خبر استخدامی فاز ۱۲ پارس جنوبی

ظهور۱۲ : محمدرضا بابایی شامگاه سه‌شنبه در نشست مسئولان مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز است و در چند سال اخیر شاهد رشد و پیشرفت این منطقه هستیم. وی افزود: نقش نیروی انسانی در پارس جنوبی بسیار حائز اهمیت است و تامین نیروی […]

ظهور۱۲ : محمدرضا بابایی شامگاه سه‌شنبه در نشست مسئولان مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز است و در چند سال اخیر شاهد رشد و پیشرفت این منطقه هستیم.

وی افزود: نقش نیروی انسانی در پارس جنوبی بسیار حائز اهمیت است و تامین نیروی انسانی کارمد و توانمند امری مهم در مسیر رشد و پیشرفت است.

مدیر منابع انسانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از آغاز دوره آموزش تخصصی کارآموزان استخدامی فاز ۱۲ پارس جنوبی خبر داد.

بابایی از جذب و استخدام ۷۰۰ نیروی جدید در فاز ۱۲ پارس جنوبی خبر داد و گفت: حدود ۷۰۰ نفر پس از طی کردن فرایند جذب از دی ماه ۹۱ تا پایان شهریور ماه امسال شامل آزمون کتبی، مصاحبه شفاهی، تایید گزینش، طب صنعتی و اعمال سمت سازمانی برای کار در فاز ۱۲ استخدام شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه نخستین گروه از کارآموزان شامل ۱۹۲ نفر از کارآموزان جدیدالاستخدام در زمینه بهره‌برداری از مهرماه سال جاری برای گذراندن آموزش‌های تخصصی به پتروشیمی ماهشهر اعزام می‌شوند تصریح کرد: بقیه کارآموزان با فاصله کوتاهی به مراکز جهاد دانشگاهی اصفهان، جهاد دانشگاهی شیراز و مرکز علوم و فنون اهواز برای گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی اعزام خواهند شد.

مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در زمینه طب صنعتی و گزینش نیروهای جدید الاستخدام نیز گفت: حدود ۷۰ درصد از فرایند طب صنعتی و بیش از ۷۰ درصد از عمل گزینش نیروها به اتمام رسیده است.

وی گفت: دوره آموزش تخصصی کارآموزان از ۶ ماه به ۴ ماه کاهش یافته و کارآموزان دوره آموزش زبان انگلیسی را به صورت مجازی در دوره آموزش تخصصی می‌گذرانند.

بابایی افزود: علی اکبر شعبانپور مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در تمام مراحل استخدامی کارآموزان توجه ویژه‌ای داشته و در تسهیل شرایط اهتمام جدی داشته است.

۲۷ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI