علی فتح‌الله‌زاده:ترجیح می‌دهم امسال جباری در تیمم نباشد

علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه ورزش و مردم در خصوص صعود استقلال به مرحله لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا دو بار در زندگی به بندگانش می‌خندند یک بار زمانی که عده‌ای می‌خواهند شخصی که بالا می‌رود پایین بیاورد و یک وقت هم زمانی که شخصی قرار نیست که بالا برود و به زور […]

علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه ورزش و مردم در خصوص صعود استقلال به مرحله لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا دو بار در زندگی به بندگانش می‌خندند یک بار زمانی که عده‌ای می‌خواهند شخصی که بالا می‌رود پایین بیاورد و یک وقت هم زمانی که شخصی قرار نیست که بالا برود و به زور می‌خواهند او را بالا ببرند. ما در مقابل تایلند بازی بسیار خوبی انجام دادیم البته این تیم نماینده تایلند نبود بلکه فرا تایلندی بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اینکه آیا در نیم فصل قصد جذب مجتبی جباری را دارد، تاکید کرد: ترجیح می‌دهم سؤال بعدی شما را جواب بدهم. من احترام خاصی برای او قائل هستم ما در ورزش یک سوپاپ شده‌ایم.

همه خود را روی ما تخلیه می‌کنند. من حاضرم با مسئولان اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و سایر حوزه‌ها مناظره بگذارم و اثبات کنم که ورزش در همه حوزه‌ها بالاتر است. آن وقت چیزی که اینقدر اهمیت دارد باید سوپاپ قرار بگیرد؟ در آلمان ورزش ۱۲۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.

فتح‌الله‌زاده در واکنش به اصرار مجری برنامه مبنی بر وضعیت جباری، تصریح کرد: من از شما اجازه خواستم که سؤال بعدی را جواب دهم من به او احترام می‌گذارم او هم برای ما زحمت کشیده است. مگر بازیکنان دیگر چون علی کریمی به فوتبال خدمت نکرده‌اند. البته من از رفتن او ناراحت نیستم اجازه بدهیم مدیر در مورد تیمش تصمیم بگیرد. مسئله کریمی را هم مطرح نکردم که بگویم سردار با او مشکل دارد. شاید سال آینده کریمی هم به پرسپولیس بیاید اما می‌گویم ایراد نگیرید و بگذارید مدیر در مورد تیمش تصمیم بگیرد به هیچ عنوان قصد مقایسه جباری را ندارم. اما مگر ما در دیدار مقابل ذوب‌آهن شکست نخوردیم و ذوب‌آهن هم نتیجه را به گسترش فولاد واگذار نکرد مگر گسترش جباری داشته که توانست ذوب‌آهن را شکست دهد. من می‌گویم یک تیم را آنقدر کوچک نکنیم که یک بازیکن تحت تاثیر قرار بگیرد ما هفت بازیکن ملی‌پوش داریم از کجا معلوم که جباری بخواهد به استقلال بیاید؟ معتقدم او بازیکن بسیار بزرگ و صاحب نامی است اما ترجیح می‌دهیم امسال او با ما نباشد البته شاید هم او نخواهد به استقلال بیاید. ما ۱۰ بازیکن در حد ملی داریم آن وقت همه‌اش در مورد این مسائل سؤال می‌پرسند چرا نمی‌گویند چگونه تیم به نیمه نهایی رسید.

۲۹ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI