فحشا زنان هرزه ایرانی چند درصد موفق بوده است ؟ + تصاویر تاسف بار

ظهور۱۲ : امام خمینی(ره)  همیشه بر حضور موثر زنان در عرصه‌های انقلاب تاکید داشتند و می‌فرمودند که “اگر حضور پرشور زنان نبود در عرصه انقلاب و جنگ پیروز نمی‌شدیم”. ما جواب خون این شهیدان را باید با ادامه راهشان پاسخ بدهیم وگرنه باید جواب‌گوی هرگونه کوتاهی باشیم، زیرا آن‌ها برای حفظ امنیت و آرامش کشور، […]

ظهور۱۲ : امام خمینی(ره)  همیشه بر حضور موثر زنان در عرصه‌های انقلاب تاکید داشتند و می‌فرمودند که “اگر حضور پرشور زنان نبود در عرصه انقلاب و جنگ پیروز نمی‌شدیم”.

ما جواب خون این شهیدان را باید با ادامه راهشان پاسخ بدهیم وگرنه باید جواب‌گوی هرگونه کوتاهی باشیم، زیرا آن‌ها برای حفظ امنیت و آرامش کشور، دستور اسلام و اطاعت از ولایت‌فقیه از جان خود گذشتند.

جنگ تحمیلی اتفاقی در راستای انقلاب اسلامی بود و پیروزی در جنگ تحمیلی پیروزی نهایی انقلاب اسلامی بود، زیرا دشمن به خیال خود با هدف سرنگون کردن انقلاب نوپای ایران وارد عرصه جنگ شد که با حضور ملت و عنایت الهی در این زمینه نیز با شکست روبه‌رو شد.

 تک‌تک شهدای عرصه جنگ از بهترین جوانان این مرز و بوم بودند که شاید دیگر مانند آن‌ها را نداشته باشیم و با عمل به وصیت آن‌ها باید یاد و خاطره شهدا را که هر کدام از این وصایا یک دستورالعمل و الگوی یک زندگی سعادتمند هستند می‌توان سعادت اجتماعی را در جامعه تضمین کرد.

حدود یک دهه ای است که جنگ فرهنگی اغاز شده ، به نظر شما چند درصد در این جنگ نابرابر توانسته ایم مقاومت کنیم ؟

۵ مهر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossein

۰ درصد – هیچ جا قم نبوده و نمیشه – خدا عاقبت به خیرشون کنه افراد بدحجابه نابینارو

KHAMENEI