شوخی جالب دیلی میل با خوزه مورینیو + عکس

سرمربی تیم فوتبال چلسی ، خوزه مورینیو در کنفرانس بعد از بازی تیمش بازل سوئیس خرف های جالبی دوباره به زبان آورد که سوژه خنده داری برای سایت معروف دیلی میل شد . به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، چلسی در نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب (امشب) در […]

سرمربی تیم فوتبال چلسی ، خوزه مورینیو در کنفرانس بعد از بازی تیمش بازل سوئیس خرف های جالبی دوباره به زبان آورد که سوژه خنده داری برای سایت معروف دیلی میل شد .

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، چلسی در نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب (امشب) در استمفوردبریج به مصاف بازل سوئیس می‌رود. ژوزه مورینیو در نشست خبری قبل از این بازی تشبیه جالبی را به کار برد؛ تشبیهی که دیل‌میل آن را به صورت عکس به تصویر کشید تا به نوعی با آقای خاص شوخی کند یا شاید هم او را به باد تمسخر گیرد.

آقای خاص در نشست خبری گفت که می‌خواهد در این دیدار از چهار بازیکن زیر ۲۲ سال در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. او در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره چگونگی مهارت این چهار بازیکن در چنین دیدار حساسی با خنده پاسخ داد: “بازیکنان چلسی تخم‌مرغ‌های کوچک زیبایی هستند. آنها به مادر احتیاج دارند. پدر هم باید به آنها توجه کند و در زمستان گرمای لازم را به آنها منتقل و غذای کافی را برایشان فراهم کند تا به خوبی رشد کنند.”

او افزود: “روزی فرا می‌رسد که فضا تغییر می‌کند. خورشید می‌تابد و تخم شکسته می‌شود و جوجه‌ها آماده زندگی در فضای جدید می‌شوند. در فصل جابه‌جایی تخم‌های درجه اول، دوم و سوم را داریم. طبیعی است که قیمت‌ها فرق کند. بعضی خیلی گران هستند و نمی‌توان آنها را خرید. وقتی نمی‌توانی در فصل جابه‌جایی تخم‌مرغ‌های گرانقیمت را به خدمت بگیری، طبیعی است که به مشکل برمی‌خوری.”

۲۷ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI