مجرمین باند وحشت اعدام شدند

ظهور۱۲ : رییس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: چهار عضو اصلی باند وحشت که مرتکب جرائمی مانند زنای به عنف، آدم‌ربایی، زورگیری، سرقت و قدرت‌نمایی با سلاح‌سرد شده بودند، بامداد امروز در زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند. رییس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: چهار عضو اصلی باند وحشت که مرتکب جرائمی مانند […]

ظهور۱۲ : رییس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: چهار عضو اصلی باند وحشت که مرتکب جرائمی مانند زنای به عنف، آدم‌ربایی، زورگیری، سرقت و قدرت‌نمایی با سلاح‌سرد شده بودند، بامداد امروز در زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: چهار عضو اصلی باند وحشت که مرتکب جرائمی مانند زنای به عنف، آدم‌ربایی، زورگیری، سرقت و قدرت‌نمایی با سلاح‌سرد شده بودند، بامداد امروز در زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند.

سرهنگ پور رضاقلی در گفت و گو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کویر، از به دار آویخته‌شدن چهار عضو اصلی باند وحشت در کرمان خبر داد و بیان کرد: اعضای گروه هشت نفره موسوم به باند وحشت در پی اقدامات تحسین بر انگیز پلیس آگاهی استان در مردادماه امسال در کرمان شناسایی و دستگیر شدند که در تحقیقات به جرایمی از جمله تجاوز به عنف، سرقت به عنف، قدرت‌نمایی و اقدامات آزاردهنده علیه شهروندان اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: حکم اعدام چهار عضو اصلی باند وحشت به نامان “فرزاد- ت” ۲۴ ساله، “مسعود- خ” ۲۳ ساله، “میثم- ص” ۲۴ساله و “علی- م” ۳۵ ساله، بامداد امروز سه‌شنبه دوم مهرماه ۹۲ در زندان کرمان به اجرا در آمد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان که درمردادماه امسال و در پایان عملیات مرحله دستگیری و تکمیل تحقیقات پلیسی پرونده اعضای این باند، طی مصاحبه‌ای برای اولین بار خبر شناسایی و دستگیری باند وحشت و اقدامات جنایتکارانه آنها را اعلام کرده بود.

۱- آدم‌ربایی و تجاوز به عنف دسته‌جمعی همراه با ضرب و جرح شدید دو خواهر ۱۶ و ۲۱ ساله (در حضور یکدیگر) از ساعت ۷ شب تا ۵ بامداد روز بعد و رها سازی آنان در حاشیه شهر منجر به بروز بیماری‌های جسمی و روحی در قربانیان، به نحوی که هر دو قربانی همچنان تحت درمان‌های روان پزشکی قرار دارند.

۲- سرقت موتوسیکلت تریل متعلق به آقای “رضا ح” برای استفاده در انواع جرائم در دستور کار باند

۳- سرقت اموال و مدارک آقای “رضا الف” برای بهره‌برداری از مدارک مسروقه برای جعل هویت غیرواقعی برای اعضای گروه

۴- آدم‌ربایی همراه با ضرب و جرح و سرقت به عنف طلاجات گران قیمت و وجوه نقد همراه خانم “ک – ث”

۵- حمله به افسر پلیس راهور حین انجام وظیفه و به هنگام اقدام قانونی درباره تخلف ورود ممنوع خودروی یکی از اعضای باند وحشت و ضرب و جرح شدید وی در یکی از میادین ورودی و اصلی شهر کرمان

۶- سرقت از داخل خودروی متعلق به خانم “س- ف” به منظور تحصیل مدارک برای تهیه هویت جعلی برای اعضای گروه

۷- سرقت موتوسیکلت متعلق به آقای “محسن ش” برای استفاده در شناسایی و تعقیب قربانیان تجاوز به عنف و سرقت به عنف

۸- سرقت از داخل خودروی خانم “الف – ک” به منظور تحصیل مدارک برای تهیه هویت جعلی برای اعضای گروه

۹- سرقت به عنف همراه با ضرب و جرح شدید (منجر به بستری‌شدن در بیمارستان) خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به آقای “م- ف” ۵۰ ساله به منظور کسب درآمد و بهره‌گیری از خودروی مسروقه برای ربودن قربانیان جرائم جنسی و تجاوز به عنف

۱۰- ضرب و جرح شدید منجر به نقص عضو فردی به هویت “م- الف” به علت ممانعت شاکی از اعلام رضایت یکی از بستگان خود در یک پرونده اتهامی مربوط به گروه متهمان

۱۱- سرقت موتوسیکلت آقای “م – ت” برای بهره‌برداری در سرقت‌های به عنف و تجاوزات جنسی

۱۲- سرقت منزل، تهدید و ضرب و جرح خانم “پ- ر” در رابطه با اختلافات با سردسته باند وحشت

۱۳- ربودن همراه با ضرب و جرح شدید خانم “ز- خ” ۱۸ ساله در ساعت ۸ شب و انتقال قربانی به بیابان‌های حاشیه شهر و تجاوز به عنف دسته‌جمعی سبعانه بعد از ضرب و جرح شدید نسبت به قربانی و رهاسازی پیکر نیمه جان وی در حاشیه شهر در ساعت ۵ صبح روز بعد با استفاده از خودروی پژوی مسروقه متعلق به آقای “م- ف”

۱۴- حمله به موتور سوار حامل پیتزا (کارگر یک پیتزا فروشی) منجر به ضرب و جرح شدید راکب آن به هویت “ع – ح” و سرقت موتوسیکلت و پیتزاهای در حال حمل با استفاده از خودروی مسروقه متعلق به آقای “م- ف”.

۱۵- حمله دسته‌جمعی همراه تخریب مغازه آقای “غ- ر” منجر به فرار وی و ضرب و جرح یک مشتری بی‌اطلاع حاضر در مغازه به هویت “الف – ن” ۲۳ ساله در حد ایجاد نقص عضو جدی در اندام‌های حیاتی وی با استفاده از خودروی پژوی مسروقه متعلق به آقای “م- ف”.

۱۶- حمله به دختر ۱۳ ساله به هویت “ز- ع” با استفاده از خودروی پژوی مسروقه متعلق به آقای “م- ف” و تلاش برای ربودن وی به منظور تجاوز جنسی که به علت شدت مقاومت شاکیه، فریادهای استمداد وی و مداخله مغازه‌دار محله، عقیم مانده و محقق نمی‌شود.

۱۷- سرقت مدارک فردی به هویت “ع – الف” از داخل خودروی نامبرده و تقاضای باج به مبلغ ۵۰ میلیون تومان در قبال استرداد مدارک مسروقه که با دستگیری گروه متهمان ضمن کشف و استرداد مدارک مسروقه، باج خواهی پنجاه میلیون تومانی نیز منتفی شد.

۱۸- حمله شدید همراه با ضرب و جرح و ربودن خانم “م- ش” ۳۲ ساله در ساعت ۱۰ شب و ضرب و جرح وی در بیابان‌های حاشیه شهر همراه با تجاوز به عنف دسته‌جمعی و رهاسازی قربانی در ساعت ۵ روز بعد در حاشیه شهر با استفاده از خودروی مسروقه متعلق به آقای “م- ف” منجر به ایجاد اضطراب و تنش های روانی پایدار در قربانی.

۱۹- سرقت به عنف همراه با ضرب و جرح مالک خودروی سیتروئن زانتیا متعلق به آقای “م- ب” برای انجام سرقت‌های به عنف و آدم‌ربایی به منظور تجاوز به عنف با استفاده از خودروی مسروقه متعلق به آقای “م- ف”.

۲۰- حمله دسته‌جمعی به دو خواهر دانشجوی غیر بومی مقیم کرمان با استفاده از خودروی مسروقه سیتروئن زانتیای متعلق به آقای “م- ب” به منظور ربودن با هدف ربودن به منظور تجاوز جنسی که به علت شدت مقاومت دو خواهر دانشجو و حضور افراد رهگذر در مرحله ضرب و جرح شدید و سرقت تبلت و تلفن‌همراه گران‌قیمت آنان متوقف می‌ماند، قربانیان این جرم بعد از حمله اعضای باند وحشت در بیمارستان بستری و همچنان دچار تألمات روحی شدید شدند.

۲۱- حمله دسته‌جمعی به یک افغانی در حال تردد به منظور سرقت گوشی تلفن‌همراه وی از نوع tuch و فرار وی به داخل یکی از دانشگاه‌های بزرگ کرمان و ورود سواره و پیاده گروه متهمان به داخل دانشگاه در حال فعالیت و ضرب و جرح نگهبانان و کارمندان و سرقت تلفن‌همراه یکی از نگهبانان دانشگاه با استفاده از خودروی مسروقه سیتروئن زانتیای متعلق به آقای “م- ب”.

۲۲- کشف ۱۲ بطری ویسکی +۶۰ حبه‌تریاک و تعداد زیادی مدارک جعلی مربوط به مشاغل و هویت‌های گوناگون در جریان دستگیری اعضای باند از مخفیگاه‌های آنان.

۳ مهر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI