سهمیه حج تمتع افراد خاص قطع شد

ظهور۱۲ : سعید اوحدی در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت که در خصوص سهمیه‌های تمتع باید گفت که اولویت با افرادی است که ۱۸ تا ۱۹ سال انتظار تشرف به این سفر معنوی را کشیده‌اند لذا این افراد نسبت به بقیه که در برخی از سازمان‌های دولتی هستند اولویت بیشتری دارند. وی با بیان […]

ظهور۱۲ : سعید اوحدی در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت که در خصوص سهمیه‌های تمتع باید گفت که اولویت با افرادی است که ۱۸ تا ۱۹ سال انتظار تشرف به این سفر معنوی را کشیده‌اند لذا این افراد نسبت به بقیه که در برخی از سازمان‌های دولتی هستند اولویت بیشتری دارند.

وی با بیان اینکه سهمیه‌های حج تمتع در شورای عالی حج بسته می‌شود، تصریح کرد: نگاه بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت این است که اگر قرار است سهمیه‌ای داده شود این سهمیه تمتع،‌ متمرکز روی خانواده معظم شهدا و جانبازان باشد.

اوحدی تصریح کرد: این موضوع را هم مردم قبول دارند که باید خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان از سهمیه تمتع استفاده کنند چرا که پدران و مادران شهید پاره تن خود را در راه انقلاب داده‌اند و شاید کهولت سن اجازه ندهد سالها در انتظار بمانند.

رئیس سازمان حج وزیارت با بیان اینکه از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان هم مانند سایرین عین مبالغ گرفته می‌شود، خاطرنشان کرد: در اولین جلسه شورای عالی حج که به ریاست رئیس جمهور برگزار می‌شود پیشنهاد تخفیف سهمیه حج تمتع به خانواده جانبازان و شهدا ارائه می‌شود.

۲۹ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI