نمادهای فراماسونری در Gravity Falls

انیمیشنی سریالی در ژانر ماجراجوئی و البته کمدی از کمپانی والت دیزنی که بار دیگر به دلیل استفاده از نمادهای فراماسونری و ایلومناتی مورد توجه قرار گرفته است. این انیمیشن توسط Disney Television Animation برای Disney Channel ساخته شد.فصل اول این سریال انیمیشنی در June ۱۵, ۲۰۱۲ اغاز شد و طی ۲۰ اپیزود در تاریخ August ۲, ۲۰۱۳ به […]

انیمیشنی سریالی در ژانر ماجراجوئی و البته کمدی از کمپانی والت دیزنی که بار دیگر به دلیل استفاده از نمادهای فراماسونری و ایلومناتی مورد توجه قرار گرفته است.

این انیمیشن توسط Disney Television Animation برای Disney Channel ساخته شد.فصل اول این سریال انیمیشنی در June ۱۵, ۲۰۱۲ اغاز شد و طی ۲۰ اپیزود در تاریخ August ۲, ۲۰۱۳ به پایان رسید، ظاهرا قرار است در سال ۲۰۱۴ فصل دوم آن ساخته شود .

و اما داستان کلیشه ای این سریال ها طبق معمول ماجرا را به سمت رمز آلود بودن و طبیعتا استفاده از نمادهای مورد دلخواهشان، اما داستان درباره دو خواهر و بردار دو قلو به نامهای “میبل” و ” دیپر” مجبور میشن که تابستونشون رو در خونه عمو “استن” در روستای “گراویتی فالز” بگذرونن . عمو استن مکانی رو میگردونه به اسم “میستری هک” که از طریق یه سری وسیله ها و مجسمه های خرافی و عجیب غریب سر توریست ها رو شیره میماله . این دوقلو ها متوجه یه سری رمز و رموز ترسناک تو این روستا میشن تا اینکه معلوم میشه این روستا یه روستای معمولی نیست …

در جای جای اپیزودهای این انیمیشن سریال شما میتوانید نمادهای رازآلود ایلومناتی را مشاهده کنید.برای نمونه تنها تعدادی از این نمادهارا برایتان به صورت اسکرین شات آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه مشاهده کنید .

بر چسب ها
۲۳ مهر ۱۳۹۲ |
KHAMENEI