده اند : ولایت فقیه ولایت رسول الله است.
پشت کردن به ولی فقیه یعنی شمشیر کشیدن در مقابل اسلام و تشیع

نويسنده ديدگاه :erfan

به نام خدا
با سلام
در سایت رجا نیوز توضیحاتی از آقای دانشمند منتشر شده و فیلم مذکور تقطیع شده هست
جا داره که بررسی کنید تا یک وقت دچار گناه تهمت نشید.
با تشکر

نويسنده ديدگاه :محمد

با سلام.دوستان توجه بفرمایید آقای دانشمند رو از این قاعده مستثنی بدونید چون اخیرا از ابراز پشیمانی از برخی از حرفهای گذشته کرده و گفته که بخاطر اینکه بیت شیرازی و شبکه امام حسین و حامیان اینها مقابل ولایت فقیه ایستادگی میکنند و اعلام برائت از اتحاد با مسلمانان جهان می کنند از اونها دوری می کنم و کسی که بخواد مقابل رهبری و جایگاه ولایت فقیه ایستادگی کنه هیچ وجهه مناسبی در جامعه مذهبی ایران نخواهد داشت.پس دوستان توجه بفرمایید نسبت به اشخاص سریع موضعه گیری نکنیم که یکی از گناهان کبیره تهمت و افترا هست که بحمدالله همه شما مطلع و آگاه هستید.یاعلی.

نويسنده ديدگاه :سما

خدا لعنت کنه آخوندای انگلیسی رو تمام اراجیفشم برا خودشو طرفداراشو تایید کننده هاش برگرده به حق فاطمه زهرا….

نويسنده ديدگاه :سلمان

آقا نمیدانید خون نجس است روی آن قدم میزنید وای بر تو

نويسنده ديدگاه :عاصم

افرادی همانند آغای دانشمند با سخنرانی های آتشین شان موجب می شوند تا شیعیانی که در سایر کشور ها که در اقلیت بسر می برند زندگی در میان سنی ها برای شان جهنم شود؛ آغا لطفا کاری نکنید که شیعیان در دیگر کشور های مورد اذیت و توهین و تحقیر واقع شوند؛ شیعیان ایران اگر نتایج کار های دانشمند و امثال او را در سایر کشور ها ببینند شاید دید شان نسبت به آغای دانشمند تغییر کنند؛ من خودم افغانی هستم و اولین نتایج همچو کار را ما می بینیم و تاوانش را پس میدیم.

نويسنده ديدگاه :یا مهدی

اللهم عجل لولیک الفرج خدایا راه درست رو نشون همه مسلمونا و ماها بده

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اگه جرئت داری کوچولو برو توی سیستان فحش به سنی هابده
تتتتتتتتتتتتتتتتتتتررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسسوووووووووووووووووو

نويسنده ديدگاه :کمال

واقعا باید خجالت بکشین اون دنیا چی میخواین جواب بدین از تخریب یک مرجع چی گیرتون میات بدبختها شما نه دنیا رو دارین نه آخرت براتون متاسفم فقط دوست دارین مراجع به جون هم بندازین و لذت ببرین

ایت الله سید صادق شیرازی عامل است یا جاهل زیرا در بین مسلمانان تفرقه میندازد و دقیقا این کار ها امریکا ، و صهیونیستها را خوشحال می کند اگر بنا به زور بود امام علی (ع) میتوانست خلافت را از ابوبکر بگیرد

نويسنده ديدگاه :بچه شيعه

با سلام :بسياري از اشكالات وارد شده مبني بر نشناختن معنا و مفهوم اجتهاد و مرجعيت ميباشد كه متاسفانه در زمان ما در هر مجلس و محفلي در فتاواي علما و مجتهدين ايراد وارد مينمايند و اگر مجتهد بخواهد فتواي ديگر مراجع را بدون اجتهاد بيان نمايد ديگر به آن مجتهد نميگويند لذا نظر هر يك از مراجع و مجتهدين براي خود و مقلدينشان محترم ميباشد و دخالتهاي اينچنيني در فتاوي ناشي از عدم توجه به شرافت و قداست اجتهاد است.

نويسنده ديدگاه :حسن

خدایا شر منافقین وضد ولایت فقیه نه بلکه ضد ولایت علی علیه السلام رو به خودشون برگردون

نويسنده ديدگاه :امیر

بنا به سخنان استاد پناهیان تشخیص علما در اخر زمان خیلی سخته.من در مورد ایشون نظری ندارم ولی انسان خودش باید فک کنه وبا عقل خودش جلو بره .ایشون خیلی سابقهی خوبی هم در فتنه ی ۸۸ نداره .

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من نميدونم اين چه دينو مذهبي كه هر مجتهدي يه فتوا برا خودش ميده اين فتاوا رو از كجاشون در ميارن اخه يه كم فكر كنيد امام حسين (ع) براي چه چيزي تمام زندگي زن وفرزاندان خود را فدا كرد
حالا همه اين آقايان براي پست مرجعيت هريك فتوا صادر ميكنند وهر كدام ديگري را محكوم مي كنند بعد ميخاهيم شيعه مظلوم و غريب نباشه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

امام خمینی (ره) : ساواکی پیش من از آخوند فاسد محترم تر است !
این مردک فاسد تربیت شده انگلیسه مثل پسر شهید آیت الله شیخ فضل الله نوری که در پای چوبه دار پدرش خوشحالی می کرد . خدا این مردک را به سزای اعمالش برسون و هر چه زودتر از روی زمین برش داره. ان شائ الله

نويسنده ديدگاه :حسین

اللهم احفظ سیدنا ومراجعنا وعلمائنا.الهم احفظ قائدنا الامام السیستانی والخراسانی والشیرازی بحق المحمدالمصطفی
به قول امام سجاد ع :الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقا

نويسنده ديدگاه :محمدباقر

سید کاذب انگلیسی
بی شرف آخندی انگلیسی برو دهنتو آب بکش

نويسنده ديدگاه :ولایی

آقایونی که ازصادق شیرازی که اسمشو گذاشته آیت الله حمایت میکنید: تا حالا فکر کردیدچرا گرایش مردم دنیا به تسنن نسبت به شیعه چندین برابره؟اینقدر عوامانه فکر نکنید.کدوم آدم عاقل خودزنی میکنه؟مردی شمشیر و قمتو بکش روی آمریکا و اسرائیل که یزیدو شمر زمانن.ما که شیعه ایم حالمون از دیدن قمه زنی بهم میخوره حالا اون ننه مرده اروپایی چجوری بیاد شیعه بشه؟این کارا دقیقا کشتن امام حسینه ع.

نويسنده ديدگاه :فاروق

تمسخر مرجعیت شیرازی ها توسط اللهیاری + فیلم
http://oweis.ir/?p=2669

نويسنده ديدگاه :احمدي

عزيزان چرا منطقي فكر نمي كنيد كدام عقل سليم قبول مي كند كه انسان به خودش ضربه وارد كند. براي عرض ارادت ودوست داشتن امام حسين ع خيلي راه و روشها وجود دارد. اگر خواستيد: والا تعصب كور كورانه ره به جاي نمي برد بايد منطق قبول كرد.

نويسنده ديدگاه :مهدی

دوستان و بزرگواران سلام
من امروز این مطلب رو خوندم چون چند روز پیش داشتم شبکه امام حسین رو نگاه می کردم یکی از روحانیون رو دعوت کرده بودند برای سوال شرعی
سوال این بود :
اگه کسی شیر نداشته باشه و شیر خری رو یا گوسفندی رو که تازه بچه به دنیا آورده به دخترش بده آیا دختر با کره خر یا گوسفند خواهر برادر می شه یا نه
به نظرتون جواب چی بود؟
به حدی خجالت آور بود که دقت منو که این شبکه ها رو صرفا به خاطر مداحی و یا تصویر های کربلا نگاه می کردم به بقیه جملات اون روز حساس ترم کرد
متوجه شدم که توی سایت به جای وحدت بین مسلمانان کلمه برائت رو انتخاب کرده بود.
بعد کتابی رو دیدم توی شبکه فدک به اسم عایشه فی النار(عایشه در جهنم) سرچ کردم اسم کتاب با انتشارات اون رو تو لندن پیدا کردم که سر تا پا توهین به همسران پیامبر بود
تو بعضی از سرچ هام در این خصوص به کتابی برخوردم که در خصوص توهین به ائمه اطهار مخصوصا امام مظلومم حسین (ع) شده بود بیشتر سرچ کردم دیدم همون انتشارات همزمان با کتاب فوق این کتاب رو چاپ کرده

نويسنده ديدگاه :مهدی

این قضیه هم منو بیشتر متعجب کرد
تا اینکه رفتم تا منبع هزینه های این شبکه رو پیدا کنم که به آقای صادق شیرازی رسیدم
هرچه قدر اطلاعات داشتم در خصوص هزینه تاسیسشبکه رو هم جمع کردم فکر می کنید همچنین هزینه ای حتی دست دولت همنیست چه برسه ….
تمامی کارها، فتواها و نظرات رو دقت کنید به نظر شما شیعیان رو دارن تو ذهن مردم غیر شیعه بالا می برن یا نابود می کنن
به نظرتون پیامبر اکرم و مهربانی به ابوسفیان که جزء کفار بود توهینی کرده بود که ما به یک مسلمان حتی از نوع بدش
آیا خلق پیامبر که حسنه ترین خلق ها بود مناسب تقلید کردنه یا خلق پر از توهین آقاین شیرازی الهیاری دانشمند
کدوم از اهل بیت رو در توهین کردن الگو قراردادیم که به اینجا رسیدیم
پس ما اگه جای علی (ع) بودیم که وقتی جانشینی پیامبر رو ازمون میگرفتن کل مسلمانان رو به جای حفظ وحدت از دم تیغ رد می کردیم ویا با توهین آبروشون رو به خطر می انداختیم
حالا قضاوت با شما خواهشا بدون تعصب

چرا صحبت های مهدی در مورد مستندات پول های کثیف در تاسیس بیش از ۱۵ شبکه مرتبط به آقای صادق شیرازی حذف شد
چرا موضوع فتوا هایی که چند روز گذشته در خصوص برادر شدن حیوان با انسان در برنامه شبکه امام حسین (ع) که توسط مهدی اشاره شده بود حذف شد
چرا توهین های یاسر الحبیب داماد کویتی الاصل و انگلیسی تبار خانواده شیرازی ها به آیت الله العظمی مرحوم بهجت حذف شده

دوستان عزیز
من هم با علم کم خودم حرف هایی که مهدی زده بود و شاید به روی بعضی ها برخورد و حذف شد را قبول دارم
به هر حال چند تا موضوع هست که باید از طرفداران آقای شیرازی و ررویه و روش ایشان بپرسم
در خصوص اینکه طه گفته بود نماز و سجده ضرر داره باید عرض کنم که اگر مبنای آقای شیرازی هم در خصوص مسایل بر اساس دانش کم ایشان باشد که ….
بزرگوار بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال دانشمندان به این نتیجه رسیدند که روزه نه تنها مضر نیست که بلکه مفید و برای بدن انسان لازمه به خاطر همین هم تو بسیاری از کشورها چیزی تقریبا به همین منوال و به اسم های مختلف هست اگه کمی تحقیق کنید خوبه
ضمنا در مورد سجده این رو هم بدونید که بهترین حالت رسیدن خون به مغزه شاید تا حالا نماز نخوندید که این چیز های به شدت ساده رو هم نمی دونیدالله اعلم
به هر حال با وجود ضرر و زیان این مسائل به قول شما ائمه اطهار بارها به اهمیت این موضوع ها اشاره کرده و بر ضرورت احیای نماز و روزه تاکید کرده اند، حالا چرا ائمه چیزهای خوبی مثل قمه زنی رو (به قول شما و …) هیچ جای تاریخ و اسناد شیعه اعلام نکرده اند
مگه نه اینکه مراجع باید بر اساس قرآن و سیره اهل بیت برای مسائل فتوا بدهند
اگر فتوای مرجع محترم شما اینه خواهشن بگید و از دفتر ایشون بخواهید مستندات ارائه کنن همون طوری سایر مراجع علت فتوا و مستنداتی که با توجه به اونها فتوا صادر شده رو در صورت درخواست ارائه می کنند

نويسنده ديدگاه :ناشناس

این یارو سرش تو آخور انگلیسه بوده

نويسنده ديدگاه :علی

مطلب خیلی قدیمیه و من هم همه ی پیام ها را نخوندم.ولی یه چند تای که خوندم پر از غلط.
یکی بیاد به من بگه با چه سندی ایشون را مرجع می نامنند؟
دوم اینکه یه سری منبع حدیثی پشت سرم هم قطار می کنند میگند حرف ما راسته. کلا ما چهار تا کتاب روایی داریم که میتونیم چشم بسته(اونم نه کاملا بسته) قبول کنیم، بقیش باید تحقیق بشه. کی گفته از سر حضرت زینب(س) خون اومده. مگه حضرت زینب به عنوان سران حکومتی یزید به شام برده میشد که شتر کجاوه داشته باشه. حضرت زینب در عاشورا همه را یاد حیدر کرار انداخت بعد بیان سر مبارکشونو بشکونند؟ وا عجبا.
شما تو کل دنیا که برین هرجا اسم شیطان را بیارین همه میشناسنند این نشانی بر حق بودنه اونه؟ وا عجبا.
شاید طرف دکتری داشته باشه ولی سطح استدلالش در سطح خیلی پایینه.
شما اگه میخواین خیلی از حق دفاع کنید خود را اصلاح کنید. قمه فقط مغز شما را از بین می برد.
یا علی برادران مرا ببخشند که این پیام را برای یک متن قدیمی گذاشتم استدلاله دوستان حالم را بد کرد وطیفه دونستم چند حرفی هم بزنم. در مقابل کم دانی ساکت نباید نشست.

نويسنده ديدگاه :یا حسین

aga game mizani bezAN nemizani nazar nade

نويسنده ديدگاه :محسن

به نظر من که دین مبین اسلام و مذهب شیعه مسایل بسیار مهمتر و آموزه های اخلاقی فراوانی داره که قمه زنی جزء مسایل دسته هزارم هم حساب نمیشه در مقابلشون… من واقعا نمیدونم با قمه زنی چند نفر به سعادت میرسه و چند نفر هدایت میشه… واقعا چرا ایشون این مسئله پیش پا افتاده را انقدر بزرگ کردن …؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :یا زهرا

دشمن از فتنه ۸۸ چیزی دستش نیمد حالا با این ادما(فرقه شیرازی ها) داره دودمان شیعه رو به باد میده خدا لعنتشون کنه

نويسنده ديدگاه :محمد

تزویر سکه ای دوروست که یک طرفش نام خداوند و در روی دیگرش نقش ابلیس است
عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش
وچه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سربه سجود احمق آیه خوان و به ظاهر متدین

نويسنده ديدگاه :یه بنده خدا

سلام بحث بی خودیه بزار دفاع کنند و تعصب نشون بدن.یه سری اقایونم بمونن با رفقای انگیسشون و به رهبر و امام خمینی فحش ناموسی بدن .بالاخره یه روزی همه میفهمن حق با کیه.عمامه های اینگیلیسی.برن با همون اینگیلیسیا.فقط کاش اونایی که تعصب نشون میدن متوجه میشدن که حق واقعا با کیه…

نويسنده ديدگاه :ناشناس

ایشان مرجع اعلا نیستند ولی در حمام منصوری مشهد هم نبودن

نويسنده ديدگاه :حیدر

هر کی میخاد ذات صادق شیرازی رو بشناسه تو ؟آپارات بزنه “کلیپ خاخام های یهودی دربارهی امام زمان عج” . تو این کلیپ خاخام یهودی میگه : ما Facebook وصادق شیرازی و قمه زنی رو بین شیعه ها رواج دادیم که اون ها امام زمانشون رو فراموش کنن . این صریح کلمات خاخام یهودیه .
هر کی نظر داره اول کلیپ رو دانلود کنه .

نويسنده ديدگاه :محمود

بخدا اگه به دستم بیفته این ملعون ک داره به آقا توهین میکنه ریششویکی یکی میکنم خیلی بد صفتی آقا (امام خامنه ای دام ظله العلی)جانم فدایت

نويسنده ديدگاه :محسن

سلام به همه برادران مسلمان و شیعه
سوالی دارم
چرا وقتی می خواهیم عمل قمه زنی (که بعضی از مراجع فقط گفتند جایز است و ثواب آن کمتر از اشک بر امام حسین است)را انجام دهیم فیلم و عکس از آن می گیریم و به نمایش می گزاریم
فقط خواهشا نگید برای گسترش شعاعر تشیع که همه می دانیم هر بیننده ای مسخره می کند!!!

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خداوند نسل تشیع انگلیسی رو ازریشه بسوزاند

KHAMENEI