آیا گناه بیشتر زمان ظهور امام زمان (عج) را نزدیک تر میکند ؟

ظهور۱۲ : حجت الاسلام حسنعلي مازندراني امروز در جمع خبرنگاران افزود: حركت ‎هاي غلط، اثرات نامطلوبي در جامعه خواهد گذاشت و نبايد گفته ‎ها با عمل افراد متفاوت باشد. به گفته وي، براي بازداشتن مردم از فساد بايد راه ‎حل‎ هاي مناسبي پيشنهاد شود كه ايجاد مراكز تفريحي، ورزشي مي‎تواند در كاهش آسيب‎ ها موثر […]

ظهور۱۲ : حجت الاسلام حسنعلي مازندراني امروز در جمع خبرنگاران افزود: حركت ‎هاي غلط، اثرات نامطلوبي در جامعه خواهد گذاشت و نبايد گفته ‎ها با عمل افراد متفاوت باشد.

به گفته وي، براي بازداشتن مردم از فساد بايد راه ‎حل‎ هاي مناسبي پيشنهاد شود كه ايجاد مراكز تفريحي، ورزشي مي‎تواند در كاهش آسيب‎ ها موثر باشد.

وي تصريح كرد: دلاوري و ايثار هشت سال دفاع مقدس را بايد در عمل به ديگران نشان دهيم ،يعني ابتدا از خود شروع كرده و سپس ديگران را امر به نيكي كنيم.

مسوول نهادنمايندگي ولي فقيه در دانشگاه هاي گلستان ادامه داد: امر به معروف و نهي از منكر بايد همانند نماز در جامعه اسلامي فراگير شود تا به يك نتيجه موثر برسيم.

مازندراني با بيان اينكه امر به معروف و نهي از منكر وظيفه آحاد جامعه است، اظهاركرد: احياي اين فريضه ،رسالت يك تشكيلات خاص نيست بلكه همه نسبت به اين مهم مسووليت دارند كه بايد آن را در راس امور قرار داده تا به اهداف جامعه ‎اي اسلامي نزديك شويم.

مسوول نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه هاي گلستان درادامه افزود: نامگذاري هفته اول محرم به عنوان امر به معروف و نهي از منكر همه مشكل در اين بخش را حل نمي كند، بلكه پيام اين نامگذاري احياي آن بايد باشد.

وي اضافه كرد: مسوولان ميراث‎ دار پيام و رسالت بيش از ۲۰۰ هزار شهيد هستند و بايد بدانند امر به معروف و نهي از منكر با نصب بنر و ارسال پيامك ادا نمي‎ شود.

مازندراني درادامه يادآور شد: هيچ كس كار فرهنگي را انكار نمي‎ كند، قوه قهريه نيز بايد وجود داشته باشد اما در كنار اين مسائل آگاهي دادن و بصيرت‎دهي يكي از تاكيدات مقام معظم رهبري است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

وي بر ضرورت راه اندازي كرسي‎ هاي آزادانديشي نيز تاكيد كرد و گفت: برگزاري اين كرسي‎ ها سبب مي‎ شود تا آنچه درون انسان‎ ها وجود دارد به بيان گفتار ارائه شده تا به سوالات و شبهات آنها پاسخ داده شود.

۵ مهر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI