نتایج کنکور فنی سال ۹۲ – sanjesh.org

ظهور۱۲ : دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به پذیرفته شدن ۱۸۵ هزار و ۲۲۴ نفر در این آزمون، گفت: بر اساس برنامه زمانی فهرست اسامی این تعداد از پذیرفته‌شدگان تا ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه سوم مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود. وی افزود: از تعداد کل […]

ظهور۱۲ : دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به پذیرفته شدن ۱۸۵ هزار و ۲۲۴ نفر در این آزمون، گفت: بر اساس برنامه زمانی فهرست اسامی این تعداد از پذیرفته‌شدگان تا ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه سوم مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

وی افزود: از تعداد کل پذیرفته شدگان نهایی ۶۳ هزار و ۲۱۰ نفر زن و ۱۲۲ هزار و ۱۴ نفر مرد هستند.

توکلی همچنین درباره نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان در دانشگاه یا موسسه محل قبولی تصریح کرد: کلیه پذیرفته‌شدگان باید به منظور اطلاع از زمان ثبت‌نام در کد رشته محل قبولی ابتدا به سایت موسسه یا دانشگاه محل قبولی خود مراجعه و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده توسط دانشگاه یا موسسه با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: در صورتی که دانشگاه محل قبولی فرد برنامه زمانی خاصی را برای ثبت‌نام اعلام نکند، این دسته از داوطلبان باید در یکی از روزهای دوشنبه هشتم مهر یا سه شنبه ۹ مهر با به همراه داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

۳ مهر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI