دروغ گویان برای ظهور امام زمان (عج) وقت تعیین نکنند !

ظهور۱۲ : امام جمعه میاندوآب گفت کسانی که برای ظهور امام زمان (عج) وقت خاصی تعیین می کنند دروغ می‌گویند. حجت الاسلام و المسلمین قهرمانی در گفتگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌غربی، افزود: در طول تاریخ هم بودند کسانی که برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) زمان تعیین کرده‌اند و گذر زمان نشان داد که دروغ می‌گویند […]

ظهور۱۲ : امام جمعه میاندوآب گفت کسانی که برای ظهور امام زمان (عج) وقت خاصی تعیین می کنند دروغ می‌گویند.

حجت الاسلام و المسلمین قهرمانی در گفتگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌غربی، افزود: در طول تاریخ هم بودند کسانی که برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) زمان تعیین کرده‌اند و گذر زمان نشان داد که دروغ می‌گویند و یا دچار اشتباه شده‌اند که با این کار آبروی خود را نزد مردم بردند.

وی تصریح کرد: پرودگار عالم در آیات مختلف قرآن وعده داده است که صالحان در زمین به قدرت می‌رسند، حکومت صالحان قطعی است و همه عالم از برکت عدالت بهره‌مند خواهند شد.

امام جمعه میاندوآب ادامه داد: اما در هیچ یک از آیات قرآن برای به قدرت رسیدن صالحان زمانی تعیین نشده و از معصومین علیهم السلام حدیث داریم که کذب الوقاتون، یعنی کسانی که وقت تعیین می‌کنند دروغ‌گو هستند.

حجت الاسلام و المسلمین قهرمانی در رابطه با زمان ظهور اظهار کرد: همه باید به اصل وجود حضرت قائم (عج) یقین داشته باشیم اما حتی خود آن حضرت نیز از زمان ظهور مطلع نیست و منتظر دستور خداوند متعال است.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ماست که برای ظهور حضرت دعا کنیم و خودمان را آماده برای آن آماده سازیم، امام زمان (عج) نیز فرموده اند که برای فرجم دعا کنید، همچنین از رسول الله (ص) حدیث داریم که می‌فرمایند افضل العباده انتظار الفرج، یعنی بهترین عبادت انتظار فرج است.

۶ مهر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI