رویانیان برد استقلال و پیروزی های تیم ملی کشتی را تبریک گفت

ظهور۱۲ : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس موفقیت استقلال در راهیابی به جمع ۴ تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفت. محمد رویانیان درباره موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: صعود استقلال به مرحله نیمه پایانی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. استقلال نماینده ایران بود و خوشبختانه مقابل نماینده تایلند به پیروزی […]

ظهور۱۲ : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس موفقیت استقلال در راهیابی به جمع ۴ تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفت.

محمد رویانیان درباره موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: صعود استقلال به مرحله نیمه پایانی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. استقلال نماینده ایران بود و خوشبختانه مقابل نماینده تایلند به پیروزی رسید.

همان طور که در بازی رفت به ورزشگاه آزادی رفتیم و حمایت خود را از این تیم اعلام کردیم، اکنون هم از صعود استقلال به جمع ۴ تیم برتر آسیا خوشحال هستیم.

وی در ادامه افزود: این موفقیت را به مدیریت، کادر فنی،‌ اعضای تیم و هواداران استقلال تبریک می‌گویم و امیدوارم در مرحله نیمه نهایی نیز استقلال سربلند باشد و به فینال راه پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به موفقیت‌های کشتی آزاد ایران تاکید کرد: پیروزی‌های تیم کشتی آزاد را نیز به مردم ایران تبریک می‌گویم و تبریک ویژه‌ای هم به رئیس فدراسیون، کادر فنی، هواداران و اعضای تیم ملی کشتی دارم. امیدوارم با کسب قهرمانی جهان توفیق‌های این تیم بیشتر شود.

۲۷ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI